Jump to content

2012.06.04.-06. *Zadar, Puntamika* Festival: Metalfest Kroatien


Pavao

Recommended Posts

Trodnevni METALFEST koji se na dva stage-a održava svake godine krajem 5.i početkom 6. mjeseca u Švicarskoj, Austriji, Češkoj, Njemačkoj i Mađarskoj od iduće godine dobiti će i svoju (ubuduće tradicionalnu)inačicu i u Hrvatskoj, u Zadru na predjelu Puntamika, uz more.

 

Službena objava bendova ide od 01.09.2012. na:

 

www.metalfest.eu

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

LOKACIJA METALFESTA:

 

Metafest1.jpg

Metafest3.jpg

 

 

OBAVIJEST ORGANIZATORA:

 

Kapacitet; ne manje od 5 000 niti više od 10 000.

 

Kamp će biti u obližnjem autokampu Borik i kamp će biti po super cijenama. Neće biti kao ovi divlji festivalski kampovi, kako to obično biva, već je to jedan moderan kamp s višedesetljetnom tradicijom. Za primjer:

 

Kratak pravilnik unutar kampa:

 

Festivalski kamp fizički je odvojen od festivalskog prostora oko 400 metara i nalazi se unutar kompleksa obližnjeg hotelskog kompleksa 'Borik'. U kamp prostor možete unositi svoju hranu i piće. Limenke, plastične boce, kante i tetrapaci dozvoljeni su bez ikakvog ograničenja u kamp prostoru. Zabranjen je unos staklenih boca, na cijeli kamping i festivalski prostor, zbog velikog rizika od potencijalnih nesreća., kao i sva hrana i piće na područje festivala (posljednje se ne odnosi se na kamp prostor) Također, otvorena vatra, vatrometi, pirotehnika, droga i oružje svake vrste strogo su zabranjeni, kako za kamping, tako i za festivalski prostor i okružje. Festivalsko osiguranje promptno će rješavati potencijalne probleme takve prirode. Cijelo područje kampa je Wi Fi zona i obskrbljeno je priključcima za električnu energiju za svaku pojedinu kamp parcelu. KORISTENJE KAMPA JE PO PRAVILNIKU VLASNIKA KAMPA. METALFEST NE PREUZIMA NIKAKVU ODGOVORNOST I OBAVEZU ZA BILO STO U VEZI KAMPIRANJA.

 

Opće informacije kampa:

 

Adresa: Majstora Radovana 7, 23000 Zadar, Hrvatska

Tel: + 385 23 332 074 Fax: + 385 23 332 074

E-mail: [email protected]

Web:"http://www.campingborik.com

Sezona: 01.05 - 30.09.

3,5 km udaljen od centra Zadra

Površina kampa: 9.6 ha

50 m udaljen od autobusne stanice

3,5 km udaljen od trajektnog pristanista

U kampingu se nalaze restoran, bar, suvenirnica, supermarket, mesnica

100 m udaljen od apoteke

Popločana, stjenovita i šljunčana plaža

Ležaljke na plaži (uz nadoplatu)

Tuševi

Međunarodno priznanje "Plava zastava"

Uz nadoplatu: sportovi na vodi (parasailing, tube, banana), vodeni skuteri, windsurfing,

iznajmljivanje glisera sa skiperom

WiFi internet pristup

GPS položaj:

44.134937N

15.215796E

 

Sanitarije kampa

 

Tuševi sa toplom vodom

Prostori za pranje suđa i za pranje rublja

Umivaonici sa toplom vodom

WC (ne kemijski, već tradicionalni)

WC prilagođeni osobama sa posebnim potrebama

 

 

Od 01.09. na www.metalfest.eu kreću prve najave i prodaja promo 'early bird' paketa.

 

www.metalfest.eu

www.macromanagement.org

www.fullmetalservice.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene jedino malo brine koliko bi mi Srbi tu bili bezbedni? Znam da na koncertima u Zagrebu nije bilo problema, bar ne da ja znam. Opet, sa druge strane, znam da su nasi turisti tokom letovanja imali problema. Ne bih da mracim i da me neko shvati pogresno, nemam problema sa drugim verama i nacijama, ne opterecujem se uopste time, ali znam da ima budala svugde, pa cisto da prodiskutujemo o tome, ako ima zainteresovanih...

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene jedino malo brine koliko bi mi Srbi tu bili bezbedni? Znam da na koncertima u Zagrebu nije bilo problema, bar ne da ja znam. Opet, sa druge strane, znam da su nasi turisti tokom letovanja imali problema. Ne bih da mracim i da me neko shvati pogresno, nemam problema sa drugim verama i nacijama, ne opterecujem se uopste time, ali znam da ima budala svugde, pa cisto da prodiskutujemo o tome, ako ima zainteresovanih...

Nema tu mnogo da se diskutuje ako naidjes na pogresnu osobu naisao si,ako ne onda je sve ok,isti rizik imas kao da si otisao np u Madjarsku,budala imas svuda,ja sam najvise imao problema sa Italijanima,teska gamad od ljudi,sto se tice komsija Hrvata nikad nisam imao problema sa njima i nadam se da ce tako biti i u buducnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno! Jedva čekam da vidim koji će line-up biti. :D

Biće Kreator i Paradise Lost,tako nam je u Tolminu rekao čovjek iz organizacije festa.Pominjao je još neka imena,ali nisam zapamtio.Uglavnom biće velikih bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po obavijesti organizatora:

 

1. Ulaznice krecu u prodaju 01.09. ...isto tako i informacije o prvim potvrdjenim bendovima.

 

2. U prodaju ide samo 6000 ulaznica.

 

3. Prvih 2000 festivalskih ulaznica ce se prodavat po cjeni od 299KN + prodajna usluga a poslje toga ce cjena svaki mjesec rast do 636KN za festivalsku kartu kupljenu na festivalu.

 

4. 1dnevne ulaznice ce (mozda) bit u prodaji od 01.05.2012

 

www.metalfest.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam iz pouzdanih izvora da je organizator muvator i da par puta zajebao neke ljude

Ono što je Frubi u Srbiji to je Stipe Juras u Hrvatskoj.

 

Sa SJ smo pričali u Tolminu.Govorio kako će biti veliki bendovi i jeftine ulaznice.

Stipe%20Juras2.JPG

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Organizator one kataklizme od Metal Melting Summit-a prije nekoliko godina, sjecate se... Znam da je tada bukvalno svaki muzicki sajt u evropi objavio tekst o tome, a i svi ispaljeni bendovi na svojim. Naravno, sve se to raspalo i srusilo na sami dan festivala, kad su vec svi dosli, i bendovi i publika.

 

Tako da kako sad stvari stoje, vrlo je rizicno organizovati put u Zadar zbog ovoga.

 

Naravno, mozda ovaj put sve bude drugacije i ozbiljnije, ali kako to znati unaprijed?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gluposti sve odreda.

 

 

 

Kog zanima i tko je zainteresiran--sav službeni info i obavijesti organizatora i prve official potvrde bendova na www.metalfest.eu

 

 

A "Metalfest" je franšiza u 4 zemale Europske unije (+ Švicarska) i koja baš i ne dolazi tako lako bilo gdje.

 

 

Do sada u 5 zemalja, a od 2012. u 7 zemalja.

 

Sav info ide za 30 dana, dakle od 01.09. (kako je rečeno još u prvom postu).

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...