Jump to content

2011.12.01. *SKC, Beograd* Hammerfall


nefas

Recommended Posts

Prvo će se proveriti set lista, ako budu preterali sa "infected" sranjima teško da ću da idem. Osim ako ne ubace neku dobru predgrupu, tipa Leverage ili Dreamtale recimo :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smoriste više sa tim "Sabaton razbio, HF smorio". xD Meni su oba nastupa bila sjajna (i naravno, Bloodbound), ali dobro, ne vredi o tome ovde pričati. xD

 

Uuu, Leverage bi mi baš legao, samo što nema ništa od toga. U svakom slučaju se nadam da će biti neke dobre predgrupe. :smile:

  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamelot nas je preskocio na poslednjoj turneji, tako da oni ne mogu da spadaju u tu grupu bendova... Mada cak i ne vidim nista lose u tome sto bendovi dolaze vise puta, izgleda da samo kod nas vazi to pravilo da bend treba da pogledas jednom i to je to, kao gledao sam ih i dosta mi je... To je glupost...

 

@NatashaNS: Leverage bi bio extra predgrupa, ali bojim se da je tesko da ce se to desiti...

 

 

Edited by ..charlie..
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do jaja! Hammerfall opet! Moze! :rockdevil: Dolazim sa mojom standarndnom ekipom iz Indjije (plus pridruzeni clanovi).

 

Ta prica "samo dolaze isti bendovi" mi je razumljiva s neke strane. Kontam da vi ljudi zelite da vidite neke vase favorite, a nikako da se to desi... Nadam se da ce se svakom zelja ispuniti u nekom predstojecem periodu... A to sa okretanjem para necu da komentarisem. Pare i metal nisu sasvim kompatibilni pojmovi u Srbiji, cini se. Verujem da se ponesto i zaradi, mozda i vise na power koncertima, nego na nekim drugim, ali realno - SKC sa kapacitetom 1000 ljudi ne moze da obrne Bog zna koje pare. Tako da skidam kapu i svim bendovima koji dolaze kod nas, a i organizatorima koji se trude i uspevaju da to sve naprave uprkos kojekakvim s*njima.

 

Sto se mene tice, ja sam f*ing zahvalan sto je situacija sada takva kakva je! :D Secam se vremena pre 6 i vise godina kada sam mislio da je cist san da se ovakvi koncerti odrzavaju u Srbiji... Ali doziveo sam da ovde vidim gotovo sve bendove uz koje sam odrastao a koje i dan danas gotovo jednako slusam i volim.

 

Sto se Hammerfall-a tice, uvek cu reci da oni nisu bend koji krasi originalnost, umetnicka vrednost ili sta ti ja znam, ali su ipak na svoj neki nacin do jaja. Neko ih vari, neko ne. Sta sad, ne mozes svima udovoljiti u svakom momentu....

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kao da je bitno da li je pre 6 ili pre 10 godina... Shvatili smo na sta je ciljao...

 

Dolazi Hammerfall, jos da ubace neku dobru predgrupu i super... :pivopije: Ko voli HF dobro mu je, ko ih ne vari preskocice svirku i to je to...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podržavam. (i za DT i za Opeth)

 

 

Back on topic, Amaranthe predgrupa na celoj turneji HF-a, Riot specijalni gosti, ali samo na prvom delu (do 18. novembra). Koliko sam skontao, treba da se objavi još jedna predgrupa za celu turneju, + specijalni gosti za drugi deo.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...