Jump to content

Breaking Bad (2008-2013)


Recommended Posts

Dobar pocetak. Sporo se odvija radnja, ali drago mi je da vidim u kakvom ce se smeru kretati zavrsnica serije.

Jesse je uvideo da je njegov ulazak u svet dilera, prljava rabota, i to mu izjeda dusu. Scena pri kraju kada pokusava da se resi krvavog novca, bacajuci ga po nekom malom neuglednom kraju, pokazuje da ce on najverovatnije doziveti iskupljenje do kraja serije, i nadam se da ga nece ubiti. U pocetku me je uzasno nervirao, ali eto pisci i glumac ponovo stvore lika kojeg nije tesko zavoleti.

 

Badger-ova ideja za Star Trek epizodu sa pitama je genijalna, i potpomaze da se ubaci malo humora u vec sumornu epizodu.

Kraj epizode, zmarci niz kicmu. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

You should tread lightly....

 

 

 

Mnogo mi je drago sto je Jessie provalio Walta, da je ubio Mikea. Posto Mike je poginuo samo zbog Waltovog ega i straha. Ali se nadam da nece bas kroz celu epizodu da bude tuzan i smoren, jel imali smo vec dvaput takvog Jessie. Epizoda je mozda spora, ali se postavlja temelj za finale. Sta li ce ona Lidija da uradi, ona je veoma labava osoba, ako je Henk stisne ima sve da kaze svakome samo da se njoj smanji kazna. Ili pak ona moze i da sjebe Walta zato sto vise nece da radi. Saul mi je isto mnogo cool, i trebao bi da se kloni ove dvojice, povucice ga sa njima.

 

Meni je interesantan pocetak. Ocigledno ce ljudi saznati vremenom da je Walt zapravo Haisenberg, ali nekako ne verujem da ce ga Henk otkucati. Mislim Hank mozda zeli sada da prebije Walta i da skloni Skyler i ostale od njega. Ali ako otkuca Walta, on ce definitivno sjebati porodicu White pa cak mozda i njegov odnos sa Marie. Sve u svemu pocetak ove epizode moze biti pocetak poslednje epizode serije.

Ali meni je cudno kako Walter nije iskoristio najaci adut provit Hanka. A to je sto je on platio njegovo lecenje. Walt moze slobodno na sudjenju da kaze kako je novcem koje je zaradio od droga, placao njegovo lecenje i da je ovaj to znao. Mozda mu je ovaj obecao protekciju, ako mu plati lecenje. I kako je to moguce da brat od jednog od glavnih agenata u DEA je Heisenberg a ovaj to nije primetio ovako dugo. Ko zna mozda su oboje zapravo bili u tome? Zasto se tako dugo slucaj bio ne resen? Svasta tu moze sa dobrim advokatom. Postoji nekih ne logicnosti u istrazi pogotovo kako je ovaj dosao do zakljucka itd.

 

Bice ovo mnogo dobra sezona jedva se ceka. :D

 

 

 

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvalio ga je na kraju proshle epizode jebo mater, u ovoj epizodi su samo rekapitulirali to shto vecj otad znamo, nikakve konkretne novine u prichi se nisu desile

 

 

SPOILER:

 

Kako nema novina?Walter sada zna da HANK zna?Nije velika novina?I susret Hank-a i Waltera,cak i razgovor i prica na kraju koju nisam ocekivao u ovoj nego u sledecoj...

Jos se radnja cak sta vise BRZO razvija...

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, ima toliko jakih scena u epizodi. Ni u jednom trenutku nisam pomislio da poseduje praznog hoda u radnji, ili losih dijaloga.

 

 

Skylar ide Walt-ovim stopama. Znala je i ona na svoju ruku da inicira neke stvari, ali tacno se vidi koliko je Walt uticao na nju.

Hank se nasao u nebranom grozdju, videcemo kako ce susret sa Jesse-em da mu potmogne da se izvuce iz cele ujdurme.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

сјајна епизода. иако је толико близу крају, опет се не може тачно наслутити шта ће се све десити, јер је у игри милион фактора (Џеси, Тод, Лидија...).

 

Lidija :wub: , psychotic beaty....

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...