Jump to content

Breaking Bad (2008-2013)


Recommended Posts

mnogo dobra epizoda, i bas mi je super sto su poslednje dve ovako spore mwa

 

pesma na kraju je ukomponovana genijalno, kao da je pisana za seriju

 

aaron paul sa oziljcima i u need for speed, nije morao da skida sminku :D

 

Inace, na ovom klipu Vince Gilligan ekskuzivno prica o svom sledećem velikom projektu nakon X-Files i Breaking Bad

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Po meni) epohalna glupost od serije (a la Sopranos), ali sta da se radi. Sad je oslobodjen nedeljni vecernji termin za jos vecu glupost. Na srecu, pogledao sam samo pilot epizodu onomad, pa tamo neku pre par godina, pa pretposlednju i poslednju. Whew.

 

Kapiram da 99% vas zabole, no budite njezni, kao nekada.

Edited by Dersu Uzala
  • Upvote 1
  • Downvote 14

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

(Po meni) epohalna glupost od serije (a la Sopranos), ali sta da se radi. Sad je oslobodjen nedeljni vecernji termin za jos vecu glupost. Na srecu, pogledao sam samo pilot epizodu onomad, pa tamo neku pre par godina, pa pretposlednju i poslednju. Whew.

 

Kapiram da 99% vas zabole, no budite njezni, kao nekada.

 

Dersu najzad pametan covek ovde da kaze glasno da su Sopranosi tesko govno.Za Breking Bad se ne bih slozio jer je ipak dosta zanimljiva iako mnogo stvari ne piju vodu u fabuli.

  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sam i ja rekao. ali je barem izashao kao pobednik iz svega ovoga, pod uslovom da ne uhvate u nekoj hipotetichkoj buducnosti (ili josh bolje da nadje negde onaj disk shto je snimio sa henkom i iskoristi to u zamenu za slobodu i nekako dobije starateljstvo nad brokom, to bi bio ultimativni hepi end).

meni je super shto na kraju niko ne zna gde se nalaze svi oni milioni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Debilno bi bilo jer posle svega što je prošao nelogično je da ostane normalan :)

 

Kako je genijalna ova pesma na kraju, ceo dan je pevam

 

Ne može edit pa mora ovako

Jedna zanimljivost u vezi naziva posednje epizode:

 

FELINA = Fe (Iron = Blood) Li(Lithium = Meth) Na(Sodium = tears)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1378181_10200726798024903_61424811_n.jpg

 

 

1383809_10202221420917904_1749290472_n.jpg

 

 

 

Cini mi se da su sa poslednjom epizodom igrali na sigurno. Scenaristi su hteli da srede sve repove iz predjasnjih epizoda, i vecina radnje je bila predvidljiva. Tempo radnje je bio poprilicno spor, smetalo mi je sto su posegli za kliseom nad kliseima, gde se Walt oprasta od svoje porodice i ostalih likova na svoj sopstveni nacin.

Cranston ponovo ima fenomenalne momente, razgovor sa Skylar gde prvi put ne laze, vec je bolno iskren, da je sve ovo uradio zbog sebe, i da mu se dopalo. Na neki nacin on je doziveo iskupljenje, i zbog drugih postupaka tokom epizode, da ne kvarim sada, ali taj razgovor je ubo u sustinu lika.

Iznerviralo me i to sto su Jessie zapostavili, ocekivao sam da ce biti vise interakcije sa njim posle svega kroz sta su prosli zbog Walterovog ega.

Kada posmatram seriju kao jednu veliku celinu, definitivno jedna od boljih u poslednjih nekoliko godina. I drago mi je sto su je zavrsili na vreme, a ne da je otezu kao druge serije gde bi se razvodnjila i izgubila na koherentnosti i intrigama koje je dostavljala kroz ovih 5 sezona.

 

P.S. Giligan je ponovo pokazao da ima smisla za humor jer je ubacio Badger-a i Skinny Pete-a. :da:

 

 

Alternativni krajevei Breaking Bad-a, koje nisu uzeli za ozbiljnu jer je vecina bila grozna.

http://www.ign.com/articles/2013/10/01/five-ways-breaking-bad-couldve-ended

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...