Jump to content

2011.10.07. *SKC Novi Beograd, Beograd* Pain Of Salvation


M.S.P.

Recommended Posts

Guest Zoltan

Merchandise: Sold out most of the old shirts last year but what you can expect are CDs/DVDs, RS1 & RS2 t-shirts and bags. Possibly also the "black t-shirt" design in a new colour this time.

Meet & greet: The band usually comes out after the shows to sign stuff and talk to fans (unless there's a strict curfew for the venue), so it shouldn't be a problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Od sledece nedelje, racunajte utorak/sreda bice dostupne na jos prodajnih mesta ciji ce spisak tad i biti objavljen. Okacicu i broj telefona za sms narucivanje i kontakt.

 

 

Hoce li biti neko prodajno mesto u Novom Sadu?

 

 

 

 

 

Hoce li ulaznice biti eventimove ili ...?

 

Znam da je nebitno, ali mi je muka od njihovih skrnavih ulaznica...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulaznice nisu Eventimove, koncert se nece ni prodavati preko Eventima.

Ulaznice su fine, sa slikom da ljudi kad sacuvaju zapravo imaju da pogledaju u nesto lepo.

 

Ulaznice se za sad prodaju:

Za teritoriju Beograda: CD shop Felix, kada se SKC uprava vrati sa odmora bice i u SKC-u, ulaznice svi mogu preuzeti i licno od mene, javite se na mail: [email protected] ili telefon 061 152 6331, dogovorimo se kad svima najvise odgovara i preuzmete.

 

Za van beograda: ulaznice saljemo Post Expressom (koji je btw poskupio boga oca) tako da dostava kosta dodatnih 370 dinara. pored ove opcije nudim svima i dosta povoljniju opciju uplate na racun agencije pa lepo posljem ulaznicu regularnom postom sto izadje oko 50 kinti...mislim ne znam sta ovi iz post expressa misle ali tolika pljacka na dostavu pisma sa otkupom stvarno nema smisla.

 

EDIT: @ Charlie, sto se tice novog sada, najbolje da izvedemo kombinaciju sa postom kao sto sam gore napisao da se ne jurim kasnije sa Mungosem ko je gde sta prodao i sve ostalo.

 

Toliko za sad, cimajte na mail ili sms na telefon za sve dodatno sto vas zanima.

 

Pozzz svima.

Edited by Mr. Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

TO je sasvim ok prostor. Jbg, prosto je potpuna tuzna istina da je veliki SKC prevelik za POS. Trend prodaje karata je prosto takav da bi veliki SKC bio i prevelik i preskup za taj koncert. Tako, cistom logikom, u dogovoru sa upravom SKC-a dodeljena nam je na kraju sala na NBG. Tamo je vec bilo koncerata, bice dodatni razglas dostojan POS-a i verujem da ce da bude super koncert sa fino prisnom atmosferom izmedju publike i benda. Imajte na umu da ce koncert da pocne tacno u 8, prvo svira VHB pa onda POS koji pocinje u 9, tako da kasnjenje nije pametno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TO je sasvim ok prostor. Jbg, prosto je potpuna tuzna istina da je veliki SKC prevelik za POS. Trend prodaje karata je prosto takav da bi veliki SKC bio i prevelik i preskup za taj koncert. Tako, cistom logikom, u dogovoru sa upravom SKC-a dodeljena nam je na kraju sala na NBG. Tamo je vec bilo koncerata, bice dodatni razglas dostojan POS-a i verujem da ce da bude super koncert sa fino prisnom atmosferom izmedju publike i benda. Imajte na umu da ce koncert da pocne tacno u 8, prvo svira VHB pa onda POS koji pocinje u 9, tako da kasnjenje nije pametno.

 

Jebem ti sunce ocu karte koje sam narucio josh pre 2 nedelje , sta kilavis toliko ....do Novog Sada ima 90 km alo bre ! Kakav si ti to "profesionalac" ?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U NS-u nije moguce kupiti karte?

 

 

 

Ulaznice nisu Eventimove, koncert se nece ni prodavati preko Eventima.

Ulaznice su fine, sa slikom da ljudi kad sacuvaju zapravo imaju da pogledaju u nesto lepo.

 

Ulaznice se za sad prodaju:

Za teritoriju Beograda: CD shop Felix, kada se SKC uprava vrati sa odmora bice i u SKC-u, ulaznice svi mogu preuzeti i licno od mene, javite se na mail: [email protected] ili telefon 061 152 6331, dogovorimo se kad svima najvise odgovara i preuzmete.

 

Za van beograda: ulaznice saljemo Post Expressom (koji je btw poskupio boga oca) tako da dostava kosta dodatnih 370 dinara. pored ove opcije nudim svima i dosta povoljniju opciju uplate na racun agencije pa lepo posljem ulaznicu regularnom postom sto izadje oko 50 kinti...mislim ne znam sta ovi iz post expressa misle ali tolika pljacka na dostavu pisma sa otkupom stvarno nema smisla.

 

EDIT: @ Charlie, sto se tice novog sada, najbolje da izvedemo kombinaciju sa postom kao sto sam gore napisao da se ne jurim kasnije sa Mungosem ko je gde sta prodao i sve ostalo.

 

Toliko za sad, cimajte na mail ili sms na telefon za sve dodatno sto vas zanima.

 

Pozzz svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi brdo karata se vratilo a razlozi mogu da budu jedan od ova dva:

1. nekog u posti boli kurac da pogleda adrese pa napise nema adrese

2. kada ste narucili niste napisali sve detalje...a za vrednosne posiljke je to jako bitno.

 

do sad su mi se vratila dva paketa iz Kikinde, jedan iz Novog Sada i jedan iz Beograda...

znaci molim vas da upisete se...ako je adresa BlaBla, Blok a, broj 3, stan 2, BlaBlaMesto, 11000...nemojte da izostavljate nista.

 

U svakom slucaju ko god je narucio karte preko sajta, te karte ce da dobije makar morao da sednem u jebena kola da ih donesem.

Nova tura karata se salje u ponedeljak. Tad cu da posaljem ponovo i sve ove sto su se vratile, pre toga cu ponovo sve da vas nazovem da potvrdim adrese pa ako bude bilo stvarno ne znam kakvih problema, rezervisacu vam ih permanentno i preuzecete ih na vratima pre ulaska.

 

P.S. jos jednom mi reci da sam lopov i neces dobiti karte makar ih platio zlatnim polugama. :twisted::mhihi:

 

Pozdrav

Edited by Mr. Metal
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...