Jump to content

2011.10.07. *SKC Novi Beograd, Beograd* Pain Of Salvation


M.S.P.

Recommended Posts

Koncert ce da se odrzi jer ga radim iz suvog zadovoljstva, nadam se da necu izgubit gomilu para i da ce ljudi na kraju da prepoznaju koliko je POS jebeno dobar bend i da ce da kupe ulaznice koje su realno dosta jeftinije nego sto je regularna cena ulaznica za koncert ovih dana.

 

bilo bi lepo kad bi bio i neki clanak na nekim posecenijim sajtovima (b92, mondo i sl...) Siguran sam da ima ljudi koji i ne znaju da dolaze.

A cena je korektna

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo bi lepo kad bi bio i neki clanak na nekim posecenijim sajtovima (b92, mondo i sl...) Siguran sam da ima ljudi koji i ne znaju da dolaze.

A cena je korektna

 

Da, to bi bilo divno...poslao sam dva press relesea i nigde nista nije izaslo...ljude bole kurac, pogotovo novinare.

Domaci rock/metal portali su podrzali lepo, ali da, sigurno postoji gomila ljudi do kojih ne mogu ni da doprem. Izgleda da im POS nije dovoljno veliki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice dostave, jebeno velik problem imam sa Kikindom i Novim Sadom, iz nekog razloga od tamo mi se vraca gomila ulaznica a posta tvrdi da adrese ne postoje...debili. U ponedeljak saljem opet turu svega, pa ako se vrati jbg, rezervisacu vam pa kupite na ulazu.

 

Ovoga sam se i plasio, pa sam ja lepo dosao iz NS do BGa (do Felixa) i kupio 3 karte. Da ne pomislite da sam samo zbog toga dolazio, imao sam i drugih razloga, al poklopilo se.

 

Za neki sledeci koncert, mislim da bi ti bilo dosta bezbolnije (a i nama potencijalnoj publici) da ugovoris nesto sa Mungosom (NS) i da njima posaljes 50ak karata, ili da i sam dodjes. Proteklih nedelja svakako bilo suncano u Zmaj Jovinoj za setnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

жао ми је што организатор предвиђа да ће бити у минусу и што у србији они који и слушају метал слушају само мегадет и терион па нас добри бендови заобилазе, али ми је опет драго што ће публика бити пробрана и релативно пристојна

 

btw ja још нисам купио карту иако сигурно долазим

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ako je neko od vas dobio Meet and Greet a do sada se nije javio, posaljite mi i ime i prezime + broj telefona na: [email protected] da se dogovorimo gde i kada da dodjete da vam dam akreditacije da zablejite sa bendom.

 

Sto se tice karata, pocelo je malo bolje da se prodaje, ko zna mozda se i pocupam :D hehehe

Da, karte nemaju perforaciju ali kupon sa desne strane moze lepo da se odcepi da se ne unakazi karta ako ce vec neko da je cuva za uspomenu, i ne, necemo nositi makaze :D

 

Samo jos jednom da podsetim da je bend bas izricit da svirka pocne oko 20h tako da nemojte da kasnite, VHB bi trebao da pocne u 20-20:30 a POS vec oko 21-21:30h.

 

Management benda me malo drka i za to sto je ulaznica kod nas najjeftinija u regionu pa kao "nije ni cudo sto predvidjas da ces da izgubis pare", ali ko ih jebe sta oni znaju kakvo je stanje kod nas, cenu verovatno necu dizat ni na dan koncerta tako da kupite karte kad god stignete, gde god ali imajte na umu da na dan koncerta, ulaznice ce najverovatnije samo biti dostupne u SKC Nbg, znaci nece ih biti i u Felixu.

 

Ako bilo kome treba bilo sta ili ima neko pitanje, pisite na: [email protected] ili se javite (SMS iskljucivo) na +381 60 67 63 825

 

Pozzz

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to sto kazes...ne ponovilo se :D

 

@ Spaulding...matori nemam pojma, znam samo da je VHB planiran za 20h i da ce oni da sviraju 45min, posle toga POS, racunaj sigurno sat i po vremena, tako da...hmmm do 23h bi trebalo da bude gotovo. Nemoj me drzati za rec, sve zavisi od toga kako ce teci produkcija, ali u svakom slucaju i uz najvece kasnjenje sve mora da bude gotovo do 00:00 radi murije. Mada, posto bend bas insistira da sve bude po rasporedu racunaj da je cert do 23h gotov.

Edited by Mr. Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...