Jump to content

2011.09.12. *Ciklon, Beograd* Decapitated


M.S.P.

Recommended Posts

Bane, jel ce da bude merch? Posto ono, 850 za cert nije mnogo, imace se i za merch :)

 

Rece mi menadzer njihov da im treba merch sto duzine 3 metara, tako da predpostavljam da ce bend imati, ako nista drugo, bar novi album + majice i dukseve (novije motive).

 

666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece mi menadzer njihov da im treba merch sto duzine 3 metara, tako da predpostavljam da ce bend imati, ako nista drugo, bar novi album + majice i dukseve (novije motive).

 

666

Ma jebe mi se za Decapitated merch, koji ce mi, nisam naveo, pitao sam za tvoj merch :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebe mi se za Decapitated merch, koji ce mi, nisam naveo, pitao sam za tvoj merch :D

 

Wow, ovo se retko cuje, svaka cast. Vidi, ne smem nista da obecam, ali se nadam da ce biti bar jedan model majice. Sa Digi izdanjem albuma imam vec mesec dana problem na carini, tako da ne znam da li ce majka Srbija odobriti da ja pokupim svoje diskove dotle. Sve je ovde moguce, sto je drugde nemoguce. Takodje bi trebao dotle da mi stigne paket kaseta od Americkog izdavaca, jer sve sto sa dobio od Evropskog je otislo i to pre par dana poslednje 4 kasete koje sam imao kod sebe.

 

Sve u svemu, za sada nemam nikakav zvanican info sta ce biti, a sta nece.

 

---

 

Inace, Event na Facebook: http://www.facebook.com/event.php?eid=211685868884081

 

+ Jos malo promocije: http://www.timemachinemusic.org/2011/08/decapitated-u-beogradu-i-sarajevu/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Imam jedno pitanje: Zasto se ovakva svirka odrzava u Ciklonu? Prostor je po mom misljenju premali za tako nesto...

A sto se tice samog benda,definitivno treba da se ispostuje,bez obzira na to sto im je novi materijal nesto slabiji,bar meni...(Winds of creation i Nihility for lajf)A da ne zanemarimo i domacu podrsku naravno :rockdevil:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izmedju 20-21h ce vece poceti. Zavisi od tonskih probi, itd...

 

A sto se tice predhodnog post-a...pa da li je moguce pitati tako nesto? Hajde da ja pitam ljude nesto - a gde se moze raditi Metal koncert u Beograd-u, tj u kojoj sali, za normalne pare, dakle gde moze da se ocekuje normalan broj posetilaca?

 

SUFFOCATION jebeni je prodao 120 karata pre 4 godine valjda, koji je mnogo veci bend, i kada je stanje bilo malo bolje kod nas...Dakle, poenta jeste da svi koji su imalo vise upuceni u nasu "scenu" i uslove, znaju tacno zasto se koncert odrzava u Ciklonu. Mislim da se treba radovati sto ce uopste Decapitated svirati ovde tad, i naravno sto uopste Metal koncerti postoje u nasoj drzavi, vec kada nas maltene 90% bendova zaobilaze...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo neke setliste stare i nove pesme:

1. Day 69

2. Spheres of Madness

3. Winds Of Creation

4. Mother War

5. A Poem About an Old Prison Man

6. Post Organic

7. Visual Delusion

 

I sa novog:

8. United

9. Homo Sun

10. A View From A Hole

11. 404

12. Pest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...