Jump to content

2011.09.12. *Ciklon, Beograd* Decapitated


M.S.P.

Recommended Posts

Kolač mi malo dosadnjikav, Bane vec malo ozbiljniji, no posle par pesama postade monoton, ali lepo izvuce obrada taj prvi deo veceri.

 

Decapitated solidan lom napravi, nista spektakularno, ali vredelo videti.

 

Neka mi samo neko pomogne sa listom, islo nesto tipa ovako, samo za ove nove nisam 100% siguran:

 

1. Day 69

2. Pest?

3. United

4. Mother War

5. Post Organic

6. Homo Sum?

7. 404?

8. Winds Of Creation

9. A View From A Hole

10. Spheres Of Madness

11. The Knife

 

I negde pri kraju bio onaj (bespotrebni) solo...

 

A da je negde moglo da se napise da je karta u stvari 1000, a ne 850 dinara moglo je, stvarno pederski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuk je bio los u Ciklonu,bas gitara otisla,tehnicki problemi...

ALI OPET SU JEBALI KEVU,ONO JE USVIRANOST,KIDANJE,PROFESIONALIZAM,i ono nisu ROCK STAR SERONJE,vec totalno opusteni likovi koji i pored premora odvoje bar malo vremena da popricaju sa ljudima koji ih slusaju...

I da ti Vogg svira solazu metar ispred tebe,Rafal divlja ko besan,basisti takodje svaka cast,a onaj Krihm zakiva bastove do bola,ma imali li sta bolje...

Iako se set lista vecinom sastojala od pesama sa novog albuma opet su pokidali,pesme jos bolje zvuce uzivo...

Sta reci za BANE,nego svaka cast na opet paklenoj atmosferi,na jos boljoj usviranosti,cekam samo da odem na neki vas headlajn cert pa da kidanje traje jos duze :D...

Kolac sam malo video,al po onome je zvucalo jos bolje nego kad su bili predgrupa Svart Crown-u,samo nastavite da zakivate... Hail

 

SLAVA ZLABOG PROMOTIONSU !!!

 

Sto se tice te cene ulaznice,jbg kad hoce klub da ucari sto vise para,znam iz prve ruke da to nije do organizatora... Mada ja sam pivo popio u slast za dodatni kupon :D...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U stvari, karta mu dođe 830, pošto je pivo u Cirkonu 170 :D

 

Manijački koncert. Kolac me iznervirao , smorili su za medalju, raspadali su se i svirali najdosadniji black metal. Publika je vikala UA! Jebote, sirovi black metal bend ko predgrupa, ccc .KOlko sam čuo , momci su u stvari doveli Decapitated, pa im je zato omogućeno i da sviraju. Da je moj bend svirao sa Decapitated-om , vežbao bi dok ne crknem, i dalje bi me bilo sramota da izadjem pred te madafakin džinove death metala :udri: . Bane je pokidao , sve je bolji bend. Momci stvarno vole ono što sviraju i jebu keve!

 

DECAPITATED je ošurio u bukvalnom smislu. Svo vreme u šutci sam bio natopljen vrelim znojem i koristio svaki atom snage da izdržim to. Kako je ono onde izdrkani stejdž za tezga bendove , a ne za istinske careve muzike, non stop su svi padali na stejdž ( ja sam više puta na glavu padao) i slučajno drkali one pedale za gitaru. Zvuk je iz onih izdrkanih zvučnika uglavnom mutan izlazio , al sve je bilo tako andrenalinski da nisam mnogo pažnje na to obraćao .Set lista pesama je bila delimično po mom ukusu, mnogo novog albuma, jebiga . Post?Organic me je najviše oduševio, možda njihova najnadrkanija pesma, Spheres of Madness melem za dušu.. Trebali su još neku stvar da odsviraju, al treba izdržati u onoj rupi i disati jebote :D

 

E da, kupio sam onu majcu sa suncem i znakom beskonačnosti, skroz je seksi :D FROM PAIN TO STRENGHT!!

Edited by Господин Граул

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolac pun grešaka, bubnjar k'o da je sinoć prvi put seo za set. Bane dobar i savršeno uvežban. Decapitated krljački skroz, naravno, ali beše dosta novih pesama. Koliko su smor na albumu, toliko su smor i uživo. Prostor je za šutke užasan, ne može čovek zglavno da nadiše, ali ono - sve je to metal.

 

Mother War pesma večeri.

 

I jedno pitanje: Zašto svi toliko drkaju na Spheres of Madness? To im je jedna od ubedljivo najdosadnijih pesama. Just sayin'.

 

P.S. Ono za kartu + konzumaciju ispade skroz kurvanjski. Znam likove koji su došli sa knap kintom, pa su morali da se prosjače.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jedno pitanje: Zašto svi toliko drkaju na Spheres of Madness? To im je jedna od ubedljivo najdosadnijih pesama. Just sayin'.

 

Pravo pitanje, meni je isto jedna od najdosadnijih pesama, a svi se deru SPHERES! kao da samo tu pesmu samo i znaju...

Meni je Winds Of Creation i The Knife bilo vrhunac, ljudi su kidali al sta vredi kada je mesto skrnavo svo, ko da si ugradio bmw motor u juga, tako je sve izgledalo. Gitare nista nisam razumeo, nijedan rif, samo gomilu buke, samo se bubnjevi culi, basiste nije bilo na pola koncerta zbog tehnickih problema... ne znam, ja sam dosao da cujem Vogga i riffove, a dobio sam gomilu mutnog zvuka kao da sviraju sa bass gitarom samo, zato sam se i smorio...

 

Ono nenajavljeno sa cenom karte plus konzumacija je tako seljacki da nemam reci

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Underground. Kao da je sve sto je moglo da krene naopako, krenulo, al to je samo masu nateralo da jos vise uziva, inat. Problemi sa basom, mikrofonom, ozvucenjem, vrucinom i ostalim... Decapitated for president!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze u Srbiji da prodje bez nekih problema pa to ti je...

No sto rekoste malopre sve je to metal... Generalno gledao sam ih na Egzitu,zvuk je bio kristalan,tad su jebali kevu,ali ovaj put mi je atmosfera i masa vise bila kako treba,i sad su jebali kevu,ali jos troduplo :D....

Ono cu im uvek zapamtiti,neki bendovi bi zbog tehnickih problema i bez basiste rekli E jbg ne mozemo da nastavimo... A oni opet odrokase... Svaka cast ljudima u sutci i u prvim redovima e onako se pravi festa...

 

Cheers :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...