Jump to content

Staind


fiction

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

prodajem Staind - The Singles 1996-2006 CD na originalu. Nov, savrseno ocuvan. PP.

 

tracklist:

 

"Come Again" (remix)

"Mudshovel"

"Home"

"It's Been Awhile"

"Epiphany"

"For You"

"Outside" (Family Values live version)

"So Far Away"

"Price To Play"

"Zoe Jane"

"Right Here"

"Falling"

"Everything Changes" (live acoustic)

"Sober" (live acoustic)

"Nutshell" (live acoustic)

"Comfortably Numb" (live acoustic)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

1. sto je sugav? :)

2. koliko sam primetila ubacuje se jako malo, skoro da se ne primecuje... znam da on svira tu akusticnu gitaru i to je to, nije da je oskrnavio pesmu...

3. ova verzija je mnogooooo bolja nego ona s albuma. cula sam pesmu X puta al me sad ubode :cry: . inace, mislim da u NU metalu ova pesma ide medju prve 3 najlepse balade :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. sto je sugav? :)

zato! najveca ljiga ikad!

2. koliko sam primetila ubacuje se jako malo, skoro da se ne primecuje... znam da on svira tu akusticnu gitaru i to je to, nije da je oskrnavio pesmu...

sasvim dovoljno i koliko se secam video snimka, ne svira on nista, vec sedi sa strane sa mikrofonom u ruci, onako sav cool, i ubacuje se na momente...... jerk!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi, ja nemam taj lajv al sam ga videla u svoje vreme na VJ Heavy-u :)

 

koliko se secam on svira akusticnu gitaru, oni sede na onom uzvisenju gde su bubnjevi i ovaj peva... ili sede na stolicama... :ph34r: davno je bilo, ne mogu da se setim, ali sam poprilicno sigurna da fred svira gitaru.

 

e sad jedino ako ne govorimo o istom lajvu. ovaj moj je sav crn, dakle svetlo je skroz priguseno i tako... :)

 

a fred jedino kaze 3 reci izmedju refrena i strofe :)

 

sad bi mogla da polemisem o liku i delu freda darsta i opet bi krenuli da se cackamo koliko vidim al bolje da cutim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi, ja nemam taj lajv al sam ga videla u svoje vreme na VJ Heavy-u :)

 

koliko se secam on svira akusticnu gitaru, oni sede na onom uzvisenju gde su bubnjevi i ovaj peva... ili sede na stolicama... :ph34r: davno je bilo, ne mogu da se setim, ali sam poprilicno sigurna da fred svira gitaru.

 

e sad jedino ako ne govorimo o istom lajvu. ovaj moj je sav crn, dakle svetlo je skroz priguseno i tako... :)

imam ja taj live negde na DVD-u, ali me mrzi da sad trazim... provericu u bliskoj buducnosti.

a fred jedino kaze 3 reci izmedju refrena i strofe :)

i dalje je dovoljno. :da:

sad bi mogla da polemisem o liku i delu freda darsta i opet bi krenuli da se cackamo koliko vidim al bolje da cutim :)

interesting :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvi ste svi perverzni danas, nemam reci :)

 

htedoh reci, da kad bi se mi oko necega slozili na ovom NU forumu padao bi sneg :)

 

nije mi jasna tolika mrznja prema fredu. :confused:

limp bizkit je odlican bend (bio do cokolita i zakljucno s njim) a mislim da ovu pesmu ne moze niko da upropasti s 2 ipo reci jer je toliko emotivno nabijena da se meni prevrne u stomaku kad je slusam :cry: (al je argument :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam sta si htela reci... sve je ovo mala sala... a i mislim da smo se oko nekih stvari bar delimicno slozili, tipa spot za just so you kknow i mozda jos po nesto.... a sto se tice argumenta... stvarno je extra...

a sto se tice fred-a.... pa prvo to kakav je LB, ne utice na to kakav je on... po mom misljenju su dobra samo prva 2 albuma, mada ni ovaj poslednji ne zvuci lose.... u svakom slucaju, da imam priliku da nekog ubijem i da se izvucem, on bi mi bio u uzem izboru kao potencijalna zrtva...

 

a to sto ne razumes toliku mrznju prema njemu... pa nek bude isto kao sto ne mozes da shvatis zasto mi je ocajan drugi ill nino...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi, kakav je on kreten u zivotu mi ne mozemo da znamo. niko od njih nije cvecka veruj mi :da:

a druga je stavr sto on po meni pravi kvalitetnu muziku. Significant Other, Three Dollar Bill Yall, Chocolate Starfish And The Hot Dog Flavored Water su odlicni albumi sa savrsenim pesmama i tu me ne mozes razuveriti... ovo posle je raspad blagi i opadanje kvaliteta... e sad jedino ako je on tebi iritantna licnost pa zbog toga malo potcenjujes bend, ali glupo je da to utice na misljenje o muzici... elem, da, ne razumem zasto je confession los i verovatno i nikad necu :) a sto se tice nasih razmerica, sve je u redu, jer vidim da se razumes u to sto pricas i ok je da se kulturno diskutuje, al fenomen mi je da se uvek s tobom sporeckam oko necega :) mislim da cu bezati od tebe kad te vidim u kst-u od blama :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja samo vidim kakav je kreten na TV-u i to mi je dovoljno...

sto se tice tvog misljenja o njihovim pesmama, sigurno necu ni pokusati da te razuveravam da su one sranje ili sta god, jer ipak, ukusi su razliciti... :da:

 

i da bar nesto razresimo... daleko je to da ja zbog njega potcenjujem bend...da je tako, malo pre bih rekao da su oni komplet sranje i tacka, ali to ipak nisam uradio... a druga stvar je da su mi oni jedan od prvih bendova, ako ne i prvi (cak sta vise mislim da su prvi) sa kojima sam poceo da slusam "tvrdju" gitarsku muziku i nevidjeno sam se lozio na njih... e onda posle nekog vremena, on je NEVIDJENO poceo da mi ide na zivce i tako je ostalo do dan danas, a ostace i zauvek...

 

i kakve veze ima fenomen sporeckavanja sa blamom?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno, ukusi su razliciti ali meni neke stvari ne mogu da udju u glavu po tom pitanju pa da ga jebes ( a vezane su za tebe i tvoje stavove prema nekim grupama) :)

 

no, i meni su LB pored Korna jedan od prvih grupa i cenim ih a iskreno bas me briga sto je Fred retard. mislim da previse dajes znacaja tome. i sad ti npr. zbog te gluposti neces slusati "outside" jer se on "ubacuje" :confused: .

 

pa i nema neke veze tj. ima jer zamisli da se virtuelno "cackas" s nekim svaki dan i onda treba tu osobu da pogledas u oci (onako slucajno, smaras se npr. i snimas ljude) ili da prodjes pored nje kao da se nista ne desava; znam to nije normalno ali ja poznajem sebe i pickica sam sto se takvih stvari tice i bice me sramota veruj mi :):ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno, ukusi su razliciti ali meni neke stvari ne mogu da udju u glavu po tom pitanju pa da ga jebes ( a vezane su za tebe i tvoje stavove prema nekim grupama) :)

eh sad.... mislim da ga ti malo pretera, al ajde.... u krajnjem slucaju pitaj sta te to muci, ali ne na ovoj temi, vec tamo gde je mesto, da ne bi previse spamovali...

 

no, i meni su LB pored Korna jedan od prvih grupa i cenim ih a iskreno bas me briga sto je Fred retard. mislim da previse dajes znacaja tome. i sad ti npr. zbog te gluposti neces slusati "outside" jer se on "ubacuje" :confused: .

pa nisam ja rekao da necu slusati outside zbog tog pedera, vec samo stavljam do znanja da mi on kao covek (a cesto i kao vokal) nevidjeno ide na nerve, ali ga pri tome posmatram kao samog za sebe i misljenje o njemu mi ne utice na sve ostalo oko njega, sem u pesmama kad cujem onaj njegov poskav glas. grrrrrrrrrrrrr.....

 

pa i nema neke veze tj. ima jer zamisli da se virtuelno "cackas" s nekim svaki dan i onda treba tu osobu da pogledas u oci (onako slucajno, smaras se npr. i snimas ljude) ili da prodjes pored nje kao da se nista ne desava; znam to nije normalno ali ja poznajem sebe i pickica sam sto se takvih stvari tice i bice me sramota veruj mi :):ph34r:

:) :) :)

sta da ti kazem...... u buduce se informisi kod pony-ja dal dolazim na neko rokanje, pa da znas kad da ne dodjes, da bi me izbegla, pa ce ti onda biti lakse.... ako si spremna na toliku zrtvu...

 

:) :) :)

Edited by dr NIK@

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitacu te na tim temama sta mi nije jasno ne boj se :)

 

malo si kontradikotoran :) kao oni su ti ok, slusas pesme, ne utice ti to na muziku a kad cujes njegov glas popizdis :) malo li je... :) iz svega ne mogu da zakljucim kako ti slusas taj bend uopste ... :)

 

pazi, ja rokanje necu propustiti ni zbog koga! pa taman da sam u gipsu ima da dodjem :rockdevil: ! a vec vidim resenje problema tako sto necu izlaziti iz kluba kad budes isao u wc ili u hgodnik i obrnuto :) ja preuvelicavam zbilja :) u principu ce sve biti kao i do sad samo ce mi sve biti nekako smesnije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitacu te na tim temama sta mi nije jasno ne boj se :)

bicu tu. (ko gru-ova pesma :) )

malo si kontradikotoran :) kao oni su ti ok, slusas pesme, ne utice ti to na muziku a kad cujes njegov glas popizdis :) malo li je... :) iz svega ne mogu da zakljucim kako ti slusas taj bend uopste ... :)

pa oni su mi u nekim pesmama ok, a u nekim ne... ranije kad sam ih vise slusao, tj kad sam pocinjao, toliko mi neki detalji nisu ulazili u glavu, ali sam posle shvatio koliko me njegov vokal ustvari iritira, ali ne u svim pesmama.... i td.... u svakom slucaju, ne secam se kad sam ih zadnji put slusao, a da nije bilo slucajno... toliko o LB-u...

pazi, ja rokanje necu propustiti ni zbog koga! pa taman da sam u gipsu ima da dodjem :rockdevil: ! a vec vidim resenje problema tako sto necu izlaziti iz kluba kad budes isao u wc ili u hgodnik i obrnuto :) ja preuvelicavam zbilja :) u principu ce sve biti kao i do sad samo ce mi sve biti nekako smesnije :)

pa ja koliko se secam, procitao sam negde da si ga propustala zbog faxa, tako da :P

 

...... bar ces se vise smejati i nadam se da ce da ti prija, a i ne znam zasto ne bi... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...