Jump to content

Staind


fiction

Recommended Posts

Staind je pravo dobar band... album Brak The Cycle je bio iza Toolovog Lateralusa najbolji rock/numetal album te godine.

 

Outside je pjesma nad pjesmama isto i For You ili It's been avile... mislim da su staind neki moderni rock prije nego new wave ili breed ili nu metal...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

heh skole... sta deca mogu da znaju o klasifikacijama u tim godinama...

i ja sam u drugom srednjem tvrdio svakojake gluposti kojima bi se sada mnogi ljudi smejali kada bi culi! Nego... snimio sam pre neki dan Unplugged Stainda, pushtali su ga na Vh1, onaj s kraja 2001 godina i veoma su me prijatno iznenadili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvanicno potvrdjeno Staind-ov novi album ce se zvati Shades of Grey i izlazi 20 Maja,zar to nije divno! biggrin.gifa: :mrgreen:
To cemo tek da vidimo! Nadam se da se necu razocarati...

Kad smo vec kod novih izdanja, konacno su izdali i taj Unplugged (end of 2001.) na DVD izadnju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

heh skole... sta deca mogu da znaju o klasifikacijama u tim godinama...

i ja sam u drugom srednjem tvrdio svakojake gluposti kojima bi se sada mnogi ljudi smejali kada bi culi! Nego... snimio sam pre neki dan Unplugged Stainda, pushtali su ga na Vh1, onaj s kraja 2001 godina i veoma su me prijatno iznenadili...

I ja sam gledala/slushala taj Unplugged, totalno je OK , ma dobri su oni , nije sve kako se prikazuje na MTV-u , mislim na one fine pesmice ,umeju ono biti i agresivniji, ne fali njima nishta ....

Da , otpozdrav Steve-u Marlet-u ,dobar avatar biggrin.gif(pretpostavljam da je i potpis njihov citat , ali poshto ih slusham od nedavno ne bih da se ispalim).

Share this post


Link to post
Share on other sites

No matter what I say,shit is always shit

 

Mudro zboris prijatelju

 

a ti rapsidu, bolje uzmi neki pravi metal i slusaj...vidis da niko ne slusa ta sranja

Sile istine su u tebi.

Staind pa ta tema nije ni za za new Wave.Znaci SHIT na kvadrat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa imas vec gomilu albuma koji se tako zovu (nekih 5,6 komada)...

A ima i dosta pesama kao npr. Biohazard-ova ili Overkill-ova.

E, sad na sta direktno misle pojma nemam....(a i bas me briga)... :mrgreen:

Ili pleasant shade of gray od Fates warninga :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Da stvarno i ja sam slusao pjesmu na www.staind.com i mogu samo da kazem da je pjesma totalno predvidljiva ali ima par dobrih momenata.Nadam se da ima bar3-4 pjesme na kojima su malo eksperimentisali,vidicemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...