Jump to content

Staind


fiction

Recommended Posts

Nabavio sam 14 shades of grey biggrin.gifa: i mogu vam reci da je album do jaja :mrgreen: Skoro svaka pjesma je dobra a posebno So Far Away.Jedina zamjerka je sto je u prvom planu tekst Aarona lewisa a ne recimo gitara.Svi tekstovi su depresivni ali ne kopiraju Korn :mrgreen: E i ima par balada

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ne slazem se sa vama... 14 Shades of grey je odlican album, bas kao i break the cycle. Kada poslednji album uporedimo sa Tormentedom ili Dysfunctionom vidi se veoma velik napredak u muzici i zrelost benda, i mislim da ih vishe ne terba svrstavati pod nu metal i sl. Posebno mi je draga pesma posvecena Layne Staley, ciji je bend godinama bio uzor Staindu koju su inace poceli da sviraju kao AIC cover band. Sve u svemu Cycle ostaje najbolji, ali daleko od toga da je 14 Shades losh... svaka cast bendu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...
Ne slazem se sa vama... 14 Shades of grey je odlican album, bas kao i break the cycle. Kada poslednji album uporedimo sa Tormentedom ili Dysfunctionom vidi se veoma velik napredak u muzici i zrelost benda, i mislim da ih vishe ne terba svrstavati pod nu metal i sl. Posebno mi je draga pesma posvecena Layne Staley, ciji je bend godinama bio uzor Staindu koju su inace poceli da sviraju kao AIC cover band. Sve u svemu Cycle ostaje najbolji, ali daleko od toga da je 14 Shades losh... svaka cast bendu.

Razumem sta govoris, ali ljudi imaju drugacije ukuse.... icon_mrgreen.gif

Ali sve u svemu, dobri su, imaju fine pesmice... cudno ali istinito!! icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
staindov problem je sto mu svaka pjesma lici na onu prethodnu... i tako u krug.

neko rece predvidljiv je. a to ti je isto sto i neoriginalan. steta sto se tako dobro prodaje s tudjim idejama.

nema emotivnije muzike na ovom celome svetu...

a tvoj problem je sto si glupa.... icon_da.gif

 

STAIND sva 4 albuma jebu kevu !

 

icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema emotivnije muzike na ovom celome svetu...

a tvoj problem je sto si glupa.... icon_da.gif

 

STAIND sva 4 albuma jebu kevu !

 

icon_smile.gif

Antonim od emotivnih ljudi nisu glupi ljudi, tj. ljudi koji ne umkeju da prepoznaju emociju nisu glupi (o tome smo vecj prichali) ali dobro, nije uvek samo to problem... tako da... icon_da.gif

 

I da, Staind jeste jedna od emotivnijih grupa koje sam chula, svaka pesma ima dozu iskrenosti koju malo bendova danas ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Antonim od emotivnih ljudi nisu glupi ljudi, tj. ljudi koji ne umkeju da prepoznaju emociju nisu glupi (o tome smo vecj prichali) ali dobro, nije uvek samo to problem... tako da... icon_da.gif

 

I da, Staind jeste jedna od emotivnijih grupa koje sam chula, svaka pesma ima dozu iskrenosti koju malo bendova danas ima.

bla bla bla pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...