Jump to content

Smrt poznatih ličnosti


Havočka

Recommended Posts

Jes bio car od glumca... on i Kevin Spejsi su mi najviše zračili nekom pozitivom.

Nek' počiva u miru.

 

Ma koliko bio pozitiva, meni je uvek imao neku setu u očima.

 

 

i koj car treba da budeš da nazoveš ćerku po karakteru iz video igrice.

 

 

Lorin.jpg

 

Bravo!

 

http://youtu.be/MheNUWyROv8

Edited by Bourbon Princess

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' ti palo na pamet da je čovek bolovao od depresije koja je legitimna bolest i koja se često završava suicidom? Možda mu se nije baš digao kurac da se ubije.

 

RIP za kralja.

 

Ja nisam ni rekao da mu se digao kurac da se ubije.Ja sam rekao da ne mogu zaliti samoubice.Sta si ti,neki Nik Vujicic za siromasne pa zelis da me produhovis i revidiras mi stavove?Iskuliraj,nisam ti na oca udario,sta se lozis.

  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ne mogu Lemiju na ovo da repliciram kad se 'ranite govnima :/

 

Ja nisam ni rekao da mu se digao kurac da se ubije.Ja sam rekao da ne mogu zaliti samoubice.Sta si ti,neki Nik Vujicic za siromasne pa zelis da me produhovis i revidiras mi stavove?Iskuliraj,nisam ti na oca udario,sta se lozis.

 

Nisam se naložio samo mi generalno takav stav prema tim bolestima pali crvenu lampicu, ništa lično stvarno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam se naložio samo mi generalno takav stav prema tim bolestima pali crvenu lampicu, ništa lično stvarno.

 

Ma nema frke,svakome se pali crveni lampica.Meni se pali kada kod sagovornika primetim da mi zeli promeniti svest i stavove.

 

I kada neki tamo janjicar sere po Zvezdi iako mu je do pre dve nedelje ona bila bitnija od kvltnih bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobio parkinsonovu bolest pa se ubio ocigledno. i ja bih napravio isto

http://www.bbc.com/n...canada-28796277

 

Muhamed Ali se nije ubio,ima parkinsona pola zivota. Majkl Dzej Foks isto ima godinama parkinsona,i nije se ubio.Vec ulaze lovu u istrazivanje leka. Sto to nije uradio ovaj? Najlakse je ubiti se.

 

Ako je zaista razlog parkinsonova bolest,onda je najobicnij picka od coveka.

  • Upvote 4
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Mene je uvek privlacilo samoubistvo makar zbog filozofskih razloga. Ko da saceka da vidi sta je sa one strane? Mogucnost da je religija u pravu me kocila u toj avanturi. Ne smatram da su samoubice picke vec da oni koji neke od njih ne kontaju da su plitki umovi.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muhamed Ali se nije ubio,ima parkinsona pola zivota. Majkl Dzej Foks isto ima godinama parkinsona,i nije se ubio.Vec ulaze lovu u istrazivanje leka. Sto to nije uradio ovaj? Najlakse je ubiti se.

 

Ako je zaista razlog parkinsonova bolest,onda je najobicnij picka od coveka.

 

zamisli da si glumac/komicar koji se vise od pola zivota bori sa bolestima zavisnosti, pritom si klinicki depresivan, karijera ti je na zalasku, odradio si neku sezonu najdebilnije serije i par dosta jadnih filmova par godina unazad; posao ti se generalno sastoji od toga da uveseljavas i nadahnjujes druge ljude optimizmom, a apsolutno si istrosen i nemas to u sebi i onda povrh toga jos obolis od parkinsonove bolesti, koliko bi te boleo kurac sto neki tamo lemi mozda misli da si picka jer si odlucio da je bilo dosta.

  • Upvote 7
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio si najbitnije (sto te treba biti sramota): pored svega toga imas decu i porodicu, i oni su bitniji od apsolutno svih stvari koje si naveo.Od apsolutno svih! Da ne pricam koliko ces ih povrediti time sto ces se ubiti.

 

Samo picke,kukavice i slabici odustaju od zivota,a jos gori ljudi ostavljaju na cedilu svoju decu,porodicu i ljude koje vole.

  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemi brate ne seri. Nije svaki čovek netaknuta mašina, Čarli je lepo objasnio. Nije lik bio tabula raza pa samo da pišeš i brišeš sranja, akumulira se smeće u čoveku godinama koje mora da izbije gde bilo. Da je svet tako divan kako ga ti predstavljaš to bi sjajno bilo ali je vrlo daleko od toga.

  • Upvote 6
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja svet predstavljam divnim? :haha: Sa cim? Time sto sam iznad napisao?

 

Ili nisi ni procitao,vec si samo onako upao i poceo srati kao i na prosloj strani?

 

Pa divna je ta slika koju ti slikaš, kakvi ljudi trebaju biti. Bilo bi sjajno da je tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vecina ljudi jeste takva.Na nesrecu,postoje i oni iz drugog dela moga posta.Po meni je upravo takav ispao gospodin o kome pricamo.

 

lemmy, forica je u tome što se ljudi koji imaju Parkinsona mahom i ubijaju jer neće da budu teret ikome. poznavao sam slučajeve, nažalost

 

Moj deda ima parkinsona.Nije nam na teret.I ne zelim da se ubije.

 

Isto tako deca Robina Vilijamsa nisu zelela da im se cale ubije.I sada su nesrecni.Zahvaljujuci njemu.

 

To je kukavicluk o kome pricam.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman čoveče ti se uhvatio kukavičluka, zar ti nije jasno da je čovek imao pshičkih problema.

 

 

She added that he had also been suffering from anxiety and depression.

Edited by Grobodan
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...