Jump to content

Smrt poznatih ličnosti


Havočka

Recommended Posts

Lepo što su to uradili, al ga baš sakrili onom maskom (do jaja izgleda da ne lažem), al se nisam nešto preterano interesovao ko je sve igrao iako neloš film, vizuelno izuzetan i tu mu ide veći deo kredita..

Nisam siguran, ali mi se čini da je igrao i nekog kapetana na brodu il tako nešto.. ali da, najviše će biti upamćen po maestralno odigranoj ulozi Prstoreza, ne mogu ni da zamislim ko bi ga zamenio za tu ulogu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Džej je vazda bio bratina. Sećam se 2012. kad sam bio na izdržavanju kazne u Valjevu, naš vaspitač koji je bio car koji je totalno imao pristup razumevanja i kapirao da svi mi tu kao klinci od 18-23 godina nismo nikakvi zlikovci, je organizovao novogodišnji koncert krajem decembra gde je pozvao Džeja koji je kao brat sa ulice naravno prihvatio da dođe bez dinara plate, o svom trošku.
Održao je koncert od sat i po pevajući svoje, Lukasove, Šabanove,Sinanove hitove i najjači utisak kad je otpevao Nek puknu dušmani od Šemse i Južnog vetra. Na kraju nam je poručio: 
"IZDRŽITE BRAĆO MOJA, SREĆNA NOVA GODINA" 
Taj koncert i ta ljudskost i toplina koju nam je pokazao je bila jedan od retkih lepih momenata na robiji."

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Džeja bratinu RIP, ima taj "biser iz blata" momenat i bio je uvek simpa lik koji se ne pretvara da je ono što nije. Ipak, ovo oplakivanje dotičnog od strane kusog i repatog je baš degute, kao i sahranjivanje istog u aleju velikana, ali takav diskurs je i očekivan od ovih uber-seljačina na vlasti.

Moram da citiram jednog ortaka apropo toga, genijalna minijatura: "sve dok po alejama velikana budemo sadili mrtva trupla shabana ovde ce nicati vucici i palme"

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Haos sam ja said:

Za Džeja bratinu RIP, ima taj "biser iz blata" momenat i bio je uvek simpa lik koji se ne pretvara da je ono što nije. Ipak, ovo oplakivanje dotičnog od strane kusog i repatog je baš degute, kao i sahranjivanje istog u aleju velikana, ali takav diskurs je i očekivan od ovih uber-seljačina na vlasti.

Moram da citiram jednog ortaka apropo toga, genijalna minijatura: "sve dok po alejama velikana budemo sadili mrtva trupla shabana ovde ce nicati vucici i palme"

Slazem se da treba negde da se povuce crta ali nije da nije bio autenticna glava srpske muzike sa svim dobrim i losim sto ista nosi.

U svakom slucaju ako nista zabavno je gledati trigerovanje drugosrbijanaca oko te aleje i Dzeja.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta fali i Džeju, pa nije lik akademik, nije mu posao bio da bude uzoran građanin nego folk maradona

sad što imaš debila što imitiraju Džeja a nisu mu ni do levog muda to je druga priča 

s druge strane, svi znamo da je Cune vodio propagandu protiv Osmanlija i Šiptara

https://www.youtube.com/watch?v=E1EFe1vSb3s

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem nečije nezadovoljstvo i kritiku, samo ja kad bih primenjivao kriterije za to kako se unapređuje kultura bolje da ne znaš ko ne bi bio na tom groblju.

Meni Džej ne smeta. Ceca bi mi smetala. I bar pola rokera.

On je živeo svoje pesme. Iako uopšte nije moj lafjstajl niti bih rekao da pripadam društvenoj grupi koja ga sluša, živiš do poslednjeg daha tako - apsolutni rispekt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...