Jump to content

Smrt poznatih ličnosti


Havočka

Recommended Posts

Svakako. Trebalo bi reci, ako je individua covek, jesam jeo sam govna, bas tim recima... Ako sam bio magarac i voleo kurvu ne abolira je od toga da je kurva. Ne pricam o sebi naravno, nego u globalu. Da nema kurvi, nikad ne bih ni voleo. Nesto me u nemir Tera Patrick od rastanka s njooom, sve je tuzno u zivotu moooooooom. Da bog da svi pocrkali, na nekom rancu prokletih!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeh malo da mu čitam twitter, kakav gospodin. I random mudrosti, random emocije, a i edukativni tekstovi o kriptografiji, privatnosti, itd. Stvarno neverovatan primerak ljudske vrste, nadam se da je (tj. znam da jeste) nemilosrdno upumpavao svoj genetski materijal gde je stigao. 😄

Nisam imao pojma da je već 7 meseci u zatvoru kao cryptomartyr... Još jedan pozdrav legendi, moraće da se proprati što više šta je pričao, dok dušmani ne pobrišu kad mu prođe 40 dana.

Skončao je časno, jebeš poređenje s Epsteinom (uz dužno poštovanje xD)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već su počeli da mu brišu razne twitove, šteta jer je čovek bio izvor mudrosti u vezi našeg trenutnog stanja u svetu sa podacima i velikim korporacijama koje žele da nas iscede kao poslednje zrno graška i da nam kreiraju sadržaj. Sve je manje pravih džekova na svetu ostalo, neka je McAfee dobro gde god da se sada nalazi i da ima dobru raju oko sebe.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...