Jump to content

Smrt poznatih ličnosti


Havočka

Recommended Posts

уф

Политички ангажман му је био трагичан али музички је стварно био одличан, док су се остали домаћи критичари губили у планинама сопствених глава Луковић је отприлике увијек знао шта ваља а шта је, да простите, курац.

Како сам у једном периоду с краја '90-их прочитао скоро све Џубоксе, затим некад послије збавио Бољу прошлост и проучио, па хватао комаде Времена забаве/Икс забаве с пар мјесеци/година закашњења и ненормално био одушевљен човјеком, не могу описати колики ми је хладан туш био кад сам "открио" његово политичко дјеловање... Али некима можда и тај дио његове личности лежи, бујрум. Сад кад размишљам, писао сам му ономад - не сјећам се тачно којим поводом - некакав коментар/ел. пошту да је пичка над пичкама, баш је нешто било труло па сам га извријеђао колико сам год могао... Није нашао за сходно да ми одговори.

Било како било, ипак је за мене наш најзначајнији рок критичар, па нека му је лака земља. Неочекивано тужна вијест.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Luković je realno bio debil. ali ipak laka mu zemlja.

1 hour ago, aRmatuRa said:

Umro Andreas Breme.

E ovo je vec tuga. Breme bio fudbalska velicina u vreme kada je fudbal bio vredan gledanja.

 

  • Like 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...