Jump to content

Aktuelne krize i nemiri u zemlji i svetu


kuruz

Recommended Posts

Ništa taj dokument ne pokazuje.

...osim cinjenica. ;-)

 

A ko nam je kriv što tako malo izvozimo u Rusiju?

da ima interesa i mogucnosti, izvozili bi. lova uvek nadje svoj put. medjutim, izgleda da je povoljnije izvoziti u EU, imaju love da plate, i ukinuli su nam dadzbine na izvoz. sa druge strane, rusija je vise zainteresovana za monopolisticke aranzmane sa srbijom (NIS), cak se i ne ustrucavaju da traze od nas da smanjimo ekoloske zakone i da se trujemo zbog njihove zarade. toliko o rusiji..

 

Kojih proizvoda?Sta to Srbija ima da ponudi Evropi?27 milijardi my ass.Sta se to toliko izvozi iz Srbije?Pa nece dozivotno dodeljivati milostinju rupi koja samo trazi jos i jos i jos....a nista ne da.

ako srbija "nema sta da ponudi", otkud onda izvoz u EU?

ima srbija i te kako sta da ponudi, i potencijal nase privrede je kilometrima ispred onog sto danas ostvarujemo.

 

 

Znaci na kraju milostinja,milostinja,krediti,milostinja,milostinja i sta posle?

o tome i jeste rec kad je u pitanju proces pridruzivanja.

pre nego sto udjemo u EU oni hoce da budu sigurni da smo mi stabilna zemlja u kojoj ne postoji mogucnost da neka retardirana ekipa ("radikali", i svi oni koji se tako osecaju ;)) dodje na vlast i preko noci razjebe sve poslove i ulaganja od ranije. a realno, ta mogucnost lebdi nad srbijom.

 

i sto je isto toliko bitno, "krediti i milostinja" nastaju kad u drzavi ima korupcije, privrednog kriminala, monopola i ostalih stvari koje realno koce privredu i oduzimaju novac iz prometa. takvu zemlju niko nece u svojoj ekipi.

 

 

To je ukupna razmena, sa Evropom je 15mld od cega izvoz 5mld a uvoz 10. Sto ce reci da duplo vise uvozimo nego sto izvozimo. Da udjemo u EU na danasnjem nivou razvoja taj bi odnos bio jos veci na nasu stetu, jer je logicno da bi se mnogo vise uvozilo ako uzmes u obzir trenutne bezobrazno visoke uvozne dadzbine. Pa uzmi samo koliki bi odliv deviza bio od strane gradjana na osnovu kupovine preko interneta, koje danas skoro i nema.

sa druge strane, nasi ljudi bi mogli preko interneta da prodaju razne proizvode na ogromnom trzistu od 500 miliona ljudi. posto si ti neki "protivnik eu", namerno si precutao i tu cinjenicu. budi realan.

 

nazalost, srbija nije dovoljno tehnoloski razvijena da bi internet bio neki bitan faktor.

 

 

Sad neki veruju da ce prosto da procveta ekonomija kad udjemo u EU, investitori ce odmah da pohrle, da, da...ono sto je valjalo to su vec pokupovali, ono sto nije ni nece.

EU nije "lek" za nase probleme. kad dodjemo do stupnja da nas prihvate u EU, srbije ce vec u tom momentu biti zemlja u kojoj je moguc dobar zivot.

EU nije dobrotvorna ustanova koja "daje pare" naokolo, to je jasno. eu nudi jako dobre uslove za privredu, kojih sve clanice moraju da se pridrzavaju. u srbiji, nazalsot, postoji jak uticaj interesnih grupa kojima je u interesu da srbija sto duze bude van EU, jer njihovo bogacenje nece biti moguce ako srbija privati i primenjuje pravila EU.

 

takvi ljudi (i njihove politicke marionete, olicene u kostunici, dverima, radikalima, sns i ostalim idiotima) - plasiraju lazi i horor price o eu. glup narod naseda na tu propagandu..

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li su ti javili,al radikali se odavno raspadose...zvucis ko oni sto ko navijeni pricaju kako je Sloba ovo Sloba ono,a coveka odavno nema.

Za stanje u zemlji su odgovorni iskljucivo bednici koji vladaju ovih 11 godina i oni lazu narod o ulasku u EU iako je jos tada receno da Srbija nece pre 2020. uci,i to samo u idealnim uslovima.Proces pridruzivanja je za hrvatsku trajao 9 godina,pa sam saberi,u slucaju da sada dobije status,kada bi usla...danas je 2011.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

EU nije "lek" za nase probleme. kad dodjemo do stupnja da nas prihvate u EU, srbije ce vec u tom momentu biti zemlja u kojoj je moguc dobar zivot.

EU nije dobrotvorna ustanova koja "daje pare" naokolo, to je jasno. eu nudi jako dobre uslove za privredu, kojih sve clanice moraju da se pridrzavaju. u srbiji, nazalsot, postoji jak uticaj interesnih grupa kojima je u interesu da srbija sto duze bude van EU, jer njihovo bogacenje nece biti moguce ako srbija privati i primenjuje pravila EU.

 

takvi ljudi (i njihove politicke marionete, olicene u kostunici, dverima, radikalima, sns i ostalim idiotima) - plasiraju lazi i horor price o eu. glup narod naseda na tu propagandu..

 

A ovi drugi pričaju bajke i samo čekaju da im neko nešto pokloni.

Eto npr. EU, pa EU... Da ta bagra radi svoj posao kako treba, baš bi nas bilo briga da li ćemo biti članica EU ili nećemo.

A stvarno ne znam ko omogućava to bogaćenje. Opozicija? Ma ajde molim te.

Nama treba politički vrh koji će raditi isključivo, ali isključivo u interesu naše zemlje i našeg naroda. Sve ostalo je palamuđenje.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li su ti javili,al radikali se odavno raspadose...zvucis ko oni sto ko navijeni pricaju kako je Sloba ovo Sloba ono,a coveka odavno nema.

 

u "radikale" i njihove fermente ;) spadaju: sns, dss, nova srbija, dveri (i slicne idiotarije), sps, i slicna bagra.

 

za sranje u zemlji vlast snosi ogroman deo odgovornosti, ali za ne-ulazak u eu i za zategnute odnose sa eu - iskljucivo su krivi "radikali" (odnosno opozicija), olicena pre svega u sns-u i dss-u koji realno gledano imaju previse glasova da bi srbija bila na stabilnom putu ka eu. u prevodu: moze lako da se desi da oni uzmu vlast, i da razjebu sve dogovore sa eu. dok su oni jaki koliko jesu - srbija nece biti stabilna zemlja.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

u "radikale" i njihove fermente ;) spadaju: sns, dss, nova srbija, dveri (i slicne idiotarije), sps, i slicna bagra.

 

za sranje u zemlji vlast snosi ogroman deo odgovornosti, ali za ne-ulazak u eu i za zategnute odnose sa eu - iskljucivo su krivi "radikali" (odnosno opozicija), olicena pre svega u sns-u i dss-u koji realno gledano imaju previse glasova da bi srbija bila na stabilnom putu ka eu. u prevodu: moze lako da se desi da oni uzmu vlast, i da razjebu sve dogovore sa eu. dok su oni jaki koliko jesu - srbija nece biti stabilna zemlja.

 

 

aha....znaci vecina Srba je protiv ulaska u EU zbog "radikala",jer su ih zaveli....a kako to ti "radikali" nisu na vlasti onda?Misim ako je vecina protiv EU,a vecina glasa za DS i kompaniju u cemu je kvaka...koliko to vecina u Srbiji ima?

Ako su ti "radikali" kao opozicija krivi za neulazak u EU,cemu onda sluzi vlast u ovoj zemlji?Sta su oni,staticari?

 

Kako to previse glasova?Vlast i postoji kao funkcija da se preuzme ili odrzi,ne razumem tu logiku,da ce neko da ne pusta Srbiju u tamo neki EU,samo zato sto postoji mogucnost da neko drugi dodje na vlast..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raznorazni ""nezavisni" bordovi, stratedzik agencije i ostali lelemudi se slazu da je tendencija pada u poverenje i zelja za prikljucenjem EU rezultovana konstantnim jebanjem ovog naroda u zdrav mozak od strane te iste evrope!

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha....znaci vecina Srba je protiv ulaska u EU zbog "radikala",jer su ih zaveli....a kako to ti "radikali" nisu na vlasti onda?Misim ako je vecina protiv EU,a vecina glasa za DS i kompaniju u cemu je kvaka...koliko to vecina u Srbiji ima?

Ako su ti "radikali" kao opozicija krivi za neulazak u EU,cemu onda sluzi vlast u ovoj zemlji?Sta su oni,staticari?

 

Kako to previse glasova?Vlast i postoji kao funkcija da se preuzme ili odrzi,ne razumem tu logiku,da ce neko da ne pusta Srbiju u tamo neki EU,samo zato sto postoji mogucnost da neko drugi dodje na vlast..

ne tako davno, ambasada SAD je zapaljena u sred beograda, dok je policija 100 metara odatle mirno posmatrala - tadasnja VLAST je dozvolila i potpalila takav dogadjaj. ubrzo potom su usledila izjave nekih celnika vlasti u stilu "neka su zapalili, tako i treba". to je bilo jako skoro. anti evropsko i anti americko raspolozenje je vrlo jako u srbiji i dan danas. to srbiju cini nestabilnom u smislu da je moguce da takva ekipa uzjase na vlast i pocne da pravi gluposti.

 

ukratko receno - ne postoji ni jedna jedina drzava u EU u kojoj postoji opasnost da anti-evropska ekipa dodje na vlast. prosto, niko nece u svojoj ekipi drzavu koja sutra moze da se okrene protiv zajednickih dogovora i planova. stabilnost politickog kursa je kljucna stvar ovde, a u srbiji to danas ne postoji.

  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci paljenje ambasade SAD,drzave koja koja nije u Evropi,vec na americkom kontinentu i koja nije clanica Evropske Unije je prepreka ulasku Srbije u EU?

Valja samo ono sto je "proevropsko" i sto je najvaznije "proamericko",a ako je protiv,ne daj boze Amerike,onda je zlo i lose i odma' je takva zemlja nestabilna,pa je onda bombarduju?

Opozicija koja nema vlast ima vecu vlast od vlasti koja je na vlasti,to pokusavas da kazes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ne umes da procitas sta sam napisao, onda ne vredi ni da ti prepricavam..

 

takodje ako ces da mi podmeces te dzukacke fazone "znaci, hteo si da kazes ono sto nisi rekao" - zaobidji me i pravi se pametan pred nekim ko te je naucio tim fazonima.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ne umes da procitas sta sam napisao, onda ne vredi ni da ti prepricavam..

 

takodje ako ces da mi podmeces te dzukacke fazone "znaci, hteo si da kazes ono sto nisi rekao" - zaobidji me i pravi se pametan pred nekim ko te je naucio tim fazonima.

 

 

Tvoje reci-

ambasada SAD je zapaljena u sred beograda, dok je policija 100 metara odatle mirno posmatrala - tadasnja VLAST je dozvolila i potpalila takav dogadjaj. ubrzo potom su usledila izjave nekih celnika vlasti u stilu "neka su zapalili, tako i treba". to je bilo jako skoro. anti evropsko i anti americko raspolozenje je vrlo jako u srbiji i dan danas. to srbiju cini nestabilnom u smislu da je moguce da takva ekipa uzjase na vlast i pocne da pravi gluposti.

 

isto tako su tvoje reci da tamo neki radikali sputavaju zemlju jer bi mogli da dodju na vlast i zbog toga nas kao EU nece...dovode narod u zabludu govoreci protiv EU...a taj narod opet izglasa DS i kompaniju i okolne parazite i imele.Znaci vlast koja je osvojila vecinu na izborima je ugrozena od stane opozicije?Pa sta treba opozicija da ne postoji uopste i da ovi uvek vladaju?Izvini ali da li je to demokratija ili oblik diktature?

Share this post


Link to post
Share on other sites

isto tako su tvoje reci da tamo neki radikali sputavaju zemlju jer bi mogli da dodju na vlast i zbog toga nas kao EU nece...dovode narod u zabludu govoreci protiv EU...

apsolutno da. kao sto sam ti vec objasnio - ne tako davno VLAST u srbiji je podrzala i omogucila paljenje ambasada. to je SAMO JEDAN PRIMER kako je vrlo moguce i realno da na vlast u srbiji dodje anti-evropska i anti-americka ekipa, koja vrlo realno moze da razjebe sve dogovore sa zapadom i da pocne da vodi neku retardiranu politiku (kao sto smo videli na primeru kostunice).

 

i kao sto sam ti vec jednom objasnio: ni jedna clanica EU nema u sebi DOVOLJNO JAKE anti-evropske snage koje bi realno mogle da dodju i uticu na vlast.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se sledećeg leta završi građenje nove američke ambasade (tačnije vojne baze) neće više niko smeti da joj priđe, a tek da je pali, tako da su nam Ameri u stvari učinili uslugu sprečavajući jednu od pojava iz žanra dirigovanog vandalizma koji tako lepo uspeva na ovim prostorima. :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne tako davno, ambasada SAD je zapaljena u sred beograda, dok je policija 100 metara odatle mirno posmatrala - tadasnja VLAST je dozvolila i potpalila takav dogadjaj. ubrzo potom su usledila izjave nekih celnika vlasti u stilu "neka su zapalili, tako i treba". to je bilo jako skoro. anti evropsko i anti americko raspolozenje je vrlo jako u srbiji i dan danas. to srbiju cini nestabilnom u smislu da je moguce da takva ekipa uzjase na vlast i pocne da pravi gluposti.

 

Znam da sam cula da u ambasadi nisu hteli nikakve intervencije u slucaju napada, mozda je to i neko ovde napisao, nisam sigurna....

 

ukratko receno - ne postoji ni jedna jedina drzava u EU u kojoj postoji opasnost da anti-evropska ekipa dodje na vlast.

 

Eno prosle godine u Svedskoj je u parlament usla neka nacisticki-rasisticka partija, znaci nista nije nemoguce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cak se i ne ustrucavaju da traze od nas da smanjimo ekoloske zakone i da se trujemo zbog njihove zarade. toliko o rusiji..

 

 

 

 

Ma kako ih samo nije sramota! A ovi što su nas bombardovali osiromašenim uranijumom, to su radili za naše dobro.

 

Znaci volja naroda se postuje samo ako je proevropska i proamericka,cim je drugacije,mora sila da radi?

Pa to ti je ono, puna su nam usta demokratije i tolerancije, ali kad to treba da pokažemo na delu, onda i demokratija i tolerancija počinju da poprimaju krajnje selektivan oblik.

Edited by Sisus
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

i kao sto sam ti vec jednom objasnio: ni jedna clanica EU nema u sebi DOVOLJNO JAKE anti-evropske snage koje bi realno mogle da dodju i uticu na vlast.

 

 

Eno prosle godine u Svedskoj je u parlament usla neka nacisticki-rasisticka partija, znaci nista nije nemoguce...

 

Ne samo da nije nemoguće, već je i krajnje logično. Ako niste znali, Hitler u Mein Kampfu koristi izraz Evropska unija za svoju viziju ujedinjene Evrope. Zapravo, Evropa u čitavoj svojoj istoriji nikada nije bila do te mere ujedinjena kao za vreme Drugog svetskog rata, dok se nalazila pod nacističkom dominacijom. Tako da, razmislite malo o čemu govorite kad se razmećete izrazom "antievropski".

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaginarni bre... :haha:

 

da ima interesa i mogucnosti, izvozili bi. lova uvek nadje svoj put. medjutim, izgleda da je povoljnije izvoziti u EU, imaju love da plate, i ukinuli su nam dadzbine na izvoz.

 

Ima interesa, ima i mogućnosti, ali mi smo nesposobni.

Nemamo kapacitet da izvozimo na Rusko tržište iz dva razloga:

1) Seljaci su potpuno nezainteresovani da promene i unaprede svoje navike u korist veće proizvodnje

2) Država je potpuno nezainteresovana da motiviše seljake

(kao što je nezainteresovana da podstakne razvoj malih i srednjih preduzeća, sve u korist tajkuna sa kojima šuruje)

 

u "radikale" i njihove fermente ;) spadaju: sns, dss, nova srbija, dveri (i slicne idiotarije), sps, i slicna bagra.

 

Nemoj SNS mešati sa Radikalima i DSS-om.

Veruj mi da ih ja više mrzim od tebe.

Kao što ih ti zoveš kvazi-evropejskom partijom, tako ih i ja zovem kvazi-patriotskom partijom.

Ne mogu verovati ljudima koji su, posle 20 godina, preko noći, promenili svoju ideologiju.

Patetični su u svakom pogledu.

Više poštujem LDP od njih, to je valjda dovoljno.

 

ne tako davno, ambasada SAD je zapaljena u sred beograda, dok je policija 100 metara odatle mirno posmatrala - tadasnja VLAST je dozvolila i potpalila takav dogadjaj. ubrzo potom su usledila izjave nekih celnika vlasti u stilu "neka su zapalili, tako i treba". to je bilo jako skoro. anti evropsko i anti americko raspolozenje je vrlo jako u srbiji i dan danas. to srbiju cini nestabilnom u smislu da je moguce da takva ekipa uzjase na vlast i pocne da pravi gluposti.

Jadni oni.

Zapalili smo im ambasadu (u kojoj je poginuo naš čovek).

Da se zapale sve američke ambasade u svetu, sa sve osobljem u njima, to ne bi bilo ni 0.1% onoga što su Ameri radili u svojim "mirovnim" intervencijama civilnom stanovništvu u drugim državama.

 

Da se ja pitam, ja bih zabranio (odnosno sprečio) paljenje ambasade, ali bih proterao iz zemlje sve ambasadore čije su zemlje priznale nezavisnost Kosova.

Edited by Dark_Elf
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da sam cula da u ambasadi nisu hteli nikakve intervencije u slucaju napada, mozda je to i neko ovde napisao, nisam sigurna....

ne znam sta si ti cula, ali znam da sam bio u admirala geprata (400 metara od ambasade) kad se sve desavalo, i znam da su panduri pustili rulju da pridje, a realno su mogli da ih zaustave dosta pre ambasade..

 

Eno prosle godine u Svedskoj je u parlament usla neka nacisticki-rasisticka partija, znaci nista nije nemoguce...

ma da, kako da ne.. njihov broj glasova je koliki? njihov uticaj na politiku svedske je koliki?

da li je politika svedske ima bilo kakve anti-evropske primese? nema.

 

Znaci volja naroda se postuje samo ako je proevropska i proamericka,cim je drugacije,mora sila da radi?

opet bulaznis..

 

ovde je rec o jednostavnoj stvari: u srbiji nema dovoljno jake politicke volje naroda da srbija bude jasno orijentisana ka zapadu - samim tim EU ne moze biti sigurna da ce dogovori i sheme koje se danas naprave sa srbijom, vaziti i u buduce ako dodje neka druga ekipa na vlast. eu/sad/zapad time gubi nesto malo, a srbija time gubi dosta (narocito godine stagnacije). za nas bi bilo dobro da imamo jasan kurs prema EU iz vise razloga. najvazniji razlog (gledano iz ociju obicnih ljudi) je sto EU tera nasu vlast da donosi i primenjuje zakone koji su se pokazali dobrim za same gradjane EU. konkretan primer: EU je naterala operatere mobilne telefonije u svojim zemljama da omoguce gradjanima da promene operatera a da zadrze broj. cilj toga je povecanje konkurencije i eliminisanje eventualnog monopola. srbija je pre par meseci takodje uvela to, kao jedan od zakona - naravno pod pritiskom EU. takvih zakona ima mali milion, i svi su dobri za same gradjane (a idu na stetu monopolistima).

 

 

Ma kako ih samo nije sramota! A ovi što su nas bombardovali osiromašenim uranijumom, to su radili za naše dobro.

 

1. malo je bezveze ta prica o "bombardovanju osiromasenim uranijumom" jer ne postoje bombe sa osiromasenim uranijumom. to nema nikakve veze sa bombama - samo se plasira da zvuci "zgodno za novine", a neuki ljudi ne znaju o cemu je reci. procitaj cemu sluzi osiromaseni uranijum u anti-tenkovskoj municiji, pa ce ti biti jasnije. u-235 (osiromaseni) moze biti opasan ako se udahne, proguta ili ako se srapnel zavuce pod kozu, ali cak i tad je njegova toksicnost (hemijiska) milion puta opasnija od radioloske. evo ti slika coveka koji svakog dana dira rukama municiju sa osiromasenim uranijumom: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/bf/Mark_149_Mod_2_20mm_ammunition.jpg/390px-Mark_149_Mod_2_20mm_ammunition.jpg

obogaceni uranijum je ono sto treba da brine ljude (nalazi se u nuklearnim bombama i elektranama). osiromaseni uranijum se koristi u anti-tenkovskoj municiji zbog svoje gustine, pa municija sa jezgrom od osiromasenog uranijuma ima veliku tezinu, sto je i cilj. poenta osiromasenog uranijuma u municiji NIJE eksplozija uranijuma ili radijacija, vec tezina projektila. medjutim, neukim ljudima cela pompa o osiromasenom uranijumu se plasira po medijima, uz raznorazne lazi i gluposti.

 

2. taj osiromseni uranijom nanosi mnogo manje stete nego trovanje koje nam "braca rusi" spremaju. tako sto traze od srbije da IZMENI SVOJE ZAKONE i smanji ekoloske kriterijume. oni su trazili od nas da po zakonu sami sebi dozvolimo da nas fabrike truju (jer je rusima tako jeftinije da plasiraju naftu). buduci da je ruska drzava poznata po tome sto svoje stanovnistvo tretira kao potroznu robu i laboratorijiske zamorcice (bacaju nuklearne bobme na svoja sela da bi videli efekte) - srbiji bi bilo pametno da se sto dalje skloni od takvog partnera.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

 

1. malo je bezveze ta prica o "bombardovanju osiromasenim uranijumom" jer ne postoje bombe sa osiromasenim uranijumom. to nema nikakve veze sa bombama - samo se plasira da zvuci "zgodno za novine", a neuki ljudi ne znaju o cemu je reci. procitaj cemu sluzi osiromaseni uranijum u anti-tenkovskoj municiji, pa ce ti biti jasnije. u-235 (osiromaseni) moze biti opasan ako se udahne, proguta ili ako se srapnel zavuce pod kozu, ali cak i tad je njegova toksicnost (hemijiska) milion puta opasnija od radioloske. evo ti slika coveka koji svakog dana dira rukama municiju sa osiromasenim uranijumom: http://upload.wikime..._ammunition.jpg

obogaceni uranijum je ono sto treba da brine ljude (nalazi se u nuklearnim bombama i elektranama). osiromaseni uranijum se koristi u anti-tenkovskoj municiji zbog svoje gustine, pa municija sa jezgrom od osiromasenog uranijuma ima veliku tezinu, sto je i cilj. poenta osiromasenog uranijuma u municiji NIJE eksplozija uranijuma ili radijacija, vec tezina projektila. medjutim, neukim ljudima cela pompa o osiromasenom uranijumu se plasira po medijima, uz raznorazne lazi i gluposti.

 

2. taj osiromseni uranijom nanosi mnogo manje stete nego trovanje koje nam "braca rusi" spremaju. tako sto traze od srbije da IZMENI SVOJE ZAKONE i smanji ekoloske kriterijume. oni su trazili od nas da po zakonu sami sebi dozvolimo da nas fabrike truju (jer je rusima tako jeftinije da plasiraju naftu). buduci da je ruska drzava poznata po tome sto svoje stanovnistvo tretira kao potroznu robu i laboratorijiske zamorcice (bacaju nuklearne bobme na svoja sela da bi videli efekte) - srbiji bi bilo pametno da se sto dalje skloni od takvog partnera.

Akcenat je bio na bombardovanju. Mogao sam umesto osiromašenog uranijuma da stavim kasetne bombe i opet poenta ostaje ista.

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...