Jump to content

Aktuelne krize i nemiri u zemlji i svetu


kuruz

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Nisu mi jasni ovi nasi "izvestaci sa lica mesta"

Kad citam to kao da je kompletna mehanizacija krenula,bombardovanje porodilista,skola i opstina,pa tenkovi rokaju,pa onda kopanje po zabitima i jurenje prezivelih,puca se na sve stane,nasi ginu,kuce se ruse,ekspolozije svugde.....da li su oni bas toliko dramaticni ili prizeljkuju takve stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim se, sta se koj' djavo vise pregovara oko Kosova. Dajte referendum, da narod prizna lepo Kosovo (verujem da je vecini dokurcilo kao i meni), jebes ga, i da se ove izbeglice konacno definisu, jel ce nazad dole ili ce da ostanu ovde... Ovako samo muzu drzavu na obe strane.

  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прве информације су говориле да су двојица цивила повређена гуменим мецима у главу док је један погођен бојевим метком у ногу.
КФОР пуцао на ненаоружане Србе цивиле има доста повређених пуцњава се и даље чује
Чују се апели за даваоце крви јер је све више повређених људи.
Док камион истовара шљунак и песак Амери рафално пуцају на њега…
- Ситуацију не могу да опишем речима. Момци са свега 18 година трче, гину. Неки пливају преко Ибра да дођу до друге стране.
Пуцано са КФОР-овог оклопног возила митраљезом великог калибра. Од силине испаљених метака кров на једној кући је у потпуности уништен.
КФОР је отворио рафалну паљбу на Србе код Звечана, сазнаје С медиа портал.

 

Ovo procitas i vec mislis gotovo,potamanise sve,na hiljade mrtvih i desetine hiljada ranjenih,ode sve u majcinu..i tako svaki put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta treba da pobiju desetine hiljada pa da se tek onda nesto napise???

Sram vas bilo, jebe se vama, vi bi to lako resili, nisu vase kuce, porodice i zivoti u pitanju. Mozete da se setate, posecujete koncere i bioskope... ( Upuceno svima kojima je ovo dosadilo i koji bi to lako resili )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...