Jump to content

Vektor


Morphy

Recommended Posts

Mislim da sam zadovoljan :haha:

 

Preznojio sam se već na prvo slušanje. Premnogo stvari, ali premnogo dobrih stvari. Onaj interlude je kao ostrvo spasa u moru besnih riffova, baš mi lepo leglo da se iskuliram tad malo....i onda opet uvlačenje u vortex.

 

Tako da, na prvo slušanje, "Mountains Above The Sun" najbolja pesma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, slučajno sam danas vrteo Black Future, kad ne lezi vraže. :twisted:

Pridružujem se hvalospevima. Bend je zajeban, do jaja!

Upravo sam maznuo torrent sa MetalTracker-a, a nadam se da ću

uskoro moći da odvojim i kintu za neki ordžinale. Odavno nisam slušao bolju trešericu.

Ništa bez žilavih matoraca, u 'novom talasu' sve sami plagijatori ili 'nosioci barjaka' ako već hoćete.

Ovi momci su izuzetak.

Živeli!

 

P.S. Da... DiSanto nije normalan! Zvuči kao nedovršena reinkarnacija Schuldiner-a. :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš bih hteo da gotivim ovaj bend ali mi ne ide uopšte.

 

Na papiru ima sve za mene ali kad pustim nikako mi ne drži pažnju.

 

Ništa mi se ne ističe, čuju se finese i sve ali kad raširiš sliku mi nešto nije ubedljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš bih hteo da gotivim ovaj bend ali mi ne ide uopšte.

Na papiru ima sve za mene ali kad pustim nikako mi ne drži pažnju.

Ništa mi se ne ističe, čuju se finese i sve ali kad raširiš sliku mi nešto nije ubedljivo.

 

+1

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ovaj album sve ono što sam se nadao da ću dobiti pa i još više. Prenahajpovao sam ga u jednom trenutku, ali nije mi ga to ubilo srećom :D

Riffs galore, promene levo-desno i napred, vokali još jedna korak napred u odnosu na prošli (koliko je i Isolation bio u odnosu na BF), interesantna imena pesama (jedva čekam cd da stigne da ispratim lirike i celu priču), i generalno u svakom pogledu korak napred napravili.

 

Da je podugačak, jeste, i kontam da će to biti mnogima problem, ali da me neko sad pita šta bih izbacio, apsolutno ne, ne bih ništa dirao.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja posle prvog slusanja bukvalno nisam znao sta me je snaslo... na dobar nacin. Jednostavno toliko ima toga da se svari i absorbuje da ce trebati meseci da se ovaj album shvati na pravi nacin. Sto se tice broja rifova, komotno su mogli da nalepe na CD nalepnicu "Time does not heal za 21. vek". Favoriti za sada Charging the Void i Pteropticon ali iluzorno je ovako izdanje komadati na delove, samo ide slusanje u celini. I da kazem i ovako, mislite sta god hocete ali je cinjenica da je ovo jedan od najambicioznih thrash metal albuma ikad. Koncept, zenski vokali, balada, 80 min trajanje... nesto ne mogu da se setim slicnog izdanja.

Btw iscureli tekstovi a braca koja cekaju disk bi mogli da nas pocaste kakvim kvalitetnim CD ripom.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...