Jump to content

2011.08.06. *Route 66, Novi Sad* Concrete Sun + War Engine


Buried in Smoke

Recommended Posts

Eto napokon je dosao i taj trenutak, prvi album je gotov. Promocija ce se odrzati u klubu Route66 u Novom Sadu, upad 200 novaca.

Nevoljko naplacujemo ulaz, ali potrudili smo se da obezbedimo vrhunsku opremu, sto sound, sto light, pa su samim time i troskovi dosta veliki..

Ko je u mogucnosti nek naleti, garantujemo dobru zajebanciju :) Takodje, na svirci ce moci da se kupe diskovi, a za majice cemo jos videti.

 

Event: http://www.facebook.com/event.php?eid=133095490110546

Najava: http://www.timemachinemusic.org/2011/08/live-promocija-albuma-grupe-concrete-sun/

 

evo i covera:

 

250308_10150741840115570_369098305569_19986329_4957849_n.jpg

 

Vidimo se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno bilo!

 

Mozda neko ima tacan podatak koliko je karata prodato, ali ja cenim da je bilo vise od 100 ljudi. Atmosfera je bila predobra, a u masi je bilo od mlade celjad pa do starijih rokera/metalaca. Ceo nastup Concrete Sun-a je propracen od mase, stvarno sam se iznenadio koliko je dobro bilo i koliko je interesovanje veliko za njih, sto mi je ujedno i jako drago jer su ljudi objasnili neke stvari!

 

Ukratko - sjajan nastup, dobar zvuk, super light show, pesme odlicne, svetski vokal, i kao bonus CD je mogao da se kupi (preslusah ga vec, odlicno zvuci), tako da stvarno nemam ni jednu zamerku!

 

Concrete Sun, :pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

svirka odradjena na evropskom nivou :bigblue: stvarno svaka cast,Strahinja ima odlican vokal,retko da se cuje na nasim prostorima,da se ne lazemo.sam nastup je bio jako dobar,harizmatican,rasveta koja izgleda kao da su digli kredit da je otplate,kao pravi rock stars :) da bude vise ovakvih svirki

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg ne znamo koliko je tacno ljudi bilo jer su se lupali pecati, ali definitivno je bilo preko 100 ljudi.. 110-20 :)

ja sam uzivao u svakoj sekundi, ovi mi rekose da je bilo pun k dima, imali smo i dim masinu jelte, al ja se toga ne secam uopste :haha:

drago mi je sto smo uspeli da stvorimo takvu atmosferu, ponovilo se... :)

hvala svima koji su bili :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...