Jump to content

2011.08.17-21. *Ušće* Belgrade Beer Fest


Vule iz Kule

Recommended Posts

Ђeco, park mira i prijateljstva je inace deo Usca xD

 

Upravo, sve sa onim spomenikom iz Slobinog vremena.

 

Nije mi jasno kako uspevaju da imaju sve uzasniji line up iz godine u godinu.

 

Kako kome... Meni je ove godine repertoar mnogo zanimljiviji u odnosu na prethodnih par godina, tako da sam cak u fazi razmisljanja da odem tamo koji dan. Prije svega Simple Minds, Uli Jon Roth, Marky Ramone, pa onda Kerber, Pozdrav Azri, Goblini, Emir & Frozen Camels itd. Ono sto me tradicionalno odbija od festa je taj vasarski ambijent, skupo pivo i cinjenica da je skoro citav BG na beer festu.

Edited by Runner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo, sve sa onim spomenikom iz Slobinog vremena.

 

 

 

Kako kome... Meni je ove godine repertoar mnogo zanimljiviji u odnosu na prethodnih par godina, tako da sam cak u fazi razmisljanja da odem tamo koji dan. Prije svega Simple Minds, Uli Jon Roth, Marky Ramone, pa onda Kerber, Pozdrav Azri, Goblini, Emir & Frozen Camels itd. Ono sto me tradicionalno odbija od festa je taj vasarski ambijent, skupo pivo i cinjenica da je skoro citav BG na beer festu.

 

Pobogu, kao da zivis ceo zivot u Beogradu pa ti se smucili ljudi :) Ja na Beer festu vidim svasta samo ne Beogradjane .. doduse ne vidjam ih puno ni po Beogradu.

 

Bice dobrih svirki, poseticu neke od njih svakako.

Edited by solicitor
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mislim na guzvu, prenatrpanost one lokacije, imam utisak da se citav grad slije tamo tokom Beer Festa. Nemam nista protiv Beogradjana.

 

Ma sve OK, razumeo sam poentu. Ja na sve svirke idem najvise zbog muzike, a vecina ljudi na beer fest dodje jer je to IN. Evo sad cu da krenem, bas me zanima koliko ce ljudi da gleda turski Linkin Park :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turci odlicni.

Negativ - pishao 234 puta.

Chorba - Najpopularniji domaci sastav - domaci zadatak za sve domace (i strane) bendove. Kod standa jelena se nista nije culo, al se osetilo. Organizatore obavesavam da poneki ljudi dodlaze zbog muzike, pa bi bilo ok da ceo prostor pokriju zvucnicima.

Marky Ramone - Domaci zadatak za kosmos. Shto se mene tice ne treba mi bolja svirka u zivotu. 1,2,3,4, nista tehnika, samo ideja. Savrshenstvo jednostavnosti, nista proseravanje. Atmosfera za 11 od 10.

 

 

Kako ocete drugari, prvi dan je jebao kevau.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

U odnosu na proslu godinu na primer , gola kurcina . Raspored svega je ogavan , guzva se pravi sama od sebe , standovi sa pivom - debakl , jadno . Muzika , jbg manje vise ok , posle Riblje Corbe me nije nesto ni zanimala , Bora i ekipa onako standardno dobri nista preko . Negativ kurcina , onaj tehno i ona sranja ne bih ni komentarisao . Kurve standardne , da se covek ispovraca , nisu iznenadile nicim . Jedina svetla tacka pored Riblje Corbe sam bio ja , jbg SRETA sta da vam kazem . Ajsis kudjo ...

  • Upvote 4
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izmedju 150 i 300... Ja pila neko tamno irish beer, peh, s'a znam... Nesto nisam primetila nista inovativno... Cak vise ne daju ni za dz voznju u luna parku kad se mnogo kul ponasas -.-

Ogromno, ogromno razocarenje, mada nije da nisam ociekivala...

Telefon mi nije radio celu noc, ljudi su rano poceli da odlaze, standovi za hranu su postavljeni tamo gde je bio najbolji zabod prosle godine...

Sami ljudi su se promenili, kao da ove godine pucaju na potpuno drugu klijentelu, ili je samo postao previse popularan :confused: (naravno, ne smetaju mi ljudi, samo me uzasno nerviraju devojke koje su u stiklama ili otvorenim sandalama pa kad ih zgazis kopaju oci, i likovi koji furaju zeldi fazon pa ne mozes da ih zaobidjes i da 'oces)

Posebno Bora mi se popeo na ganglije sa onim svojim prozivanjem MTV-a, ne podrzavam organizatore, al' bre, ako ti se ne svidja, drzi se moto skupova... Preterano se iskomercijalizovao, cini mi se da to radi samo zbog tog nadri publiciteta, tipa, ja sam ogorcen, vi me volite... Or it's just me?

I da, sta je sa ToiToi-ima tamo gde su ih stavili?! Kad se guzva rascistila, smrdelo je sve do bine :S Pored ToiToi-a cisterne sa vodim, a pored cisterni sa vodom standovi za hranu!??!

A onaj zvucnik koji je testerisao 2 sata i ocajno ozvucenje ne treba komentarisati :violent:

Ne znam, mislim da se danas necu vracati, cisto, dzabe i Kelti i Goblini kada mi sjebava celo to mesto uspomenu na nesto u cemu sam uzivala pre 4,5,6 godina...

Edited by ~HaVoC~
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dugo nije bilo ocajnije, onaj Bora je kreten koji sebe, a i sve koji ga slusaju unistava jebenim kenjanjem. Trebalo je lepo da dovede Kostunicu na binu pa nek' on sere dok ovaj peva. Fore su mu ocajne, a koncert je bio potpuno isti k'o prosle godine, ali potpuno. S druge strane, Blickrig je pokidao, dva bisa po nekoliko pesama, skroz energicno, stvarno je bio savrsen cert.

 

Guzva je nenormalna, cini mi se da su standovi ove godine mnogo losije postavljeni nego prethodne, mnogo manje mesta za prolazak (a i za bleju) ima. Ici cu veceras, da uhvatim kraj Simple Minds-a, posle da vidim Gobline i tradicionalno Kelte, i ne verujem da cu vise doci.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mi zao sto ne gledah tog Markija...no, jebaga, ukotvio se tamo kod ToiToia, nisu davale noge pomeranje, pre toga se istrosio na prolaske kroz ljude :] Ono sinoc u nekim trenucima je bilo ili ce da pijes pivo ili ce da gledas bend, tesko oba.

 

Anyway, Bora institucija, sere daleko manje nego pre, a i pola sto je srao mu nisam ni ispratio, tako da...meni bilo fino :]

 

A oko ToiToia je smrdelo mozda jer su ljudi pisali kako u njima, tako i po njima, iza istih jel'te :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj. Nehumano je skorz. Doduse posle Corbe se srecom rascistilo, pa ja na Ramoneu bilo pristojno, ali sve u svemu progromna guzva. Ako mi se nesto gleda, sledeci put cu lepo kao covek da odem na koncert, dam pare i gledam kao covek, a ne da se guram ovako.

 

Inace, Ramone je super bio, mada sam ja u principu vise zbog Gaves-a dosao. I sve pesme su mi isto zvucale, cak su i "Dig up her bones" ubrzali. Ali sve u svemu jako dobar koncert, bas super, kao da nisu na sugavom Beer Festu nastupali, nego na nekom iole ozbiljnijem festivalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...