Jump to content

2011.08.17-21. *Ušće* Belgrade Beer Fest


Vule iz Kule

Recommended Posts

Pivo je odlično, a jedna devojka što radi na štandu je prelepa.

 

Na standu Paulanera su sve ribe raskopcane i sisate :).

Sam Beer fest je zaista dosta losiji nego prethodnih godina.

Hypnotized je verovatno najgori bend koji sam imao prilike da cujem.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Beer fest je inace svake godine sve losiji, ali ovu godinu moram da overim zbog Uli Jon Roth-a. To je jedinstvena prilika u zivotu da ga vidim, a oca heavy metala moram videti pre nego sto neko od nas dvojice umre. Dolazim veceras na zagrevanje, a sutra ginem!!!! :rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno veliko razocarenje, sto se i dalo ocekivati. Ne zna se sta je gore, bendovi, cene, ili nakaze koje mozes videti na svakom koraku. Recimo da sam zbrisala posle 2 sata muvanja okolo, i otisla da se odvalim od klope u Duff-u od smora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od svih sabanskih stvari koje su tamo ti si resio da ides na najsabanskiju?

E jebem mu kevu.

 

vojvodina1zg8.jpg

 

Elem, gospodin Zvonko pokidao, ostalo sve jadno. Oni Goblini su imali verovatno najgori zvuk koji sam u životu čuo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ili nakaze koje mozes videti na svakom koraku...

 

metalci, metalke, pankerke, gotičarke... vaistinu nakaze.

hvala kurcu pa ima dosta zdravih sisa i dupeta.

 

 

šta znam, meni na goblinima i keltima bilo fino, skroz blizu bine, nije bilo neke gužve, a ako i jeste svi su bili pijani i nasmejani i raspoloženi.

večeras sars i dubioza. (:

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све што вреди ове године је Uli Jon Roth. Хтедох и вечерас Гарави сокак да чујем, али свирају много рано и само 40-ак минута, те сам одустао.

Leikeim светло сам пио у Земуну (пивница Рак) и свидело ми се. Јесте из Тирингије али направили су добро пиво!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko sta se desilo kada su Goblini stali na pola pesme da bi smirivali neke likove u publici?

Btw. Trebalo bi na svakom koncertu da budu po 2-3 onakve ribe kao ona danas. :wub:

 

Ako se ne varam, prekinuli su svirku u jednom trenutku zbog obezbedjenja koje te izlomi ako te prebace preko ograde posle npr stejdz dajva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Živelo stajanje kod miksete, em što je pričanje o lošem zvuku misaona imenica, em što je štand sa pivom odmah iza. :rockdevil:

 

Čorba je bila cool kao i svake godine, samo kad bi malo izmenili repertoar ali ajde sad, u svakom slučaju institucija. Večeras idem na Garavi sokak da se malo setim detinjstva, i još ću da obrnem krug ili dva na onom enterprajsu ako nije skupo, isto da se setim detinjstva. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...