Jump to content

2011.08.17-21. *Ušće* Belgrade Beer Fest


Vule iz Kule

Recommended Posts

Банујте модератора због ове огавне "заставе".

 

Jednom da i ja tebi dam plus.

 

@Talvi:imas tog Zvonka Bogdana ovde u ZR-u sledece nedelje,koji ces kurac da ides u BG radi toga?

Bespotrebno...

 

 

EDIT:Smrt plagijatorskom beer festu,samo Dani Piva u Zrenjaninu su pravi! :alkos:

Edited by LazaGNR
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al su metalci postali probirljivi. Smeta sto nema 987 vrsta piva, smeta guzva, smetaju metalke, lose ozvucenje. Ajte drugari na splavove, ima piva kakvog volis, sisa i guzica ko iz magazina, odlican zvuk, nije tolika guzva. MOzete zakupiti i separe i uzeti litar viskija, da vam bude udobnije.

 

Necu da kazem da je organizacija dobra, al zajebancija moze da bude dobra ako imas dobru volju. Ulaz se ne placa, a ako je do alkohola, mozes se obeznaniti ispred za male pare.

 

Preterano serete drugari, na svirkama vas nigde nema jer se ufur placa il vas za muziku boli kurac. Ne znam sta uopste hocete? Da besplatno pijete na besplatnim svirkama najboljih bendova na svetu uz najbolje ribe?

 

Gospodo, malo ste se zajebali! Da znate da uzivate, bilo bi vam dosta 2 litra iz plastike pre svirke, mesto na 100m od bine i dobro drustvo.

 

Uzdravlje

  • Upvote 8
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al su metalci postali probirljivi. Smeta sto nema 987 vrsta piva, smeta guzva, smetaju metalke, lose ozvucenje. Ajte drugari na splavove, ima piva kakvog volis, sisa i guzica ko iz magazina, odlican zvuk, nije tolika guzva. MOzete zakupiti i separe i uzeti litar viskija, da vam bude udobnije.

 

Necu da kazem da je organizacija dobra, al zajebancija moze da bude dobra ako imas dobru volju. Ulaz se ne placa, a ako je do alkohola, mozes se obeznaniti ispred za male pare.

 

Preterano serete drugari, na svirkama vas nigde nema jer se ufur placa il vas za muziku boli kurac. Ne znam sta uopste hocete? Da besplatno pijete na besplatnim svirkama najboljih bendova na svetu uz najbolje ribe?

 

Gospodo, malo ste se zajebali! Da znate da uzivate, bilo bi vam dosta 2 litra iz plastike pre svirke, mesto na 100m od bine i dobro drustvo.

 

Uzdravlje

Jel festival piva il sviranje kurcu ispred raspalog KST-a?Koji cu kurac tamo ako cu da se obeznanjujem ispred s krmacom uzetom na kiosku..pa nema se 15 godina.Ide se valjda da se probaju piva koja inace nisi probao ili nemas priliku svaki dan,usput pogledas bend koji te zanima.

 

dubioza jebala matere sinoć.

 

jeb'la svaka im cas',ono je bilo za pamcenje....uz naravno epicki kraj-da me vidi baboooo. :mhihi:

 

Od piva paulaner po meni i dalje neprejebiv.A tek svetlo mutno perverzija.Bavarija je bila razblazena do iznemoglosti,a ono od 8%,mi je malo bljutavo prvih par gutljaja,posle je kao malo bolje.I stvarno osetno mane izlagaca ove godine

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebeš klanje bez pijanke i pijanku bez klanja....

 

zezam se, ne odobravam i ne volim ovakve manifestacije, u tolikoj masi jednostavno statistički mora biti koji psihopata, bio sam jednom, još dok je bilo na kalemegdanu, daleko manje ljudi, ali i tad je bilo debila željnih kavge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel festival piva il sviranje kurcu ispred raspalog KST-a?Koji cu kurac tamo ako cu da se obeznanjujem ispred s krmacom uzetom na kiosku..pa nema se 15 godina.Ide se valjda da se probaju piva koja inace nisi probao ili nemas priliku svaki dan,usput pogledas bend koji te zanima.

 

Kome je do piva, mogao je da dodje da proba pivo. Kome je do svirke mogao je da ode napred da slusa svirku. KOme je do zajebancije s drustvom, mogao je da se zajebava s drustvom. O tome ti i govorim, za svakoga moze nesto da se iskombinuje na beer festu, iz bilo kog razloga da si dosao. Ali ne... nama sve smeta, nema bas dovoljno vrsta piva, nije se bas dobro culo u poslednjem redu, nisu bili Metallica ni Maideni, nisu bas sve ribe imale dobre sise. Ponavljam - SERETE!

 

Epizoda s nozem je vec nesto drugo. Ja sma ocekivao da ce sranja biti posle utakmice Zvezde, a ne posle pobede Djokovica. Danas igraju Rad - Novi Pazar .. moglo bi biti zanimljivo :)

  • Upvote 4
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kome je do piva, mogao je da dodje da proba pivo. Kome je do svirke mogao je da ode napred da slusa svirku. KOme je do zajebancije s drustvom, mogao je da se zajebava s drustvom. O tome ti i govorim, za svakoga moze nesto da se iskombinuje na beer festu, iz bilo kog razloga da si dosao. Ali ne... nama sve smeta, nema bas dovoljno vrsta piva, nije se bas dobro culo u poslednjem redu, nisu bili Metallica ni Maideni, nisu bas sve ribe imale dobre sise. Ponavljam - SERETE!

 

Druze, samo jedno novo pivo sam imao prilike da probam ove godine.

Ovo vise nije onaj stari beer fest od pre par godina.

 

Ne kazem da mi nije bilo dobro u cetvrtak, ali jedan dan ovakvog beer festa mi je vise nego dovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim pivo, al me nije previse briga da isprobavam nova dok rogonja radi posao :) Vise sam se pozeleo svirki, jer imam mnogo manje vremena da izlazim. Kriza je i mnoge pivare su prsle, pa nemaju para da sponzorisu oavko velike dogadjaje. Vazno je da ovakva manifestacija zivi, a bice i bolje organizacije i boljih line upova u narednim godinama.

 

Na kraju krajeva, nece organizator zaplakati za clanoviam YUMN, dovoljno je dobra poseta i bez nas, a mi cemo sedeti za racunarom i pljuvati po svemu i svacemu jer mi uvek zasluzujemo bolje i lepse od onoga sto imamo.

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim pivo, al me nije previse briga da isprobavam nova dok rogonja radi posao :) Vise sam se pozeleo svirki, jer imam mnogo manje vremena da izlazim. Kriza je i mnoge pivare su prsle, pa nemaju para da sponzorisu oavko velike dogadjaje. Vazno je da ovakva manifestacija zivi, a bice i bolje organizacije i boljih line upova u narednim godinama.

Vec godinama izbegavam besplatne svirke bas zbog toga sto se kada se placa ulaz napravi finija selekcija.

Tebi je rogonja dobar, meni nije.

I u pravu si, ovakva manifestacija bi trebalo da zivi, ali mislim da ni sledecih godina nece biti bolje, jer je ocigledno sta organizatori zele od ovog festivala.

 

a mi cemo sedeti za racunarom i pljuvati po svemu i svacemu jer mi uvek zasluzujemo bolje i lepse od onoga sto imamo.

Beer fest vise nije vredan mog vremena.

I da, mislim da ljubitelji piva(a i kvalitetnijih svirki) zasluzuju bolje od ovoga.

Porazavajuce je da glavni adut festivala bude besplatan ulaz.

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasralo se sa VIP binom kod ulaza tu se ne moze prici i zbog toga su ostali samo uski prolazi i nenormalna guzva .

Ja idem svaki dan , ne radi se o tome da ne umem da se prilagodim , tim pre sto sam na tribini proveo ceo zivot . Jednostavna unosi se nepotrebna nervoza i zakacinjanje , polivanje , gazenje , a na gomilu pijane MARVE to je i previse.

Klali su se gore kod Niksickog , neka riba (tacnije pijana kurva) je sa bine bacila casu i ljudi dole vec nadrkani su poceli da seru . Neki su se i pomerili da li da se razracunaju ili sta znam , ali uskoro je bilo krvi i nekako mi bas nemoguce da je jedan lik poklao sve , moda govno pridje i odradi to na najkvarniji nacin ko ce ga znati . Mozda su i paralelni incidenti bili , pa je bodenje palo zbog drugih stvari , jebem li ga .

Isao sam dosad na svaki BF i ovaj je ubedljivo najgori po svakom mogucem kriterijumi i neka ga duva ko kaze da sam razmazen . Danas bih bio u euforiji sto cu da vidim ULIJA DZONA ROTA , makar samo da vrti nogom , ne mora nista da svira , on je za mene nesto jako posebno . Kurac moj cu da uzivam ... One smrdljive virsle su postavljene umesto standova koji bi privukli jedan procenat ljudi da tu bleje i malo se rastereti guzva , nije da ne moze bolje , nego su govna smrdljiva organizovala , ko jebeni Djetici kad odes na more , najvise bi voleli da odmah das sve pare sto imas i odes kuci bez koriscenja kreveta . Na more idu ljudi da prcaju i kreveti moraju da se koriste ...

Nek ulaz bude 1000 din , a pivo po promotivnim cenama , znaci do 100 din . Ja opet opet ostavio isto para , ako ne i vise , tako da je to sa ulazom mozda i bolja varijanta. Pravi se polako vasar za strance , smrdljivi Beograd bolje i ne zasluzuje .

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beer Fest traje već dosta godina, a i dalje je to uzaludan pokušaj da se svima udovolji: imate „ogroman“ izbor piva, „raznovrstan“ muzički program i besplatan ulaz. Uostalom, citat sa sajta: „Moto ovogodišnjeg festivala je "Zabava za sve"”. Ako je tako (a jeste), onda Beer Fest treba nazvati pravim imenom – Beogradski Vašar. Kad razmislite, on to i jeste u pravom smislu te reči jer na vašaru imate sve što i na Beer Festu: vašarsko ozvučenje, skupo pivo, klopu, luna-park, seoske kavgadžije, besposličare i ludake sa noževima.:no:

 

Ono što mene izluđuje je činjenica da se Beogradski Vašar forsira kao važan srpski festival, bez koncepta i ideje o tome šta bi on trebao da bude. To nije ni muzički festival, ni festival piva. Naravno, najvažniji razlog za njegovu promociju je što se on održava u Beogradu, kako pobogu da Novi Sad i Niš imaju dobre festivale a Beograd ne? Ovo je vest od pre dva meseca¬ (obavezno videti promo klip):

 

http://www.b92.net/k...8&nav_id=519798

 

I džaba Marky Ramone i Dubioza i mutni Paulaner, ovde nešto mora da se menja.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...