Jump to content

Orthodox Celts


Guest Shaljivdzija

Recommended Posts

Meni je bilo savrseno na koncertu.Taj dan sam bas bila ubedacena i nije mi bilo ni do cega,ali cim sam dosla-sve je prestalo.Atmosfera,kao i uvek sjajna,muzika sjajna.Ma-nemam reci.Bas sam se iskakala i uzivala.Uzasno su pozitivni,obozavam ih.:veseli:

I nikako ne smatram da su prevazidjeni, sto su na koncertu i pokazali.

Zao mi je sto nisam otisla i u nedelju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То што раде,они раде доста добро,па чак и сјајно.Можда је то мој лични утисак,али њиховој верзији песме ,,Foggy Dew",нема равне,као што нема равне ни Шејновој изведби Матилде.

 

Добар је ресто новог албума.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sta god novo uradili, oni su prevazidjeni. Ima toliko dobrih celtic metal bendova i folk metal bendova sa celtic uticajem da sve sto bi eventualno uradili postaje meko, previse meko. JBG, ostarili su.

 

to je stwar ukusa. ne mozhesh porediti kelte sa celtic metal i folk metal bendowima jer praktichno nemaju weze sa takwom wrstom muzike. kod njih nema ni m od metala. ako ti wolish metal, ne znachi da su kelti prewazidjeni. :rolleyes:

 

na swakom swom nastupu, bio to njihow solo-koncert ili nastup u sklopu beer festa ili neke slichne manifestacije, oni dokazuju da praktichno ne postoji bend koji mozhe da naprawi TAKWU atmosferu! i slobodno mogu da kazhem da je to bend sa najwernijim fanowima kod nas!

 

i kao shto wetj rekoh: OVER AND OVER WE WILL FOLLOW YOU! (:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, nemoj samo beer fest da navodiš kao primer savršene atmosfere. Uvek kada su Celti, majmuni šutiraju bez obzira na pol i godine. Takođe, uvek postoji neki degen koji te gurne u šutku iako ne želiš da se zabavljaš na takav način. Glupo je što Aca retko kada reaguje i kaže ovcama da se smire.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objasnila sam gospodjici Little Wing da nije isti feeling na njihovim koncertima kao pre 10 godina, a mozda je na to da znatno promenim misljenje uticao i incident tokom nastupa May Resulta pre neke 4 godine u Smederevu...Hm..o sutkama nisam ni razmisljala, a svakako je takav bend bolje videti na nekom mirnijem mestu, kao pre mnogo godina u Sinagogi u Novom Sadu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ga vec 3 i po meseca slusam i zaista je kvalitetan. Ima dodirnig tacaka sa AMLTLD ali je opeth potpuno drugaciji... Sarah je jedna od najboljih obrada koje sam ikad cuo, a Fields Of Athenry me uzasno nervira sto ima par gresaka u tekstu... Moja ocena 8.5/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Колико сам упућена, имају у среду неку промоцију у БГ. Сада да ли је то само за пресс или и за јавност, не знам... Чак сам и позвана, али не верујем да ћу свраћати, јер јбг нисам тренутно у БГ. Волела бих да чујем има ли прогреса неког на том новом албуму, тј. да ли је прогресивнији од осталих. Апеироне, исправи ме ако грешим у нечему.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Aaaaaaaaa!!!Kako su oni meni...ma ne znam kako da ih opisem!!!

Mislim da do sada nisam propustila nijednu njihovu svirku za St.Patrick's day,a bila sam i na proslom beer festu samo zbog njih (i piva naravno) :pivopije:

Edited by Enchantress

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...