Jump to content

Orthodox Celts


Guest Shaljivdzija

Recommended Posts

  • 11 months later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...

Veceras bili u NS-u.

A ja nisam bila.

:violent::udri: .

 

Saznala sam tek oko 8.

Reklama za koncert/svirku je jedna velika nula.

Postoji jedan plakat sa pogresnim datumom, jedan na kom se vidi tacan datum al' se ne vidi ime benda (to sam provaljujes po izgledu prethodno vidjenog plakata) i jedan na kom se vidi onaj deo Orthodox.

Obicno za sve saznam, al' da mi Kelti prodju na ovakav nacin, to stvarno nema smisla.

 

Vec sam ih propustila dvaput, ja mislim, prosle godine kad su svirali ovde, i sad. :udri:

 

A jos sam ih pominjala neki dan i kao, verovatno ce posle BG-a doci i do NS-a.

I dosli su.

Al' nisam bila.

:violent:

 

 

Prvi sledeci put u BG-u kad budu bili, probacu da se iskombinujem i da odem ako mi se tad bude islo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 6 months later...

Eto, srecom pa videh ovde, propustila sam Kelte vec x puta jer nisam znala da sviraju u NS-u. xD

Mada, Trema je to, sto kaze Olja, garant ce karta biti 500 dindzi, a nesto mi se i ne daje toliko za njih. Kad budu bili na Trgu ili bilo gde na otvorenom, eto mene. No dobro, bar na Beer festu uvek mogu da ih vidim, je l'. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada me nista ne bi cudilo da bude cena jos visa, jer kako su mi rekli, za Anu Popovic je karta bila 1000 dinara. Videcemo ustalom, valjda ce ovi iz Treme poslati neki program dogadjaja. Zanimljivo, imam drugare koji nikada ne propustaju Kelte i Nightwish, ako stignem, mozda i odem, mada tih dana cu imati previse drugih poslova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

najduzi koncert do sada - sutra malo! jedva dva i po sata je trajao. <_<

inace je bilo fantasticno, kao i uvek! :da: sve dok nije pukao civiluk u garderobi i morali smo da cekamo da 1000 ljudi uzme svoje stvari, kod se mi goli i znojavi smrzavamo u holu gde nema grejanja, pa tek onda da nam pretresaju dzepove da vide koja je cija jakna i torba! :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

najduzi koncert do sada - sutra malo! jedva dva i po sata je trajao. <_<

 

Aca je na kraju jedva stajao, a vec je imao vecih zdravstvenih problema, tako da je duzina koncerta bila sasvm dobra :) (a ni ne verujem da bi neko izdrzao vise xD)

Zao mi je samo sto St Patrick Was A Gentleman nisu svirali, ipak je bio dan Svetog Patrika... A sto se tice atmosfere, samo cu reci da sam jos uvek promukao xD

http://www.youtube.com/watch?v=guwatyCsL3o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...