Jump to content

Spinal Tap


The Lightrider

Recommended Posts

Ja sam samo gledao film, mnogo je loood, jes da je parodija na ceo metal, ali sam bas uzivao dok sam gledao. Ja sam mislio da su oni napravili grupu samo radi filma biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif mislio sam da je to neka zajebancija biggrin.gif Nisam pojma imao da postoji prava grupa...

Svidjala mi se jedna pesma u filmu, Stonehenge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, "Majesty Of Rock". Da li treba išta više da kažem. Inače, to je prvi rock bend koji se pjavio u Simpsonovima. Sećate se? Ona epizoda gde oni trebaju da drže koncert u ledenoj dovrani, pa led počeo da se topi, balon 'đavo' se nije dovoljno naduvao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel zna neko sta tacno znaci Spinal Tap?

Ja sam cula da je to nesto kao paraliza kicme, neki medicinski izraz, tako nekako...

Spinal Tap jeste medicinski zraz, ali koliko sam ja skapirao iz onih medicinskih serija tipa 'Chicago Hope' i 'E.R.' to je uzimanje uzorka likvora, odnosno cerebro-spinalne tečnosti iz kičmene moždine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]"secam" se onog pocetka... "We are the children that grew too fast, we are a blast of a future past "

 

s' tim sto ovo komotno moze biti 100% pogresno al' ja se tako secam...

Ja cenim da si u pravu. I ja se sada sećam tog početka. Posle njega ide neki jak rif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Pazi,legendu koja je pokrenula ovu temu-ma,svaka cast!Mislila sam da ovde maltene i ne postoje ljudi koji slusaju Spinal Tap!!!E,za one koji imaju kablovsku:pre par dana je na Classic kanalu bio pusten njihov spot "Bitch school"!!! Da ti srce stane, od radosti i uzbudenja! 8O 8O 8O

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
Ja i dalje ne mogu da skapiram da li je prvo nastala grupa ili film!!! Film odgledajte obavezno, a procitao sam da je Spinal Tap "A FICTITIOUS GROUP" ???

Prvo je nastala grupa, odnosno glumci su se upoznali i povremeno se zezali a onda je snimljen film (za koji je scenario pisan tek kad je snimljen film ph34r.gif ) a film ih je lansirao u zvezde tako da su nastavili da idu na turneje kao prvi bend ( doduse nesto redje). Snimili su film zajedno prosle godine o grupi country muzicara.Nisam ga jos gledao tako da ne znam o cemu se radi ali bas nije dobio pozirivne kritike.nadam se da ovo odgovara na pitanje. Ako ima podpitanja rado cu odgovoriti.

My baby fits me like flash taxeedo I wanna sink her with my pink torpedo!!

Big bottom, Big bottom, talking "bout the bum cakes my girl's got 'em!

Pesma je 101% istinita!!! mrred.gifmrred.gifmrred.gifevotigana.gif

Ko nije cuo pesmu i probao text nezna kakva je zapaljiva kombinacija Spinal Tap i realnost

evotigana.gif !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Keep On Rockin'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...