Jump to content

Rekreativni BICIKLIZAM i priključenija


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

moj omiljeni traktor za 2015.

 

 

Kada je 'ladno, kargo lone ili trenerka, al imam one trake za nogavicu, leti sorC.ne mogu ja te lateks sado mazo varijante..Rukahvice, jebes ga, imaju gel, pomaze, udobnije za drndanja i duze voznje...samo sto se brzo raspataju uterale materi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

rukavice služe da manje trnu ruke (imaju jastučiće), da ne kliza hvat kada se dlanovi oznoje (a znoje se bez njih) a često imaju i gornji deo od peškirastog materija la može čelo da se obriše

biciklističke "helanke" služe:

da se smanji otpor vazduha

da odeća ne zapinje u lanac, granje na stazi ili bilo šta drugo

da se brzo osuše kada se oznoje pošto su sintetičke

da umetkom koji imaju zaštite intimne delove

da istaknu guzu

 

dresovi sve isto pod 1, 2 i 3

+

da se stavi nešto u džepče na leđima

da mogu brzo da se raskopčaju/otkopčaju kada se prelazi sa spusta na uspon i obrnuto

i tako dalje...

 

znam da mnogima oprema deluje kao pederisanje ali funkcija je ipak na prvom mestu

 

samo u ful opremi vozim, u civilki se samo prevozim...

 

...

1-1.jpg

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Nego cemu ti sluze te rukavice? Mene znaju kad duze vozim da zabole zglobovi na rukama posto sam oslonjen na volan, ne znam koliko bi tu rukavice pomogle.

 

ja ih najvise zbog toga i koristim..bole zglobovi bas bez njih na duzoj voznji

 

 

a i sto rece Dzoniz manje mi trnu ruke kad duze vozim..

 

 

 

inace,cuo sam u auto skoli da ce kacige uskoro biti obavezne za bicikliste..valjda sam ih dobro razumeo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Al da, to za slem, imate neku preporuku?

Kacam za sebe tražila kacigu (pre 2-3 godine) samo u jednoj radnji sam našla da imaju veličinu S, za žensku glavu - u planet bajku.

Cannondale, bela, oko 5k din

Sve sve, ali ne sme da ti bude velika kaciga. Često prodavci pokušavaju da ti uvale kacigu za muškarce, kao fol "vidiš ovo pozadi se zateže" ali džabe ako ti, i kad zategneš taj mehanizam, na potiljku možeš da provučeš dlan između stiropora i vugle

Edited by jelchica

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zato sto je 3000€. :cry:

 

 

Brateu....onoe Fan Tazija, stogod!Nema uspona koji ne moze da se predje, kad se sjuris niz stazice, sa full suspenzijom, kao po jastuku, u pokretu zakljucavas i otkljucavas amortove, ma bruka bajs, ono kad ti legne ko dupe na nosu...i to sve sa kezom na licu...jedva me odvojise :haha: ..a onda se vratis u realnost i sednes na svoj krs. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

za te pare bi trebao i da vozi sam

 

Uhh da vidis tek Scott Gamblera...pravi dh bajs, on je jos skuplji.Jbg ne sme se previse ludovati, kad nije tvoje, al ono sto sam izvozao....uhhh. A kocnice su mu widowmaker jbt..Mada jebes ga, dh bajs i da ga teram samo po kosutnjaku i avalici, samo lud covek moze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih nikad dao te pare za bajs. Mislim ni ne jurim mountain bike, pre bih uzeo neki drumski.

 

Gde da jurcas ti na tom bajsu? To mu dodje vise za ove ekstremiste, sta ce ti to u gradu?

 

Bajs uzmem da vozim cisto radi rekreacije, malo da se oznojis, ako bih vec jurio neki ugodjaj uzeo bih skuter, a za 3k evric mozes da uzmes i jedno i drugo ...i trece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...