Jump to content

Novi talas beogradskih rok bendova


novitalas

Recommended Posts

LJUDI VI SVI NE VREDITE NI CRNOG ISPOD NOKTIJU OVIH BENDOVA TAKO DA JEBO MENE ONAJ KO ME JE TERAO DA VAS ISCIMAM DA POGLEDATE NESTO NOVO UZIVO KOJE VAS PRITOM NISTA NE KOSTA NEGO DA DIGNETE DUPE I ODSLUSATE PAR BENDOVA POPIJETE PIVO I PROVEDETE VECE SLUSAJUCI MALO DRUGACIJU MUZIKU. NIKAD NISTA VISE OD VAS NECU OCEKIVATI. A INACE NE BISTE PREPOZNALI DO JAJA BEND I DA VAS LUPI PO NOSU. RAZOCARALI STE ME DO JAJA I TREBA DA SE DRZITE ZAJEDNO I DA NE DOLAZITE NA NASE KONCERTE JER NAM NI NE TREBAJU ZATUCANI KRETENI U PUBLICI.

 

A AKO REZIMIRATE, SVE STO SAM HTEO DA URADIM JESTE DA PORAZGOVARAM SA VAMA I PREDSTAVIM VAM PAR BENDOVA I DA VAS POZOVEM NA PAR BESPLATNIH SVIRKI PA MAKAR VAM SE TO NE BI SVIDELO MOGLI STE BAREM DA BUDETE PRISTOJNI I DA POSLUSATE UZIVO ONO STO PLJUJETE JER SU SVE OVO BENDOVI KOJI NISU DALI MILIJARDE EVRA NA SNIMKE KOJE TAKO ZUSTRO PLJUJETE I SVE TO ZVUCI 15% VREDNO U ODNOSU NA KOLIKO JE BOLJI DOZIVLJAJ UZIVO A VI SVE STO STE RADILI JE PLJUVANJE IZ CISTE BAHANALIJE I ZATUPLJENOSTI KOJU VAM JE OVAJ GRAD DA NE KAZEM SREDINA U KOJOJ ZIVITE NAMETNULA. NISTE NISTA DRUGO DO GOMILA ISPRANIH MOZGOVA KOJI I NISU ZA NISTA BOLJE OD ONOG STO IMATE. TAKO DA VAS OSTAVLJAM DA SLUSATE METAL KOJI I JA STVARNO GOTIVIM I DOSAO BIH NA SVIRKU REALNO BILO KOG BENDA DA STE MI PRISTUPILI KAO JA VAMA A I OTVORENIJEG SAM UMA I SPREMAN DA UVEK CUJEM KONCERT MA KOG BENDA( SEM NARODNJAKA ) DOKLE GOD JE TO NOVO ISKUSTVO ZA MENE I REALNO NISTA NE KOSTA.

 

UMESTO TOGA SMORILI STE ME KO BUDALU I ZELIM VAM SVE NAJBOLJE U VASIM MALIM PATETICNIM SMRTNIM ZIVOTIMA. NASTAVITE DA PIJETE PIVO ISPRED STAJGE I DA SLUSATE METAL. NE DAO BOG DA VAM NEKO PRUZI SANSU DA CUJETE NESTO DRUGACIJE JER BI STE MOZDA PROSIRILI ZNANJE O "MUZICI" I TIM POSTALI MALO RAZNOVRSNIJI I INTERESANTNIJI OD ONOGA STO VEC JESTE.

 

ZELIM VAM SVE NAJBOLJE I POZDRAV SVIMA NADAM SE DA STE ZADOVOLJNI I DA SE OSECATE DOBRO PO PITANJU SEBE I SVOG POSTOJANJA NA OVOJ ZEMLJI.

 

VAS NOVOTALASNI BOLID

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

buraz, dobrodosao na yumetal.

 

 

Buraz ne znam kako da ti kazem ali ne postoji new metal a bogami ni stari sem u studiju tvog ortaka. A ako racunas Direktore koji su punk ili bjesove bolje se informisi odakle su oni. A nabroj mi te makar 3 metal benda koji su :

1. nastali posle 2005.

2. imaju makar 1 album

3. postoje na myspaceu ili facebooku ili se barem pominju negde sem u tvom lokalnom dragstoru kad pijes pivo sa ortacima ili u skolskom nemam pojma dal imas vise od 13 godina.

4. da je iole vredan tj. da ja ne mogu da odmah odsviram to sto ti tvoji bendovi sviraju ovog trenutka na gitari, u smislu da nije cela pesma E, F, G# i varijacije na temu.

 

Ti sad dobro razmisli pa mi daj jedan bend! a da ne pricam idi na myspace repetitora pa pogledaj gde su sve svirali i koliko u poslednjih 2 godine pa mi onda daj link metal benda koji je imao makar pola koncerata koliko oni i brate povlacim sve lose sto sam rekao a realno ste vise vi pljuvali nego ja!

ETO TOLIKO AJ SAD BUDI MUDO I IZADJI MI NA CRTU SA CINJENICAMA A NE SA BALAVLJENJEM ! MNOGO BRE VI ZUJITE A MALO MEDA PRAVITE !

 

buraz, dobrodosao na yumetal.

 

 

Buraz ne znam kako da ti kazem ali ne postoji new metal a bogami ni stari sem u studiju tvog ortaka. A ako racunas Direktore koji su punk ili bjesove bolje se informisi odakle su oni. A nabroj mi te makar 3 metal benda koji su :

1. nastali posle 2005.

2. imaju makar 1 album

3. postoje na myspaceu ili facebooku ili se barem pominju negde sem u tvom lokalnom dragstoru kad pijes pivo sa ortacima ili u skolskom nemam pojma dal imas vise od 13 godina.

4. da je iole vredan tj. da ja ne mogu da odmah odsviram to sto ti tvoji bendovi sviraju ovog trenutka na gitari, u smislu da nije cela pesma E, F, G# i varijacije na temu.

 

Ti sad dobro razmisli pa mi daj jedan bend! a da ne pricam idi na myspace repetitora pa pogledaj gde su sve svirali i koliko u poslednjih 2 godine pa mi onda daj link metal benda koji je imao makar pola koncerata koliko oni i brate povlacim sve lose sto sam rekao a realno ste vise vi pljuvali nego ja!

ETO TOLIKO AJ SAD BUDI MUDO I IZADJI MI NA CRTU SA CINJENICAMA A NE SA BALAVLJENJEM ! MNOGO BRE VI ZUJITE A MALO MEDA PRAVITE!

Edited by novitalas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviđa mi se kako si sve vreme pisao u trećem licu o bendovima i sceni, a onda:

 

NE DOLAZITE NA NASE KONCERTE

Nije valjda da si se naljutio, jer ti je neko rekao da mu se ne dopada tvoj bend niti muzički pravac kojim se kreće?

 

Pogledaj šta je truliandedzombileš! naveo, to su bendovi koji dobijaju odlične recenzije u inostranstvu i koji mogu da stanu rame uz rame sa stranim sastavima - ne po mišljenju domaće publike, nego svetske. Gde se tu, na primer, uklapaju bendovi takozvanog novog talasa?

 

Ne traži kritiku ako ne možeš da je podneseš.

 

P.S. Na ovom forumu odavno nema metalaca.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

LJUDI VI SVI NE VREDITE NI CRNOG ISPOD NOKTIJU OVIH BENDOVA TAKO DA JEBO MENE ONAJ KO ME JE TERAO DA VAS ISCIMAM DA POGLEDATE NESTO NOVO UZIVO KOJE VAS PRITOM NISTA NE KOSTA NEGO DA DIGNETE DUPE I ODSLUSATE PAR BENDOVA POPIJETE PIVO I PROVEDETE VECE SLUSAJUCI MALO DRUGACIJU MUZIKU. NIKAD NISTA VISE OD VAS NECU OCEKIVATI. A INACE NE BISTE PREPOZNALI DO JAJA BEND I DA VAS LUPI PO NOSU. RAZOCARALI STE ME DO JAJA I TREBA DA SE DRZITE ZAJEDNO I DA NE DOLAZITE NA NASE KONCERTE JER NAM NI NE TREBAJU ZATUCANI KRETENI U PUBLICI.

 

A AKO REZIMIRATE, SVE STO SAM HTEO DA URADIM JESTE DA PORAZGOVARAM SA VAMA I PREDSTAVIM VAM PAR BENDOVA I DA VAS POZOVEM NA PAR BESPLATNIH SVIRKI PA MAKAR VAM SE TO NE BI SVIDELO MOGLI STE BAREM DA BUDETE PRISTOJNI I DA POSLUSATE UZIVO ONO STO PLJUJETE JER SU SVE OVO BENDOVI KOJI NISU DALI MILIJARDE EVRA NA SNIMKE KOJE TAKO ZUSTRO PLJUJETE I SVE TO ZVUCI 15% VREDNO U ODNOSU NA KOLIKO JE BOLJI DOZIVLJAJ UZIVO A VI SVE STO STE RADILI JE PLJUVANJE IZ CISTE BAHANALIJE I ZATUPLJENOSTI KOJU VAM JE OVAJ GRAD DA NE KAZEM SREDINA U KOJOJ ZIVITE NAMETNULA. NISTE NISTA DRUGO DO GOMILA ISPRANIH MOZGOVA KOJI I NISU ZA NISTA BOLJE OD ONOG STO IMATE. TAKO DA VAS OSTAVLJAM DA SLUSATE METAL KOJI I JA STVARNO GOTIVIM I DOSAO BIH NA SVIRKU REALNO BILO KOG BENDA DA STE MI PRISTUPILI KAO JA VAMA A I OTVORENIJEG SAM UMA I SPREMAN DA UVEK CUJEM KONCERT MA KOG BENDA( SEM NARODNJAKA ) DOKLE GOD JE TO NOVO ISKUSTVO ZA MENE I REALNO NISTA NE KOSTA.

 

UMESTO TOGA SMORILI STE ME KO BUDALU I ZELIM VAM SVE NAJBOLJE U VASIM MALIM PATETICNIM SMRTNIM ZIVOTIMA. NASTAVITE DA PIJETE PIVO ISPRED STAJGE I DA SLUSATE METAL. NE DAO BOG DA VAM NEKO PRUZI SANSU DA CUJETE NESTO DRUGACIJE JER BI STE MOZDA PROSIRILI ZNANJE O "MUZICI" I TIM POSTALI MALO RAZNOVRSNIJI I INTERESANTNIJI OD ONOGA STO VEC JESTE.

 

ZELIM VAM SVE NAJBOLJE I POZDRAV SVIMA NADAM SE DA STE ZADOVOLJNI I DA SE OSECATE DOBRO PO PITANJU SEBE I SVOG POSTOJANJA NA OVOJ ZEMLJI.

 

VAS NOVOTALASNI BOLID

 

 

 

 

ПАРТИЗАН ШАМПИОН

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam preslusao sve od onih linkova sto je lik ostavio , prestao sam posle treceg , jer su svi bili golema kurcina . Od tih Bg rok kurci - palci , Savio - Mavio bendova , Krug Dvojka mi je super ovo sto si ti pokacio je smece . Ne mozes ljudima da kreiras ukus . EKV je isto tako govnjivo govno od benda , moz ti da se kupas kolko oces ne bih slusao sve da su zivi i da su mi rodjaci .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam preslusao sve od onih linkova sto je lik ostavio , prestao sam posle treceg , jer su svi bili golema kurcina . Od tih Bg rok kurci - palci , Savio - Mavio bendova , Krug Dvojka mi je super ovo sto si ti pokacio je smece . Ne mozes ljudima da kreiras ukus . EKV je isto tako govnjivo govno od benda , moz ti da se kupas kolko oces ne bih slusao sve da su zivi i da su mi rodjaci .

 

Mario Savio?

http://www.youtube.com/watch?v=PhFvZRT7Ds0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li valja nesto od bendova domace rok underground scene za koju dosta ljudi nije ni culo? Treba li ljudi da se informisu o postojecoj rok sceni? Da li je vredno znati za njih ili su 80te i 90te sve sto je valjalo od rok bendova? Da li dati sansu i poslusati bendove iz bigza kao sto su : Repetitor, Stuttgart Online, Zene kese, Nezni dalibor, Autopark, XANAX, Petrol, Kriske, Multietnicka atrakcija, Ola horhe ... svi su oni dostupni na facebooku i treba ih poslusati jer je informisanje o muzici u sopstvenom gradu bitnije od MTV-ija i zivenja i vecito velicanja bendova od pre 20 godina. Podrzite mlade i podelite svoje misljenje na forumu. Hvala.

 

 

http://www.facebook....108059145914534

http://www.facebook....119619814728583

http://www.facebook....?gid=7832814274

http://www.facebook....bor/76442689727

http://www.facebook.com/autoparkband

http://www.facebook.com/petrolpetrol

http://www.facebook.com/grupa.xanax

http://www.facebook....ke/298324021821

http://www.facebook....100001920104497

http://www.facebook....RHE/57337487016

 

Pozdrav, topici o par pomenutih bendova već postoje: Goribor, Autopark, Nežni Dalibor (mislim da je bio drugi topic koji je očišćen od maratonskog spama). Primetićeš da se teme nalaze na podforumu "Ostala ne-metal muzika". Mislim da deo problema što su te popljuvali je to što si ove bendove nazvao "rock" kada većina očito nije to. Mislim, ok, tvoj izbor da staviš ovu temu u sobu sa Ribljom čorbom, Smakom i sličnim i da staviš Da li znate prave rok bendove u Beogradu koliko mislite da znate? u opis, ali ne očekuj da te ljudi ovde dočekaju kao izaslanika underground rock-a samo zato što si topic nazvao tako.

 

Što se najava svirki tiče, možeš da postuješ na temama o bendovima, tu ti niko ništa neće prigovoriti i biće najverovatnije interesenata.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

E to su odgovori! hvala na jednom najzad kul feedbacku od svih vas ljudi a posebno truliandedzombileš! na slap back-u 8}

cekiracu sve te bendove i tnx na pravim odgovorima ljudi to je bilo sve.

 

you say death before dishonor

and i say if you cant

beat'em join them !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha znači ne vredimo ni koliko crno ispod nokta Žena Kesa koje ni ti ne možeš da smisliš? vr!

 

Treba da se sažalim na te divne momke i poneku devojku koji od usta odvajaju za svoje snimke koji bi bili mnogo bolji, samo što nemaju para daih isfinansiraju? Mda, pola jumetala ima bendove za koje niko sa strane ni dinar ne daje, sve finansiraju iz svojih i roditeljskih (kako ko) džepova, pa si došao da im prosipaš priču o jadnim bendovima kojima Digimedija plati snimanje albuma i progura ih gde god može?

 

Možda je tebi logično da odeš na neki koncert samo zato što te je neko caps lockom pozvao i usput prosuo uzvišenu filozofiju, a u svakom drugom postu te napušava. Meni nije, pogotovo ako nisam oduševljen. A skroz nevezano za tebe, verovatno ću da odem na Repetitore u sledeći četvrtak.

 

btw, pošto ti nisi zatucan za razliku od nas koji pričamo o bendovima koje si pomenuo na osnovu pesama koje uglavnom JESMO čuli (samo što ti se ne sviđa naše mišljenje), možeš li da nam kažeš šta si ti sa svojim širokim umom slušao od domaćih metal bendova? Ali ne jutub snimke koji ne vrede ni 15% živog snimka (znaš, i mi ostali smo bolji kad nas gledaš uživo a ne snimak sa fiksnog telefona), šta si to od metala slušao uživo, a da nije Consecration na Fenodomu (festival u organizaciji Digimedije na kom su najbolji bendovi bili oni koji NISU izdali za Digimediju)?

 

Uživaj u svom značajnom besmrtnom životu, ja odo na pivo.

 

Pozdrav ispred ne naročito metalnog www.dszdif.com (zamisli, na sajtu za prljave glupe i ograničene metalce ima mnogo ljudi koji slušaju metal ali sviraju nešto drugo, ko bi rekao..)

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...