Jump to content

Novi talas beogradskih rok bendova


novitalas

Recommended Posts

Preterujete, obe strane.

 

Smatram da je pogrešno svrstavati ove bendove u rock pravac, iako neki imaju njegovih uticaja. Slušajući gore_pomenute bendove uopšte ne čuh jak, energičan bubanj, rif koji ćete danima terati da ga iznova puštaš, ili pak solo koji "ostaje" u glavi...

Ova muzika se pre može opisati kao neki pop-rock, mainstream, trendy, kako god.

 

Inače, ogromna glupost je da se sad vrši neko poređenje ljudi prema muzičkom ukusu. novitalas, dosta članova ovde ima lastfm naloge i možeš videti da velika većina uglavnom i sluša rock, blues, alternativu, itd

 

Činjenica je da se ove dve "grupe" ljudi i ne gotive baš najbolje, ja lično znam dosta ovakvih "rokera" koji me više smaraju za "metalike i ta sranja" no neki od dizel-šaban likova.

 

Ne smatram da je ovaj novi talas loš, ima dobrih stvari naravno, jedino što ne mogu da podnesem su "Svi na pod", "zemlja gruva", i "sevdah baby". Ostalo mi je manje-više ok.

 

Što se tiče koncerata, nažalost svi mi alternativci smo tu negde. Tužno je da u gradu od 2miliona stanovnika ne može da se skupi 1000 ljubitelja gitarskog zvuka (mislim na koncerte manje poznatih grupa)...

Edited by BLACK JESUS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Govno muzika.Kenja mi se od pretece ovakvih bendova,krseva kao sto su Eva Braun,Veliki Prezir,KKN,Darkwood Dub,Obojeni program,a kamoli njihovih klonova.Muzika za vutrase,glasace LDP-a i nevladine organizacije.Smece.

 

SPREMAN DA UVEK CUJEM KONCERT MA KOG BENDA ( SEM NARODNJAKA )

 

Pa razumljivo je to,ipak si ti previse urban za seljacenje.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вау, вау, полицајац

Тину-нину, полицајац

Он је, он је полицајац

 

:rockdevil:

 

Pri

ja

te

lju

 

koč

ni

ce

ti

 

ne

 

ra

de

baš sve!

 

:rockdevil:

 

moderatorima "black label society je hard rock bend" strucnjacima.

 

Nije hard rock, BLS je smeće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušajući gore_pomenute bendove uopšte ne čuh jak, energičan bubanj, rif koji ćete danima terati da ga iznova puštaš, ili pak solo koji "ostaje" u glavi...

 

Ono što je najjače što ti skoro sve redom recenzije ovih bendova pričaju kako su oni svi do jednog strašno energični i da iz njihovog minimalizma seva živa energija koja će da podigne kompletnu scenu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono što je najjače što ti skoro sve redom recenzije ovih bendova pričaju kako su oni svi do jednog strašno energični i da iz njihovog minimalizma seva živa energija koja će da podigne kompletnu scenu..

 

To su te reci minimalizam.

 

Kao soc realisticni filmovie 90tih snimani u blkovima od kojih ti se pegla.Klise do klisea,i inventivnost na nivou top shop reklama za dry cooker,abtronic i shogun 2000 nozeve!

 

Shogun 2000 ce prepoloviti paradajz samim padom paradajza na njih.

 

XYZ novi talas beogradskih rok bendova bend ce te dirnuti u dusu i zapitati te cemu ova neEUropejska egistencija bez za da udare 2 zice odjednom.

Edited by Egzistencijalni Bol
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Govno muzika.Kenja mi se od pretece ovakvih bendova,krseva kao sto su Eva Braun,Veliki Prezir,KKN,Darkwood Dub,Obojeni program,a kamoli njihovih klonova.Muzika za vutrase,glasace LDP-a i nevladine organizacije.Smece.

 

 

 

U jednom od postova u kome sam nabrajao te preteche nisam mogao da se setim Eve Braun. Fala, josh jedno pivo seva, samo da ponovo naidjem u Suboticu ili obnovish Oroz :D

Edited by Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мене је баш лепо што деца у Београд још волу и свиру рокенрол и пушу дрогу.

Ja ће купим све касете од ови састави кад дођу у Југотон.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEREM VAM SE U ČARAPE!

http://www.youtube.com/watch?v=B0TXXMtvovI

Edited by matatrtaDgrejt
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...