Jump to content

2011.10.03. *Klub Gun, Beograd* The Stone, Space Eater


Knjaz_Ovoga_Sveta

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Svirka je bila odlicna... Space Eater je imao odlican nastup,precizna i ubitacna svirka,playlista je super,malo ljudi ih je podrzalo,no sve u svemu odradise posao vrhunski,vidimo se momci opet u subotu :D ! \m/

 

A STONERI,ijoooooj....Samo jos da su svirali My Demonic Face pa da bude opsta seca,inace bilo je ludilo,nazalost proteklih godina sam ih propustao i konacno da ih vidim,profesionalno odradjen nastup,drago mi je sto je Nefas pevao,a jos omca oko pantalona i lanci na rukama... Ma prava black metal festa,nek na sviraju jos 666 godina ovako :D...

 

Inace moja preporuka za klub Gun,10 puta bolji prostor od Ciklona ili slicnih klubova,i zvuk je mnogo bolji,ovo je super prostor za svirke,i prostran lokal... Ovde ubuduce da se odrzavaju svirke,klub je keva !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Space Eater je sinoć standardno otprašio za sve pare, nova pesma je odlična. Jedan najboljih nastupa do sada.

 

Gun je odličan klub, nadam se da će se svirke u budućnosti tu održavati, kao i koncerti bendova koji ne bi mogli da napune SKC. Zvuk je bio više nego odličan.

 

Inače primetio sam novi trend među metalkama da dolaze na svirke doterane kao da su posle na neki drugi događaj, a ne na svirku.

Da jednu devojku nisam video u klubu nikada be bih rekao da je bila na metal svirci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se ne bih ni malo bunio da tu dovedu bendove kao: Crimson Glory, Vicious Rumors, Helstar, Omen, In Solitude, Portrait, In Solitude, Wolf, Enforcer, Crystal Viper..,

 

To samo pokazuje da u metalu i uopste rokenrolu ima sve boljih picaka

Meni je uvek bilo dobrih pičaka na metal koncertima, samo što su bile obučene klasičnom metal stilu, što mi nimalo ne smeta.

Ali ribe u malo elegantnijem fazonu sam retko viđao, inače jednu takvu videh i dan ranije u Kuglašu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...