Jump to content

Prodaja original diskova i vinila 2


Mr.Hate

Recommended Posts

Otisli svi SFU diskovi osim True carnage digija. Definitivno nemam vise kopija Reinventing the steel i Far beyond driven (za sada). Otisli i Grave-Extremely rotten i Malevolent Creation-Manifestation 2CD.

 

Sada ono sto nisu rastrgli kolekcionari vec od kada sam najavio novitete na diskovima:

 

Borknagar-Universal 1200 dinara

 

Butthole Surfers-Electriclarryland 750 dinara

 

Cathedral-The garden of unearthly delights 1200

 

Cathedral-The Carnival bizarre 1200 dinara

 

Celtic Frost-Into the pandemonium 1300 dinara

 

U sledecem javljanju Nick Cave diskovi ako nesto ostane. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noviteti CD,Nick Cave,sva su americka izdanja:

 

-From her to eternity 1200 dinara

 

-Tender prey 1100 dinara

 

-Your funeral...my trial 1200 dinara

 

-Let love in 1300 dinara

 

-The boatman's call 1300 dinara

 

-No more shall we part 1000 dinara

 

-Nocturama 1200 dinara

 

Ako neko bude hteo svih 7 da kupi odjednom kostalo bi 7500 dinara,postarina uracunata naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otisli diskovi Theatre Of Tragedy,Blackwater park i On every street. Otisle i ploce Metal Church,obe Lynyrd Skynyrd i Helloween s/t ep.

 

Noviteti CD:

 

Tom Petty-Wildflowers 600 dinara

 

Ugly Kid Joe-Menace to sobriety 900 dinara

 

Within Temptation-In the heart of everything digi 700 dinara

 

Skid Row-Subhuman race digi 900 dinara

 

Joe Satriani-Flying in a blue dream 600 dinara

 

U2-Under a blood red sky 600 dinara

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prodati su diskovi Black Sabbath I,Story of the Clash 2CD,Skid Row digi i ploca Garage days.

 

Noviteti CD:

 

In Flames-Whoracle 1100 dinara

 

Watain-Lawless darkness 1200 dinara

 

The Crown-Possessed 13 2CD 1400 dinara

 

The Crown-Hell is here 1100 dinara

 

Uskoro noviteti na plocama,odmah posle praznika.

 

Kontakt na PM ili na mail [email protected]. Placanje na racun u banci a slanje postom bilo gde u zemlji i inostranstvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Otisle ploce Midas Touch,Godflesh,Leaving Trains,Moxy II i Hangar 18. Watain CD takodje otisao dalje.

 

Noviteti LP kao sto je najavljeno:

 

Kiss-Music from the Elder LP Casablanca Germany 1981. gatefold vg+ 1200 dinara

 

Kiss-Hotter than hell LP Casablanca Germany 1980. vg+ 1400 dinara

 

Raven-The pack is back LP Atlantic Europe 1986. ex- 1300 dinara

 

Raven-Life's a bitch LP Atlantic USA 1987. ex- 1400 dinara

 

Queensryche-Rage for order LP EMI 1986. ex- 1500 dinara

 

Uskoro jos ploca a blizi se i nova turica diskova. Posle tih nekoliko javljanja letnja pauzica i snizenjca. Pozdrav i hvala svima koji kupuju i menjaju se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očigledno si propustio (ili se bar praviš da si propustio) protekli vikend, kada smo svu reputaciju učinili javnom. Tada smo videli da si nemilice lupao minuse na temi o nabavljenim diskovima na verovatno sve što sam ne slušaš, kao i onaj nesrećnik excel fan. Zato si me osvežavanjem svoje teme i ovom krajnje provokativnom poslednjom rečenicom u svom postu prosto naterao da te priupitam za to.

 

Ogromna je sramota da se čovek koji se predstavlja za velikog kolekcionara i fana metal muzike tako ponaša prema drugim članovima na ovom forumu. Zato koristim moderatorske privilegije da te za to prozovem na onom delu foruma koji koristiš u komercijalne svrhe, jer smatram da članovi ovog foruma imaju pravo da znaju sa kakvom osobom posluju.

 

Imali smo sasvim dobru saradnju u prošlosti, ali sam kao i većina članova do panja razočaran tvojim postupanjem i mislim da nemaš moralno pravo da nastaviš sa prodajom diskova na ovom forumu. Naravno, to je samo moje mišljenje i ne nameravam ni da te sprečim u tvojim aktivnostima ni da tražim da ti se zabrani pristup ili slično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasno sta ljubomora moze da ucini od ljudi. Naravno da bi trebalo da imam pravo da stavim minus na post bilo koje sadrzine koji mi je na neki nacin odvratan ili se ne slazem sa njegovim sadrzajem? Ako je doslo dotle da vas dvojica budete odredjivali ko ce na ovom forumu postovati ili oglasavati nosace zvuka za prodaju,zbog takve stvari kao sto je stavljanje minusa ili pluseva na nesto sto vama ne odgovara onda ne moram uopste vise ovde da se oglasavam,zatvorite temu slobodno. To da sam nemilice lupao minuse je neistina. Ljudi neka sami odluce da li ce saradjivati sa mnom a mogu i da poslusaju stav ljubomornih ljudi ako zele,ja im to pravo necu uskratiti. Zasto niste prozvali one koji na temi za vinile i ovde na berzi meni nemilice lupaju minuse vec godinama ni iz kog razloga? Toliko o tome,zatvarajte temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...