Jump to content

2011.11.17. *Gun klub, Beograd* Warbringer


M.S.P.

Recommended Posts

Prema navodima iz Zlabog Promotions, američki thrash sastav Warbringer nastupiće po prvi put u Srbiji u četvrtak, 17. novembra, u beogradskom Gun klubu. Bend će na pomenutom nastupu promovisati novi album, Worlds Torn Asunder, izdat 27. septembra za Century Media Records izdavačku kuću.

 

Izvor: MetalSerbia

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dolazi se naravno,kad sam mogao da idem na Battalion u Bački Petrovac,mogu i na mnogo bolji bend koji mi još svira pod nosom.Sve je stvar želje,ili si mindža pa onda izmišljaš neke izgovore samo da se ne otvoriš za soma sa kojim realno možeš dupe da obrišeš koliko u Srbiji vredi,ili si nindža pa dolaziš bez obzira na slave,rođendane,slobodne dane,ispite sledeći dan i šta ti ja znam na koje sve bedne izgovore a koji su veoma popularni među današnjom metal omladinom a posebno su prisutni na ovom forumu!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je super! Mesto je izgledalo solidno popunjeno i ljudi su bili vidno raspoloženi za akciju.

Hvala Igoru koju se potrudio da zvučimo kako valja.

 

Nadimač opržio do jaja, vidim da su se pesme s novog albuma baš fino primile medju masom. Jedino što je Dača slomio mikrofon, za koji je, kako sam kaže, štedeo 10 godina :)

 

Warbringer - Precizno, energično, dobar kontakt s publikom...

 

Uglavnom, sve ovo bilo i mnogo lepše, da trenutno ne moram biti na poslu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da napisem nesto dok nisam zaspao. :haha: Koncert je bio dranje koze na zivo!!! Putrid Blood razbili kao i uvek. Nadimac, ludji i brzi nego pre. Warbringer, apsolutno razvaljivanje. Odlicno zvuce! Kao sto se i ocekivalo...

 

Relativno malo ljudi je bilo. Ocekivao sam barem 2x vise, ali ne bitno. I ovako je bila fantasticna atmosfera. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je super! Mesto je izgledalo solidno popunjeno i ljudi su bili vidno raspoloženi za akciju.

Hvala Igoru koju se potrudio da zvučimo kako valja.

 

Nadimač opržio do jaja, vidim da su se pesme s novog albuma baš fino primile medju masom. Jedino što je Dača slomio mikrofon, za koji je, kako sam kaže, štedeo 10 godina :)

 

Warbringer - Precizno, energično, dobar kontakt s publikom...

 

Uglavnom, sve ovo bilo i mnogo lepše, da trenutno ne moram biti na poslu.

 

haha vise sam se nakanjivao 10 godina i na raju kupi dobar mik polovan al dobar i ko za kurac odlucim da stavim moj a ne vec nakaceni mikrofon iste vrste hehe ei na zadnjoj pesmi koja traje 5 sekundi ga olupam hahaha

 

bilo je realno do jaja, razocarenje je sto nije bilo bar 150 ljudi al jbg eto bese jos jedna do jaja svirka koju ce ljudi pominjati kada WBR bude svetski poznat bend.. ako nastave ovako..

 

Putrid blood su mi bili super, nazalost mala bina za sve njih eheheh :)

 

atmosfera i sve zajedno se moze opisati kao drugarska i energicna

Share this post


Link to post
Share on other sites

@speed_dead

 

ti da si ziveo u etiopiji ne bi ti trebalo 10 godina da skupis za mikrofon, ostavi tu pricu za velegradasku decu, a WBR je golo govno sa isfuranim rifovima trulim idejama i sta god u klasi sa jos jadnijim bendovima tipa by war, violator, fueld by fire, gamma bomb, kurac, sarma...tako da je dovoljno 50 ljudi za taj novac, jadno je kad dodje 20 ljudi da gleda legende tipa darkness, necrodeath, malignant tumor.....

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...