Jump to content

2011.11.17. *Gun klub, Beograd* Warbringer


M.S.P.

Recommended Posts

Meni prvo sto pada na pamet je Discharge. Cist kult, a i ne verujem da su skupi. I podrzavam ideju za Averse Sefiru. Od domacih Sacramental i Stone uglavnom dobro prolaze, mozda bi oni bili dobri kao podrska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Колико ли коштају Anaal Nathrakh?

 

ja mislim da oni vrlo retko ili skoro nikad ne idu na turneje, a taj one-off fazon se ne isplati u srbiji. tj, da im platis da dodju u srbiju i da se odmah vrate kuci.

 

sustina je naci bend koji je ili na turneji, ili iz komsiluka ako hoces da radis certove koje nisu mnogo skupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da oni vrlo retko ili skoro nikad ne idu na turneje, a taj one-off fazon se ne isplati u srbiji. tj, da im platis da dodju u srbiju i da se odmah vrate kuci.

 

sustina je naci bend koji je ili na turneji, ili iz komsiluka ako hoces da radis certove koje nisu mnogo skupe.

 

Ма знам, него ме интересује колико коштају. Били су у Словенији прошле године, чини ми се.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto recimo dobronamerni ljudi,recite koji bi ste band voleli da vidite od evropskih undergound sastava?

Koji domaci band niste videli sto godina i kakvu bi kombinaciju voleli da vidite?

 

Eto mala anketa,nadam se da moderatori nece zameriti :)

 

Molim sve koji ce reci da smo unapred pukli i slicno da ne ostavljaju vise takve komentare,mi to i ne zelimo da uradimo zbog novca ili slave..

 

Ljudi to sto vi pominjete odavno nisu underground bendovi,... a pored toga mislim da ce malo koji bend dovci bar ez putnih troskova..a odakle god da ih dovlacite sa hranom i smestajem to kosta...

 

i da svira za dz u Srbiji je proslo vreme kada su ljudi dolazili na UG i to su dolazili ne jer imaju kulturu dolaenja vec je rdrugog nij ebilo ili se nije imalo para nizasta.. koliko je ljudi bilo na nekro detu, inkvizisnu, warbringeru, darknesu, sekred stilu, artiljeriju , edzent stilu i ostalima.. a to i nisu UG bendovi u onom smislu "svirace za pljesku".

 

Ako vas usere nekako da se desi ko pre neku godinu da odlican bend poput TORCR SKVADA bane u srbiju i opegla 3 svirke u Srbiji z apo 50 eura i prevoz.. e to jbg.. mada i da se desi sad bi bilo 5 puta manje publike..

 

batalite, bolje cekajte i kad mi bude nesto stiglo kao ponuda mogu vam reci pa da zajedno organizujemo... npt. najveci mladi thrash metal bend bi dosao Srbiju na sledecoj EU turneji a mislim d atraze po 500 eura po certu.. a oni su NJAVECI takav bend u svetu danas, a ja ne bi imao muda da org sve to i onda mislim koliko ce ljudi doci..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi video plakate zato da bi ih organizator zalepio po gradu,bar je tako u Beogradu,mora da plati agenciji evro po plakatu a ako ga uhvate na ulici da sam lepi plakate,placa veliku kaznu!Znaci,nema vise slobodnog lepljenja plakata,vec to mogu samo ljudi iz agencije koja je formirana pri gradu Beogradu!Ista stvar je i sa Novim Sadom,samo sto tamo uzimaju 50 centi po plakatu!

Stoka:udri: da im jebem mater,pa nisu normalni,dal oni placaju u kasu kad lepe svoje plakate..jebale ih bubamare..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju samo ti dovedi neki veci UG koji je na turneju i iscimaj nas BM,DM i thrash band,cetiri benda,razliciti pravci metala,upristoji cene karata,vidi za prostor u Ganu,ispromovisi to sto bolje pa mozes i na pozitivnu nulu da dodjes...

Ja ti sigurno dolazim... I dovodim krsh ljudi :D...

 

Al ovo te ne zezam Pagane,podrzavam tvoju ideju,takodje sto ti predlozise da popricas sa nekima sto su vec organizovali nesto vece i jace to ce dodatno pomoci... Pa nas ti iznenadi :D...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo,Dr. Living Dead iz Švedske ide od sledeće godine na turneju da promovišu svoj novi album koji je do jaja,ja ću ići u Budimpeštu da ih gledam!Inače,po meni je sada u metalu većina bendova UG jer svi oni imaju jako male tiraže,ne računam Metaliku i tu kliku,tako da bi jedan Malevolent Creation ili ti Pestilence baš pasovali,posebno ovi drugi,za koje sumnjam da traže neku posebnu kintu.Ali ako bi koncerti zavisili od Crossića i ostalih malih majmuna,teško da ovde više ima ikakve nade za bilo šta normalno da se organizuje.I još jedna stvar,primetio sam da tokom konerata muzika koje ide sa razglasa je totalno u kontra ritmu,tj nema veze sa trenutnim dešavanjem,i na tome bi se trebalo poraditi,čisto da bude pravi ugođaj!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozitivnoj nuli se i nadam.Da ne serem mnogo,kao sto znate sve zavisi od kinte..Jedan nas kult band je rekao da bi radio svirao i ljudi su dali cenu.Da ne odajem koji je band a i koja je cena..Ako uspem i da jedan domaci black sastav sastavim nekako za tu ili manju kintu..Imacemo za koji mesec jedan lep koncert:pivopije:

Za sada sam u kontaktu sa nekim bandovima ali sve je to stvar dogovora jer kao sto rekose mnogi od njih sve u svoje vreme pa cemo se dogovriti..OK,meni bi bilo lakse da mi kazu odma cenu ali ok..

 

Reci cu samo i da pregovoram sa jednim stranim bandom.Toliko od mene o ovome..Sta budem radio u buduce ostaje tajna,kad bude bilo/ako bude bilo bicete na vreme obavestani...

 

Hvala svima na informacijama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta pricas ti,koga su ispalili?

Destruction su dosli u BG sa namerom da ispale publiku?!

E svasta...

mislim da i dalje topic tog koncerta pa procitaj i sam o cemu se radi..

evo ti uostalom i link gde ljudi koji su slusali taj razgovor izmedju organizatora i benda pricaju jedno,a smir drugo.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo,Dr. Living Dead iz Švedske ide od sledeće godine na turneju da promovišu svoj novi album koji je do jaja,ja ću ići u Budimpeštu da ih gledam!Inače,po meni je sada u metalu većina bendova UG jer svi oni imaju jako male tiraže,ne računam Metaliku i tu kliku,tako da bi jedan Malevolent Creation ili ti Pestilence baš pasovali,posebno ovi drugi,za koje sumnjam da traže neku posebnu kintu.Ali ako bi koncerti zavisili od Crossića i ostalih malih majmuna,teško da ovde više ima ikakve nade za bilo šta normalno da se organizuje.I još jedna stvar,primetio sam da tokom konerata muzika koje ide sa razglasa je totalno u kontra ritmu,tj nema veze sa trenutnim dešavanjem,i na tome bi se trebalo poraditi,čisto da bude pravi ugođaj!

 

Auuuu,al smo zajebani i pametni,klasičan tip ljakse koji ne može da diskutuje na forumu pa mora da vređa,da li sam ja nekog uvredio ? ne jer nema potrebe ,jer prosto ja imam subjektivno mišljenje,a ti se teraj u kurac . . . Ti si kao sad neki tu metalac posećuješ redovno koncerte ,ti si deo scene...furaš metalsku utopiju...ajde razumeo bi da tu kenjaju neki likovi koji stvarno idu na koncerte redovno i vole muziku i bole ih kurac za nečije mišljenje na forumu...tebi verovatno rade neki kompleksi...Lepo zapališ za Budimpeštu to ti je najpametnije što si rekao...aj čao

 

PS Tu su kvizovi Lova do krova,milioner,slagalice prijavi se ako si tako pametan pa osvoji lovu i zapali u Ameriku da gledaš npr Agent Steel

 

bićeš tru ug metalac

 

Čoveče tek sad vidim imaš 38 godina a tu nešto izigravaš,žao mi te je

Edited by CROSSIĆ
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu,al smo zajebani i pametni,klasičan tip ljakse koji ne može da diskutuje na forumu pa mora da vređa,da li sam ja nekog uvredio ? ne jer nema potrebe ,jer prosto ja imam subjektivno mišljenje,a ti se teraj u kurac . . . Ti si kao sad neki tu metalac posećuješ redovno koncerte ,ti si deo scene...furaš metalsku utopiju...ajde razumeo bi da tu kenjaju neki likovi koji stvarno idu na koncerte redovno i vole muziku i bole ih kurac za nečije mišljenje na forumu...tebi verovatno rade neki kompleksi...Lepo zapališ za Budimpeštu to ti je najpametnije što si rekao...aj čao

 

PS Tu su kvizovi Lova do krova,milioner,slagalice prijavi se ako si tako pametan pa osvoji lovu i zapali u Ameriku da gledaš npr Agent Steel

 

bićeš tru ug metalac

 

Čoveče tek sad vidim imaš 38 godina a tu nešto izigravaš,žao mi te je

 

a sta treba da radi sa 38 god> da sedi uvece i ceka vesti i strasni sud?

 

znam coveka ceo zivot skiplja muziku i podrzava scenu i bendove iako nigde ne svira.. tako da ako radi zbog nekog radi sto voli..

 

 

Jedino Dr. livinhg trazi kesa solidno a pestilens ili MC traze ...mnogo .. sa tim bendovima se n epocinje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pagane, aj organizuj metal doček nove godine negde. ;)

e'o ja odma uskačem sa 2/3 budžeta potrebnim za kayo dot. :haha:

spejs iter, abonos, mej rezult, drakonik, konsi, rejn dilej, templ of d smouk. i aj u kurac.

možda čak i ubodeš nešto - tada se za sve uzima dupla, trodupla kinta. ;)

da ne pričamo o tome da te noći pošten metalac nema da čuje ništa tvrđe od ace lukasa.

 

što se stranog benda tiče - dovedi onaj koji ti baš, baš voliš.

boli te kurac.

realno.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta treba da radi sa 38 god> da sedi uvece i ceka vesti i strasni sud?

 

znam coveka ceo zivot skiplja muziku i podrzava scenu i bendove iako nigde ne svira.. tako da ako radi zbog nekog radi sto voli..

 

 

Jedino Dr. livinhg trazi kesa solidno a pestilens ili MC traze ...mnogo .. sa tim bendovima se n epocinje :)

 

sa 38 god ne trebe da kenja klincima preko neta kao što sam ja

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

pagane, aj organizuj metal doček nove godine negde. ;)

e'o ja odma uskačem sa 2/3 budžeta potrebnim za kayo dot. :haha:

spejs iter, abonos, mej rezult, drakonik, konsi, rejn dilej, templ of d smouk. i aj u kurac.

možda čak i ubodeš nešto - tada se za sve uzima dupla, trodupla kinta. ;)

da ne pričamo o tome da te noći pošten metalac nema da čuje ništa tvrđe od ace lukasa.

 

što se stranog benda tiče - dovedi onaj koji ti baš, baš voliš.

boli te kurac.

realno.

 

Slazem se da nema gde da se izadje brate,pre nekoliko nedelja sam otisao u KST a nisam bio tamo od 2006/2007 godine,naravno znao sam to vise nije metalsko mesto ali muzika koju se pustala me je jako iznenadila house/tehno/rnb mislim strasno a bilo je to kultno mesto..May Result su na pauzi do zime 2012...

 

ROOT traze 1200 evra sa smestajem u osam odvojenih soba..eto da se zna..:haha:A ja im ponudio dva francuska lezaja i neke duseke..reko sad ce undergound ovo ono:haha:

Edited by Pagan Saviour

Share this post


Link to post
Share on other sites

warbringer je sranje bend i boli me kurac što ga nisam gledao,a to da ja slušam stoju i da idem na koncert samo da bi podržao neki levi thrash metal bend trnu mi jaja...rado sam dao 300 dinara za BMK-a,rado ću dati 350 za Prti bee gee jer to slušam.i šta tu ima neko da kenja ja sam bio na koncertu i ja sam sad tu kao nešto blabla

Slika i prilika danasnjih thrash-klinaca.

Sere li tu i sere,maze se govnima,blebece kako slusa Stoju i kako ce da sedi sa flasom rakije ispred koncerta u ZR-u,a ovamo place i kuka tu po forumu kad mu Frubi odonomad nije vratio 100 dinara od neke karte za koncert sto je otkazan,itd.,itd.Samo jede govna i to bez prestanka.I onda se nadje da kaze nesto drugima.

 

 

Na kurac te nabijem takvog govnarskog :da:

Idi na Stoju sa tom flasom rakije :evotigana:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da i dalje topic tog koncerta pa procitaj i sam o cemu se radi...

Alo covece...sta ima da citam,pricas mi ko da ja nisam bio tu jebote :D

Na osnovu tog jednog posta nekog lika na forumu (kome je to prvi i jedini post) ti si ubedjen da je tako? :smile:

Au bre jebote :haha:

 

Ne znam,pogledaj plakat te njihove turneje (ako postoji jos negde),pa ces videti dal je Srbija bila planirana ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo covece...sta ima da citam,pricas mi ko da ja nisam bio tu jebote :D

Na osnovu tog jednog posta nekog lika na forumu (kome je to prvi i jedini post) ti si ubedjen da je tako? :smile:

Au bre jebote :haha:

 

Ne znam,pogledaj plakat te njihove turneje (ako postoji jos negde),pa ces videti dal je Srbija bila planirana ili ne.

bio sam i ja tamo cuo sam sve i svasta i pricu ljutih fanova,pricu organizatora i pricu distraksna.to je samo jedan post na tom forumu,a na ovom forumu su postovali to isto njih 5-6 koji su bili svedoci te rasprave...

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...