Jump to content

2011.11.17. *Gun klub, Beograd* Warbringer


M.S.P.

Recommended Posts

Daj ovamo te svedoke te rasprave da vidimo sta je bilo :D

 

bio sam ja, i ceo nadimac, i jos mnogo drugih ljudi, od kojih neki koji su dosli iz Nemacke , Makedonije i sl.. i ispusili su .jer su likovi pokupili pare i cao..odosmo za Grcku.. a mi svi zinuli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro Daco,to se desilo,al da li su oni dosli sa tom namerom? (da su dobili to sto su trazili...) (EDIT:by the way,zajebaovao sam se sa tim 'dovedi te ljude ovamo' bre :D )

O tome se radi.

Da su i dosli sa tom namerom ovde sigurno na plakat ne bi stavljali Srbiju,zar ne?Logicno...

 

@Sombor:ko o cemu,ti o 'procitaj ovo,procitaj ono' :smile:

 

A ja ti vec 10 puta rekao da nemam sta da citam,kad sam bio tamo.Tako da mani se tog citanja :meshuggah:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Заправо, веома је логично да Србију ставе на плакат, јер би иначе њихов зликовачки план био откривен.

 

Шалу на страну (иако ово заправо и није шала, већ сурова реалност), апсолутно се слажем да су дошли само да покупе кинту. Да није тако, они би тај концерт одржали.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro Daco,to se desilo,al da li su oni dosli sa tom namerom? (da su dobili to sto su trazili...) (EDIT:by the way,zajebaovao sam se sa tim 'dovedi te ljude ovamo' bre :D )

O tome se radi.

Da su i dosli sa tom namerom ovde sigurno na plakat ne bi stavljali Srbiju,zar ne?Logicno...

 

@Sombor:ko o cemu,ti o 'procitaj ovo,procitaj ono' :smile:

 

A ja ti vec 10 puta rekao da nemam sta da citam,kad sam bio tamo.Tako da mani se tog citanja :meshuggah:

 

pa jebem li ga.. kako god da okrenes desilo se, da ne ulazimo u teorije zavere hehehe :)

 

videcemo sta buducnost nosi kad ase radi o srbiji i metal koncertima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...