Jump to content

2011.12.10. *Spens, Novi Sad* Koncert Godine


M.S.P.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

"BEZ PREKIDA NA NS KONCERTU GODINE 10.12.2011.

Za samo nedelju dana prijavilo se preko 250 bendova za nastup na bini „Bez prekida“! Za izvođace je glasalo preko 5800 ljudi a mi smo odabrali sledeće bendove:

 

Gunsale

Dreddup

Branimir i neprijatelji

Potres

Concrete Sun

Kolaps

 

Pratite našu Facebook stranicu za nove informacije i vesti."

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glasao sam pre možda nedelju dana, ali neke od tih bendova koji su odabrani nisam ni video na listi. Videh Concrete Sun i oni su vaistinu dobili skoro najviše glasova (negde 6. ili 7. po broju), i Dreddup je bio među prvih 15 po broju glasova, Kolaps ništa posebno, 200 glasova, a bilo je bendova i sa 1200. Ne znam da li sam ja glasao na pogrešnom mestu ili ovo glasanje nije imalo neki poseban značaj kod izbora bendova :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije imalo znacaj, u stvari, samo sekundarni, oni su samo izbirali. tako su mi rekli u organizaciji kada smo pricali. ne znam ni zasto su se ljudi toliko uznemirili, kada se tu svira izmedju 2 benda na velikoj bini, dakle, maksimalno 15/20 minuta. a skoro svi bendovi koji su izabrani su iz novog sada, pretpostavljam da ne postoji nadoknada za to sto ce svirati, pa da bude manji trosak. doduse, ima dobrih.

 

u svakom slucaju evo satnice i vidimo se tamo:

 

Satnice Koncerta Godine:

PEKINŠKA PATKA uživo izlog Norka 1979.! video 16.30

ZBOGOM BRUS LI 17.00

POTRES Bez prekida bina 17.30

DŽA ILI BU 17.45

CONCRETE SUN Bez prekida bina 18.30

LOVE HUNTERS 18.45

BRANIMIR I NEPRIJATELJI Bez prekida bina 19.30

DECA LOŠIH MUZIČARA 19.45

KOLAPS Bez prekida bina 20.30

EYESBURN 20.45

GUNSALE Bez prekida bina 21.30

RITAM NEREDA 21.45

HYPE! Bez prekida bina 22.30

GOBLINI 22.55

LUDE KRAWE Bez prekida bina 23.45

PARTIBREJKERS 00.00

DREDDUP Bez prekida bina 01.00

SUNSHINE 01.20

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

koncert godine se u novom sadu zove koncert dogodine...niko ne ide sada,svi dogodine...mene interesuje sansajn...otcicu tamo oko keca i pokusati da udjem...verovatno cu naci nekog koga znam na ulazu...ustvari ako me ne bude mrzelo,otici cu...mogu da udjem i dzabana do desetke,al koji cu kurac tamo da gledam fanove ekv-a kako djuskaju uz partibrejkerse...

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pustaju posle ponoci ni da platis, been there triwd that malopre. Digli mi uzbunu zbog ortakinje iz bg koja se urnisala od alkohola pa kao da je vodim kod sebe jer ne moze da hoda, drezdah 20 min ispred i oko spensa ko retard i nigde je nema. Ako neko cuje crnokosu kako se vuce ko prebijen ker i dere ko da je kolju, nek je vodi kuci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam te Darko iz daljine kad ste hteli da udjete na tribine (pa vas oterali :D ),al ste bili predaleko da se derem jebi ga...

 

Inace,ne znam koji su sad kurac stavili security izmedju partera i tribina?Nikad toga nije bilo :confused:

 

Bezveze...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,sve to sto pocenje sa Karma ovo-ono nije ni za...da ne kazem sta :)

 

Zajebancija,skrecemo sa teme,uglavnom vidimo se sutra ako svratis ;)

 

 

 

 

By the way,kad sam video onog sabana iz Sunshine-a,s' onom koznom jaknom i donjim delom trenerka,kako repuje i mase rucicama ko da ce da poleti (sta li vec radi),reko brateeeeeeee...vratili se dizeli :)

 

Uzas.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunshine je meni bio highlight veceri. Jebe mi se kako je lik bio obucem, najenergicniji su bili. Bar ono malo sto sam ja gledao, nekih 20 min. Ovo ostalo, stajaznam. Gunsale me odusevio, Goblini bili ok al matori....nista spektakularno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...