Jump to content

The 69 Eyes


Earendil

Recommended Posts

  • Replies 482
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Izvini, razuemm ja tebe, no ne znam ko moze a da ne popljuje HIM?

I dalje stojim na tome da su 69 Eyes produkt izbacen da bude "gotski"

i da je to stoga obicno da ne kazem sta. Muzika i zivotni stil dolaze iznutra a nisu smisljeni i pazljivo proracunati plan kako da se proda sto veci broj diskova i karata na koncertima. To vazi i za HIM i za 69 Eyes smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja posto sam nova, nisam ranije videla ovakve topic-e, pa cu reci da ih mnogo gotivim. Cula sam doduse samo “Blessed Be” i to prvi put pre jedno godinu dana, i i dalje se odusevljavam tim albumom. Sve u svemu gotivim ih.

 

Ooo.. eve nam jos jedne komshinice biggrin.gifa: biggrin.gifa: svakim danom sve nas je vise i vise smile.gif 8O smile.gif

 

Inace..... da.... stvarno jedan dobar band.... Ovaj novi album "Paris Kills" jeste malkice komercijala... ali momci i dalje rade dobru muziku biggrin.gifa: ponekad toliko prijaju mojim usima... da to nije normalno.. biggrin.gifa: mnogo mi se dopadaju.... A sto se HIM tice..... pa... naravno.. volim i njih biggrin.gifa: :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

sad.gif Stvarno, ne mora da znachi da ako je neshto komercijalno nije kvalitetno .Nisu ti ljudi krivi shto im ide od ruke da naprave neshto slushljivo .Ima toliko dobrih bendova koji su postigli neki veci uspeh , ne znaci da mi ne treba da ih slushamo jer smo kao neshto alternativni , pa ocemo da se izdvajamo ,pa tako propustimo neki kvalitetan bend.

69 eyes su OK ,dobri su za djuskanje i imaju tu lepu melaholichnu atmosferu zbog koje ja slusham gothic,najvishe mi se svidja Stolen season (pochetak iste lichi malo na Clan of Xymox(a Sleeping with lions vuce na HIM ,dobro , ipak su komshije)).

Stivi je jednom pushtao Wasting the dawn ,to je ,eto, lepa pesma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini, razuemm ja tebe, no ne znam ko moze a da ne popljuje HIM?

I dalje stojim na tome da su 69 Eyes produkt izbacen da bude "gotski"

i da je to stoga obicno da ne kazem sta. Muzika i zivotni stil dolaze iznutra a nisu smisljeni i pazljivo proracunati plan kako da se proda sto veci broj diskova i karata na koncertima. To vazi i za HIM i za 69 Eyes smile.gif

Slazem se, ali i jedan i drugi bend se veoma lako lepe za uvo i iako su s vremena na vreme otuzni za slusanje- mogu da budu veoma simpaticni biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pa i komercijalne stvari mogu biti dobre na odredjen period. E ne diraj mi HIM, posebno sam vezan za njih jer sam s njima poceo dok sam jos bio mlad i zelen :oops: smile.gif

 

e i ja... uvek ce mi ostati u srcu...

samo su me strasno razocarali sa DS&BH...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Nema veze sto su komercijala.. ne treba deliti muziku po tome koliko je komercijalna ili ne komercijalna.. meni se oni svidjaju.. posebno vokali... biggrin.gifa: biggrin.gifa:
posebno vokal smile.gifsmile.gif Ne slusam ih, videla sam 3,4 spota i ne bih mogla ono da slusam. Previse opusteno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze sto su komercijala.. ne treba deliti muziku po tome koliko je komercijalna ili ne komercijalna.. meni se oni svidjaju.. posebno vokali...  :da:  :da:
posebno vokal smile.gifsmile.gif Ne slusam ih, videla sam 3,4 spota i ne bih mogla ono da slusam. Previse opusteno.

 

 

ma da,za tebe su samo opaki blackeri.... :mrgreen:

biggrin.gifsmile.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...