Jump to content

The 69 Eyes


Earendil

Recommended Posts

Guest Mighty krava

Pa i ja bi vise volela da ih cujem u Beogradu mada ipak mislim da su vece sanse da,ako uopste budu i dolazili,da dodju na Exit!!!

Jao kako bi to bilo divnooooo.... icon_rolleyes.gificon_da.gifwub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 482
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa i ja bi vise volela da ih cujem u Beogradu mada ipak mislim da su vece sanse da,ako uopste budu i dolazili,da dodju na Exit!!!

Jao kako bi to bilo divnooooo.... rolleyes.gificon_da.gifwub.gif

Druzu apsolutno se slazem s tobom!!!! icon_da.gif

 

To bi bilo stvarnooooo super.... icon_da.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Evo linka za novi album "Angels".

http://rapidshare.com/files/18751593/TE-A_...tal.ru.rar.html

 

pass: www.mediaportal.ru

 

Koliko sam mogao da cujem zvuce rokerskije ali je i dalje to isti 69 eyes zvuk. Nista specijalno jel... kad budem bolje preslusao mozda i napisem neke utiske mada ne verujem da cu se mnogo posvecivati albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ovo je sigurno njihov najlosiji album do sada,sto i nije bilo neko iznenadjenje.za razliku od nekih njihovih zemljaka koji su se u velikom stilu probili na americko trziste,69 jos uvek ima svoj prepoznatljiv zvuk.pesme su jako predvidljive,tekstovi ocajni...izdvojio bih pesmu Never say die.

dakle,rekao bih da je ovaj album u rangu sa HIMovim Dark Light albumom(citaj:nije vredan prevelike paznje),s tim da je DL po mom misljenju za nijansu bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra grupa, uostalom ,Finci znaju kako se to radi.Voleo bih da cujem vise njihovih pesama da vidim da li su stvarno tako dobri pa pitam ima li neko nesto da mi posalje od njih (svakako u zamenu za nesto od metal-gothic-hard mp3) ili da zna neki sajt na kome mogu bezbedno da skinem njihove pesme?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Angels nisam mogla da preslusam prvi put koliko mi je bio dosadan, jebote, kao da su prepevali Devils sa nesto drugacijim tekstovima. Ali, drugi, treci put, neke glupe pesme su postale pomalo zarazne. Ali, u sustini, blah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jedan od najdrazih mi bendova...barem dosad bio...

...sa novog albuma sam cula samo Perfect Skin - nista posebno, nije ni losa ali nesto nedostaje...nema tu energiju da me pokrene kao Lost Boys, nema te atmosphere kao Velvet Touch, Framed in Blood, Chair... i danas sam chula Angels i nekako to nije bilo to...

Nadam se da se necu razocarati kad odslusam ceo novi album, jer to mi se u poslednje vreme cesto desava sa omiljenim bendovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

NJah... Pa jebiga, nista vise nije ni moglo da se ocekuje... Preslusala sam par puta, sa tim da sam pesme kao Angels, Rocker, Los Angeles, Frankenhooker posle prvog slusanja izbacila sa liste... Ovo ostalo je ono... Bzvz i ok u isto vreme... Nema nijedne pesme da mi potpuno lezi, neke deonice su fine i to je to...

Jebaga - ne jebaga - tako vi je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...