Jump to content

The 69 Eyes


Earendil

Recommended Posts

  • Replies 482
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tako mi je krivo sto nisam bio na koncertu :cry: Pare su uvek problem.

Drago mi je da ste se dobro proveli. Ima li neko neki snimak za nas koji nosmo bili da se bar malo utesimo?

 

Jel ima mozda sanse da ih neko dovede za headline koncert sledece godine kada izdaju novi album? Na primer u SKC-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg:( jebem ti ovu zemlju kad ljudi normalno ne mogu da odu ni na cert benda koji gotive:S

ja iam dosta snimaka,ali su svi zesci KRsh....sa aparata su,a i ja sam bio inteligentan,pa sam skakao kao konj i snimao u isto vreme:S ako neko ima snimke,bilo ni lepo da javi!

sto se tice njihovog dolaska,mislim da ce biti skorije nego sto mnogi misle!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem te za skakanje ;) I ja bih tako ripao da sam bio tamo.

 

Valjda ce neko postaviti neke snimke.

 

Znaci, ima sanse da ih neko dovede ponovo? To bi bilo extra! Vec sada bih krenuo da skupljam kintu.

Bas me zanima kakve utiske sa gostovanja na Exitu imaju clanovi benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao sto rekoh...ne zelim nista unapred da pricam..ali ocekujte HELSINKI VAMPIRES CREW Soon u BEogradu!!Prometheus...be ready..:))sto se tice utisaka,prilicno su iznenadjeni...JIrky je konstantno bacao spiku kako je od svih cuo da imamo naj ribe a Jussie i moja malenkost smo Uzalud jurili Gunjah po okolini..nadam se da su se na kraju barem u tour busu navarili..sve u svemu..iz prve ruke znam da su vise nego zadovoljni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam Sure da li si upravu??!!Gotovo sam siguran da sam je cuo...ali opet,ne skroz siguran,zato sto sam bio u Trance-u ceo cert..

:opusteno: ,,btw..ovo je LIsta koju sam Uzeo od JUSSI-a..ne znam zasto bi je izostavili? :surprised:

 

E, sigurna sam da je nisu svirali! To mi je jedna od vrh pesama, znala bih da jesu!!!!

Kazala sam ja u jednom svom komentaru kako mi je zao sto nisu svirali Wings&Hearts, Sister of Charity i Frankenhooker!!!

 

kao sto rekoh...ne zelim nista unapred da pricam..ali ocekujte HELSINKI VAMPIRES CREW Soon u BEogradu!!Prometheus...be ready.. :) )sto se tice utisaka,prilicno su iznenadjeni...JIrky je konstantno bacao spiku kako je od svih cuo da imamo naj ribe a Jussie i moja malenkost smo Uzalud jurili Gunjah po okolini..nadam se da su se na kraju barem u tour busu navarili..sve u svemu..iz prve ruke znam da su vise nego zadovoljni!

 

:wub: soon, mislis, ove godine? :mhihi:

That would be very very veeeery nice...!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se super proveo. Skakao sam kao tinejdzerka. Poveo sam sa sobom brata i jednog druga koji su me zaebavali svo vrijeme zbog moje lozanije. Prisutni na koncertu su neprestano buljili u njih jer je bilo vise nego ocigledno da su zalutali. Sretoh i jednu simpaticnu curicu koja je definitivno uljepsala koncert svojom pojavom. Anyway, pristojna svirka. Jedino sto me je nerviralo je Jirky sa onim njegovim "oh i see a lot of pretty girls in the audience". Ali kontam da je to glupiranje sastavni dio imidza benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej i ja sam mislio da cu se osecati kao idiot, ali kontam, brate ovo je rokenrol i jedan od mojih omiljenih bandova, sta me bre boli kurac ko ce kako da me gleda...

u svakom slucaju, ova frizura i poznavanje tekstova 69 eyes se isplate ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej i ja sam mislio da cu se osecati kao idiot, ali kontam, brate ovo je rokenrol i jedan od mojih omiljenih bandova, sta me bre boli kurac ko ce kako da me gleda...

u svakom slucaju, ova frizura i poznavanje tekstova 69 eyes se isplate ;)

 

sad kad si pomenuo frizuru mislim da te se sjecam sa koncerta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...