Jump to content

The 69 Eyes


Earendil

Recommended Posts

  • Replies 482
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prvo nije ruzan, uopste... prilicna je pojava uzivo, cak i bez pripreme za scenski nastup... mnogo je visi u prirodi nego na TV-u, i fakat zna da se sredi. drugo, osisao se letos dok je bio u africi... :cry::cry::cry: a imao je super kosu... neki ljudi bas ne postuju svoju kosu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo nije ruzan, uopste... prilicna je pojava uzivo, cak i bez pripreme za scenski nastup... mnogo je visi u prirodi nego na TV-u, i fakat zna da se sredi. drugo, osisao se letos dok je bio u africi... :cry::cry::cry: a imao je super kosu... neki ljudi bas ne postuju svoju kosu...

Molim te.Lik nas je sve lepo obmanuo postojanjem ispupcenog dela lica koji se naziva BRADA.Uzivo-nemam komentar :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo nije ruzan, uopste... prilicna je pojava uzivo, cak i bez pripreme za scenski nastup... mnogo je visi u prirodi nego na TV-u, i fakat zna da se sredi. drugo, osisao se letos dok je bio u africi... :cry::cry::cry: a imao je super kosu... neki ljudi bas ne postuju svoju kosu...

 

Ok uzivo je pojava... ali kad skine naocare 8O bolje da ih ne skida!

Da video sam neke nove slike gde mu je duzina kose odprilike kao moja... kreten sto se shishao?! No offense to your avatar 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzivo je 200000000 puta gori nego na slikama i snimcima.VERUJ mi,potpuno sam objektivna.A stvarno,kad skine cvikere....Maaaa nula biggrin.gifa:

 

Ok 'ajde da ti verujem... :wink: ja ih nisam gledao uzivo pa ne mogu da procenjujem i ocenjujem. Evo njega ===> 8)

:wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ehm... Dakle ja sam video nekog tipa koji je bio neobrijan , zadrigao , sa "Bitls" frizurom , obucen u gusarsku zastavu kako zesce pozira na stejdzu... smile.gif

 

Ok , ima malo "soumenstva" u njegovom nastupu i lepo se povezao sa publikom kad je protrcao... Ali mu je zbog toga ispala "bubica" iz uva i celu narednu pesmu mu je visila i izgledalo je kao da mu neki kabal viri iz dupeta... smile.gifsmile.gifsmile.gif I dok je on tako pevao , covek iz tehnicke podrske je ocajnicki pokusavao da mu to vrati na mesto i jurio ga po stejdzu... smile.gifsmile.gifsmile.gif:cry:smile.gif

 

Bubnjar je car , kao sto sam rekao ranije na temi... biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

muzika im je super smile.gif mhh...pa sto se tice njegove kose meni je sladji ovako i NIJE ZADRIGAO nego se samo malo ugojio. Mada ne znam sto se onako glupira prilikom nastupa,mislim isuvise se trudi pa to deluje malo.....smesno. ehhh....ne moze svako da bude Andrew,covek se samo pojavi i izgleda ko faca smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuga za njegovu kosu  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  

Tesko mi je da poverujem da je ruzan, jedino sama da proverim, jednog lepog dana...  

Ma lep je i tacka  :D   biggrin.gifa:  :da:  :da:  :da:  

Sve je to individualno- kome je lep a kome nije...

ma, Lady, jeste sve to individualno, ali stvarno je ruzan biggrin.gif iskreno ima super telo, odlicnu kosu(do skora) :cry: , lepe oci, ali sve mnogo lose ukomponovano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta si mislila da je 69 zbog poze?

 

tongue.gif Moguce :roll:

 

 

 

 

Tuga za njegovu kosu  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:    

Tesko mi je da poverujem da je ruzan, jedino sama da proverim, jednog lepog dana...  

Ma lep je i tacka  :D  :da:  :da:  :da:  :da:  

Sve je to individualno- kome je lep a kome nije...

 

ma, Lady, jeste sve to individualno, ali stvarno je ruzan biggrin.gif iskreno ima super telo, odlicnu kosu(do skora) :cry: , lepe oci, ali sve mnogo lose ukomponovano...

 

Da, videla sam neke "off stage" slike... Istinu zboris! Tuga, stvarno jeste jako lepo gradjen, kosu je IMAO prelepu, oci same za sebe su jako lepe, glas vise nego lep... :cry::cry::cry::cry::cry:

Tuga... :cry::cry::cry::cry::cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veceras sam prvi put video  :oops: (i snimio) spot za \"Brandon Lee\"... chinimi se da su drugacije odsvirali (smeksali) pesmu i da je ponovo otpevana... nekako mi zvuci suplje u spotu  :?

 

ne znam, meni se cini da si u pravu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...