Jump to content

2011.12.12. *Kulturni Centar, Zrenjanin* Karma to Burn (SAD), Stonebride


Chicken Little 420

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Plan i program je sledeći:

Mi krećemo da postavimo binu i ozvučenje, Karma To Burn su na putu ka Zrenjaninu, a Stonebride neće nastupiti iako će neki njihovi članovi biti na koncertu.

Iskrslo je nešto u poslednjem trenutku.

Uglavnom, K2B će na binu izaći oko 23,15h a vrata kluba će za publiku biti otvorena od 21,30h

Dobrodošli!

 

Ulaznica na vratima neće biti skuplja od 400 dinara.

 

Banathardkor Kolektiv

Edited by Chicken Little 420

Share this post


Link to post
Share on other sites

ODVALILI. Nisam očekivao ovakvo šurenje, najiskrenije. Fina količina ljudi se skupila, 70 minuta + bis, zvuk ni preglasan ni tih - taman, oni potpuno opušteni i nasmejani likovi (ne pričaju puno sa publikom no drže kontakt gestikulacijom sve vreme, naročito basista - lik je celu svirku proveo sporazumevajući se sa ovima napred :haha:), bubnjar pokazao kako treba da svira savršen r'n'r/metal bubnjar... Predrkano sveukupno. Izmešali su mi se brojevi u glavi pa ne mogu tačno nabrojati šta su sve svirali :haha:, znam da su počeli sa 47 i 8 a završili regularni deo sa 32, 28 i 20.

I da, ima finog mercha i nije skup - majice 1200, hoodie 2000, diskovi i vinili po 1500 ako se ne varam... Sve u svemu, ne propuštajte ovo sutra nipošto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha

 

umro sam. evo ti plus za post, dobro me nasmeja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a ako svratis do tamo(kad budes u prolazu), slikas to, i okacis na yumetal, bices svetski car.

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...