Jump to content

Dødheimsgard


Demon Seed

Recommended Posts

Ja ni ne mogu da izdvojim najbolju pesmu, sve su mi divne. Bas, bas odlican album. Skroz mi je kul kod njih sto odrade jedan album u x godina i bude bas albumcina za sve pare, ovo se i na originalu nabavlja. Btw iako se slabo cuje na ovom ripu (doduse singl je dobar rip), produkcija mi je odlicna na albumu, videh da se ljudi zale na preglasne vokale, meni sve potaman. Kao sto rekoh, meni za sad album godine, mada ocekujem mrtvu trku sa Arcturusom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ga obrnuo jednom, nisam ni ja nešto oduvan, glavna razlika je što je predvidiv, sva tri od Satanic Art naovamo su bili puni iznenađenja, koji god da uzmeš da slušaš ne znaš šta te je snašlo, a ovde uglavnom nema nekih iznenađenja, eto kao onaj saksofon u Aphelion Void, ali više volim da me iznenade nenormalnom deonicom u pesmi nego dodavanjem instrumenata (aranzmani i orkestracije su za one sa malim pisama, i ko to ume da radi, taj nume da jebe).

Onda sledeća pesma (treća) skoro istu strukturu kao druga, verovatno će malo to da mi se odvoji posle još slušanja, al' nekako mljeh.

 

Mada, to je neki utisak na prvu loptu, verovatno će i sama muzika da mi legne kad obrnem još neki put, a ima i kasnije nekih neobičnih delova, verovatno ih nisam poslušao dovoljno pažljivo.

 

Aldrahnov vokal opet nekako očekivano lud, i on iste fore ponavlja u drugoj i trećoj pesmi. I Attila je očekivano lud na Ordo ad Chao, pa je opet i interesantan, ovo mi pomalo monotono ludilo, jebem li ga da l' se ja tripujem ili šta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hopefully I have gained a good woman until then and perhaps another child.

 

Razveo se, siroma :(

 

 

Definitivno su sranje trouglovi na omotu... Malo sam blenuo sad u njega i zamišljao da nema trouglova, sjajan je :haha:

 

 

Btw ako je stvarno postojao onaj diskutabilan minus, nek mu bude na ime onog gubljenja fokusa i strukture na 666 International :P

 

Evo dao sam mu + na isti intervju na njegovoj temi u domaćoj sceni, nadam se da mi sad više neće dolaziti Jaroslavi u snovima, hvala.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

fala kurcu, konačno da poslušam

 

Pa pojavio se 320 još 15og, jebem vas lenje xD

 

Ja bre i dalje se ne napali kako valja na album. Dolazi mi sutra burazer, on ga nije slušao, pa eto razloga da ga obrnem još jednom.

 

Slušao pre nekoliko dana Supervillain Outcast, oduševljavao se k'o kuče u lift.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...