Jump to content

Yumetal google kalendar KONCERTI i slicno


Zen

Recommended Posts

U decembru startuje nas Yumetal google calendar

Kalendar je javan i moci ce da mu pristupi svako ko ima gmail nalog.

 

vise informacija ovde

 

Dakle, sve teme koje budete otvarali na ovo podforumu naci ce se u kalendaru.

Ukoliko neko zeli da nam posalje svoj mesecni/nedeljni pregled desavanja, koja se nece pojaviti ovde na forumu vec samo u kalendaru, to moze uciniti na

www.yumetal.net (et) gmail.com

 

kalendar treba da startuje za koji dan

u njemu ce biti 4 odvojene kategorije koje mozete videti klikom na istu (za sta vam i nije potreban gmail nalog koliko mi se cini)

 

1 yumetal info - koncerti i desavanja u Srbiji

2 yumetal info inostranstvo - van Srbije (okruzenje)

3 kultura - izlozbe, promocije i slicno (ipak imamo KUM ;)

4random- sva desavanja koja ne potpadaju pod ova ostala

 

U kategorijama 1 i 2 bice sva desavanja koja su predstavljena temama na podforumu Koncerti & Okupljanja & Metal info (SvirkeNajtovi/konceptualni događaji, Koncerti u inostranstvu)

U kategoriji kultura bice najave raznih tribina, izlozbi, predavanja, postavke muzeja, galerija, promocije knjiga, studentske izlozbe (na primer salon muzeja savremene umetnosti, akademija, graficki kolektiv, galerija Zvono, srecna galerija, narodna biblioteka......). Vezano za Srbiju i RS.

U random idu na primer utakmice na koje clanovi organizovano idu :haha:

 

svirke - orange

najtovi i konceptualni - green

koncerti - red

festovi i mini festovi - turquoise

klasicna muzika/kultura/jazz - violet

 

NAPOMENA

nece se unositi SVI dogadjaji sa liste, vec samo odabrani od strane Moderatora Kalendara.

za kompletne spsikove imate sajtove, yellow cab, Singinunum weekly i slicno, ovde se trudimo da stavimo desavanja koja su relevantna metal populaciji i clanovima ovog foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

klubovi koji ce biti ukljuceni u kalendar

 

Beograd

*KST

*Underworld

*Crazy Horse

*Danguba

*Francuska Sobarica

*Vrtoglavica

*Jedrilicarski klub (kafana Jedro aka Dzijeva kafana) Tosin bunar 148

*Kuglash

Ciklon

*Gun

Red Room?

 

Novi Sad

*Route 66

*Crni Bik

*Izba

*Nublu

*cafe Frida

*Jazz club Wheels

*Crna Kuca

 

Zrenjanin

*Zeleno Zvono http://www.zelenozvono.rs/

 

i jos cemo ih dodati, predloge dajte ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace,ta nubla je pedresko mesto...tako mi je receno...ja sam bio uvek preko dana,svratim posle predavanja ili neceg slicnog...naslutio sam jednom kada sam bio...najgrdja kombinacija...ja sa predavanja idem sa crnogorcem i bosancem na pice i ja predlozim da odemo tamo...oni uvek vode na ture u neka fensi mesta,mala piva i te fore,pa kao glupo ta mala piva,a ja znam da tamo ima veliko i da nije skupo,pa aj tamo...dal tamo ili u oblomov,al jedan nije hteo tamo,kaze da je bio i da su tamo sve pederi...otisli tamo,a konobar previse ljubazan...picence,cugica,cajic...to je i crnogorac primeti..."sta je bre ovome,previse mi nesto ljubazan"...ja ono varijanta,ma kul sve,mozda decko tek poceo da radi,pa ima jos entuzijazma...i onda bosanac:"pa mozda jeste to,al i onaj za sankom koji sedi i prica sa konobarom je isto jedan od tih previse ljubaznih"...ja sam se komirao od smeha...tek kasnije kada sam ispricao raji pricu,rekos mi da je pederasko mesto...jebi ga,ja tu pre uvek bio sa ribama...sta znam...ono,mos se sesti,poricati,popiti...nije skupo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ trne

trenje je tu imao svoj prvi nastup :haha:

 

ontopic

pa ovi sto nemaju neki krsten kontakt (mail ili fb nalog kome mozes poslati poruku) sta da im radim, ako neko naleti na njihov event koji zeli da stavi u kalendar neka posalje na www.yumetal.net et gmail.com pa cemo staviti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da,to je pardoks...zajebavas nekog da je bio u gej lokalu,al kako si ga vid'o :haha:

 

ovo sto je nabrojano za novi sad kada pogledas i nije nesto...rut je skup,bik je dobar,samo sto razvodnjavaju pivo,izba je umetnicko mesto gde ima uvek dobrih picaka,frida je dzankoza mesto gde ima losih picaka,crna kuca je neku urbano mesto gde su svi zatucani i jako zatvoreni iako im je koncepcija da su openmajnded raja...ustvari ko radikali iz futoga samo na drugu stranu teraju...od svega sto je nabrojano izba,od miloste udba i bik su ok...dodao bih i gerilu...

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...