Jump to content

2012.06.27-30. *Ušće, Beograd* BELGRADE CALLING 2012


Huszar

Recommended Posts

Mogu da se kladim da su saznali da Ajomi nece moci i da je Bili rekao da bez Ajomija nece,jer to onda nisu Sabati,i onda resili da ga oteraju,muljali kako je sve ok,sve u najboljem planu,i onda kad vise ne moze da se krije,i kad vec nema dva coveka,Sabati vise ne,ali zato Ozi i drugari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, treba sada da dovedu Slayer ili nešto u tom rangu da bi dostigli to o čemu pričaju.

 

Možda ubace Ozzyja da bude predgrupa na Metallici :D

 

Ili dovodi Ozzfest u Srbiju, sa svim onim pederskim metalcore bendovima :P

 

Bullet for my Valentine

Drowning Pool

In This Moment

etc...

 

:P

 

Mada na "In this moment" bi bilo grupne masturbacije u fan pitu :P Isučeš mač pa ko se koga dohvati :lol:

Edited by Ninoslav
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nažalost,ovakav rasplet se i mogao očekivati.Najbitnije u celoj priči je da se Tomi izvuče,a što se tiče svirke,možda i ne bude loše.Potreban je jedan veliki bend,a Oziju bi bilo bolje da svira solo stvari,nego da tezgari.Baš sam skoro gledao njegov koncert sa Zakom i Batlerom,i ne bih imao ništa protiv da ih vidim uživo.Samo mislim da će Ušće biti veliki prostor za ovu svirku,pa bi bilo bolje da nađu neki adekvatan prostor.Bilo bi korektno i da snize cene karata,ali znam da od toga nema ništa.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate kako, turneja je otkazana zato što se Iommi razboleo, a ne zbog Sharon i Ozzy-ja. Njih možete napadati što su rešili da nastave sa Ozzy-jevim improvizovanim bendom, ali do svega ovoga ne bi došlo da Iommi nije dobio rak. I zato mislim da bi bilo ljudski da prvo zbog toga izrazimo brigu (Iommi je valjda to zaslužio), pa tek onda da pljujemo Ozzy-ja. Što se mene lično tiče, nije mi ni prvi, ni poslednji otkazani koncert - bio sam ispaljen i za meni mnogo omiljenije bendove (što ovde, što u inostranstvu), pa šta.

  • Upvote 9
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već sam rekao - nije problem što je nešto otkazano i što su ljudi ostali bez koncerta koji su iščekivali, nego što se ovi ciganišu za kintu pod stare dane. Saletova priča o tome da je Bili znao da Jomi neće biti na turneji je vrlo verovatna, nije mi teško da poverujem u takvo stanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi debili ne mogu da verujem :no: Previse je dobro zvucalo :( Sad bih kupio kartu bukvalno jedino kad bi Motorhead ili tako neko k'o sto vec neko rece svirao, ali to se naravno nece desiti.

 

I mene sad na ovaj dogadjaj jedino neki Motorhead moze da odvuce, sa full setom, nesto sto se zove Ozzy&Friends mi se ne gleda ni pod razno, posebno kada je jedan od njih onaj bradati idiot koga sam vec gledao jednom vise nego sto zelim.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo nek se Iommi oporavi, lagao bih kada bih rekao da nisam očekivao ovakvu vest.

 

Što se mene tiče, nije problem, gledaću taj Ozzy i prijatelji koncert. Međutim, problem je u tome što to ne vredi 4500 koliko sam dao za kartu. Pa sad, ako bude moguće da vratim tu kartu i uzmem neku jeftiniju, odlično. :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro smo jos i prosli, pa se karta moze vratiti u zamjenu za pare.

 

Da je ovakva postava u startu najavljena, vjerovatno bih odlucio da idem, jer Ozija nisam do sada gledao uzivo, a i tu mi je pred nosom, tj. kod nas se odrzava, samo sto bi tada ulaznica bila plafon 2000 din. Ovako, ostaje jos da se saceka na objavu tih "zvucnih" imena, pa da vidimo sta dalje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to! Da je u startu najavljeno ovako nebi bilo dileme. Ici cu svakako.samo ovo u vrh kapi vredi 3500 fanpit. Vise bih se sad radovao Ozzy Osbourne koncertu nego ovako, ali sta da se radi. Sabbath se gledalo dva puta, nadao sam se trecem putu ali jebi ga. Solo ga nikad nisam gledao :icon_ne:

Edited by heavyervin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idelani scenario, sve ove ranije najavljene BS koncerte neka odradi Ozzy solo (uz vraćanje karata/umanjivanje cene, jelte), u međuvremenu se Iommi oporavi, ali se ostatak ekipe opet podžapa sa Ozzy-jem, i Sabbath onda krene na turneju sa Martinom, fakjea. :rockdevil:

 

Beograd ce 28-og juna na Uscu dobiti svoj najveci heavy metal festival u svojoj dosadasnjoj istoriji.

Aj da vidimo da li će da zajebe Legacy fest. xD Ozbiljno, na stranu onaj ružni deo priče, line-up Legacy festa je nenadjebiv na duži period.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bi bilo dovoljno da dovedu samo jedno zvučno ime tipa Accept, pa da mi se isplati. Mislim da je, ako već najavljuju festival, to dobra prilika da dovedu neke bendove koji inače nikad ne bi mogli da održe solo koncert u Srbiji.

Potpis! :pivopije:

 

Idelani scenario, sve ove ranije najavljene BS koncerte neka odradi Ozzy solo (uz vraćanje karata/umanjivanje cene, jelte), u međuvremenu se Iommi oporavi, ali se ostatak ekipe opet podžapa sa Ozzy-jem, i Sabbath onda krene na turneju sa Martinom, fakjea. :rockdevil:

To bi bilo savršeno, samo teško da će se ikada dogoditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...