Jump to content

2012.06.27-30. *Ušće, Beograd* BELGRADE CALLING 2012


Huszar

Recommended Posts

Nece niko od svetskih imena nastupati pre Ozzy-ja. Ovo ce biti Ozzy & Friends festival, kapiram da podrazumevaju gomilu gostiju i da je to za njih festival, sa cime nisam nikako odusevljen. Naravno da bi, recimo dva zvucna imena izvukla koncert ali se bojim da do toga nece doci :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da dovedu npr. Slayer ili Megadeth, bilo bi glupo da toliki bendovi otvaraju za Ozzyja...

 

Ako su otvarali za Metallicu, mogu i za Ozzyja

 

Nece niko od svetskih imena nastupati pre Ozzy-ja. Ovo ce biti Ozzy & Friends festival, kapiram da podrazumevaju gomilu gostiju i da je to za njih festival, sa cime nisam nikako odusevljen. Naravno da bi, recimo dva zvucna imena izvukla koncert ali se bojim da do toga nece doci :confused:

 

Avalon: "Cak I ako karte budu skuplje(posto ce trajati osam sati taj show),ONI koji su kupili karte za Sabbath,nece nista doplacivati." Ako je ovo istina, moglo bi biti interesantno, a i trebao bi da uleti neki redovan bend. A Ozzy da se ne-znam-chim upuca nece izdrzhati toliko. :lol: Videcemo sutra shta kazhe Avalon.

 

Moderatoru: Neukusan je naslov teme. Ili ga promeni u Ozzy and Friends ili dodaj imena tih friendsova. I ja sam razocharan shto nece videti Sabbathe u originalu, ali treba se pomiriti s tim da toga ovaj put nece biti i radovati se ovo festivalu ili shta li ce biti. :da:

Edited by Huszar
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...