Jump to content

2012.06.27-30. *Ušće, Beograd* BELGRADE CALLING 2012


Huszar

Recommended Posts

Белгија, тако близу, а тако далеко...

 

404494_10150621612567318_5461947317_9086749_647082233_n.jpg

 

Trebali su ovakav raspali GNR staviti kao headlinera. :haha:

 

Bojim se da Slayer ne mozhe 28. juna u Beoograd, zbog rasporeda turneje.

Edited by Huszar
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paradise Lost su ćaće na ceo fest, mogu svi da im se sagnu. Eto, aj dajte minus. Ne može, a? Pušite ga.

+1

 

 

Novi line-up je otplatio pola cene karte, što se mene tiče. Sada se čeka dalja objava. A jesu govna, kažu da će usredu biti sve poznato i onda opet odužuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pricas kao da nismo bili zajedno u underworldu :D

Pff, kao da tamo znaju šta je Paradise Lost. :mrgreen:

 

Paradise Lost su ćaće na ceo fest, mogu svi da im se sagnu. Eto, aj dajte minus. Ne može, a? Pušite ga.

Haha, to Grobe. :haha:

 

Белгија, тако близу, а тако далеко...

 

404494_10150621612567318_5461947317_9086749_647082233_n.jpg

Odavde bih ja najpre Jon Oliva's Pain (Savatage nostagija, jbg), Megadjed (jerbo ih još nisam gledao, seljak), od ostalih relano mi je najomiljeniji Sabaton, ali već sam ih gled'o triput, možda pre Europe, ima tu još bendova koje bi svakako valjalo overiti, tipa Ensiferum, Ihsahn, Slayer, CoB, Borgir...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhh, tek sad vidim ove nove objave, Paradise Lost i The Cult, fenomenalno! Ide se naravno, karta jos odavno stoji u koverti u sobi pored muzicke linije, sta god jos da objave moze biti samo bolje, i ovako je dovoljno, ide se!

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ništa posebno, samo leprous i KYUSS, ovo ostalo može, a i ne mora biti.

 

Dobro, meni je Ensiferum omiljeni metal bend, H2O jedan od prvih HC bendova koje sam slusao, a tu su i Motorhead, Amon Amarth, Slayer, Sabaton, Megadeth, Dino Burger, Ihsahn, Sick Of It All, Comeback Kid, Cannibal Corpse, Exodus, raspadnuti Gansi i raspadnutiji Ozi... u principu mnogo izvodjaca koje gotivim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...