Jump to content

2012.06.27-30. *Ušće, Beograd* BELGRADE CALLING 2012


Huszar

Recommended Posts

Cena ulaznica za prvi dan iznosiće 3490, za treći 3990, za sva tri dana 7990, za drugi i treći zajedno 5990 dok će cene karata za drugi dan festivala ostati nepromenjene. Svi koji su kupili ulaznice za 28. jun moći će da ih iskoriste za taj dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svaki dinar krvavo zaradio i moje je pravo da li cu ici na nesto ili ne. Koji, bre, festival, ovo je sve isilovano. Parikas, sto neko rece! Svega ovog ne bi bilo da se g-din. Iommi nije razboleo. Mislite o tome!:confused:

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

4f35923e34365_bitch-please.png

 

што волим кад они који дркају на Мејдене, Гардијане, Џудасе, Меновор и осталу братију понижавају бендове које никад нису слушали

додуше, и да су их слушали, не би ништа разумели, јер ту нема мачева, ланаца, катанаца, коже, нитни, пива, челика и осталих будалаштина

 

Pa to je logično, vidiš da takvi ni u metalu ne eksperimentišu a kamoli van njega. :mhihi:

 

:evotigana:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah, ovo sada ispada konfuzija sa kartama malo, za drugi dan ostaju 3 kategorije karata, a za ostale dane samo jedna. Šta ako hoću dvodnevnu s tim da za drugi dan bude za fan pit? Cenim da ta dvodnevna podrazumeva onaj sektor najdalje od bine za drugi dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjecu kakav cu biti sa parama i da li cu otici i na treci dan, jer su mi pored ovog festivala na listi zelja i jos neki drugi festivali u junu i tokom ljeta. Svakako me najvise zanima FNM, jer ih onda nisam gledao na Exitu, a naravno i Sistersi, mada oni koji su gledali Sisterse prije 5-6 godina kod nas kazu da je to veoma blijeda kopija onog starog benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam Sisterse jesenas, razvalili. Na tom 'certu u BGu doduše nisam bio, pa ne mogu da uporedim. Čitao sam i impresije nekih fanova koji ih prate godinama, kažu da bend odavno nije zvučao tako dobro. Uostalom, evo jednog skorašnjeg snimka pa prosudite. :pivopije:

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo drugi dan OK,ostalo sranje manje-vise.

 

Ovi sto ne vole heavy metal neka mi se napasu kite.

 

:haha: Ko bi rekao da cu ti dati plus! Ali zbog ovakve opaske nisam imao izbora. :lol:

Edited by Huszar
  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...