Jump to content

2012.06.27-30. *Ušće, Beograd* BELGRADE CALLING 2012


Huszar

Recommended Posts

A daj jbt, koje pičke mamu im jebem. Hteo sam da posle Satyricona i PL-a odem, a sad kurac, umreću tamo.

 

Isto i ovde.

 

Da im mater u picku mater jebem onu neotesanu smrdljivu.

 

Za posao cu i da ustanem, nema problem, ali da trpim BLS i matoru krpu ne mogu...

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auu u materinu, ovo sad menja mnogo na stvari. Cak razmisljam da li ima smisla odlazak. Pola dana biti odsutan nekako mi nije imperativno. Zanimljivo je da maticni sajt festivala jos ima staru satnicu, sto je, u krajnju ruku, nekorektno. Ima li jos koji neki izvor koji potvrdjuje pisanje Blica?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti i Ozija i sve u picku materinu, kakve picke! Nek stave jebeni Black Label na kraju ili The Cult, a ne PL. Sad kad me svi budu lepo izmorili u 1 tek gledam jedini bend zbog koga i idem...bem ti zivot.

Edited by ZheX
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide li se ikome ovde na Ozija? :D

 

Naravno da nam se ide. \m/

Ozzy, Paradise Lost i The Cult na prvom mjestu, a onda i ostali... odlican lineup, konacno jedan veliki open air kod nas, samo da ne bude kise.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide li se ikome ovde na Ozija? :D

 

MENI MENI

ne znam sto drvite kurac toliko

 

Naravno da nam se ide. \m/

Ozzy, Paradise Lost i The Cult na prvom mjestu, a onda i ostali... odlican lineup, konacno jedan veliki open air kod nas, samo da ne bude kise.

 

To ti je kao kad niko nije isao na Metallicu zbog Metallice. :haha:

 

E, konachno nekoliko razumnih ljudi! ;)

 

ahahaha kakav šut u muda, svi će morati da istrpe Ozija da bi videli PL

 

Ne moraju. :haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosto ne mogu da verujem koliko ste se iskenjali na zadnje 2 strane :puke:

 

Ako vam se ne slusa neki bend, popijte pivo, smarajte neke devojke da vam daju picke posle koncerta, kenjajte s' drugaricama/drugarima...jebem ti budale, das im priliku da cuju bendove i smeta im satnica ! :udri:

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, radim i u cetvrtak, i u petak...a dolazim iz NS-a i 2. i 3. dan festivala ! I nije mali broj ljudi koji ce u ta 2 dana spavati samo par sati :)

 

Jbg-a, slazem se s' tobom...jest' ruzno sto se satnca pomera u zadnji cas (doduse, to je blic objavio :) )...al' opet, da neko zeli da ode s' festa i ne odgleda Ozzy-a...e to je po meni stvarno suludo !!

Edited by RaVeN
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da su svi vec uzeli te karte za prvi dan uz one promo-Guarane ;)

 

Za ove tu sto ne znaju sta ce da rade do 1 ujutru:Ozzy je preksinoc na Gods of Metal bio najavljen za 21.45,ali je poceo vec u 21.25.Isto tako je i zavrsio ranije - umesto u predvidjenih 23.45 zavrsio je 50 minuta ranije (u 22.55).Znaci,sat ipo njegove svirke.Moguce je da ce i kod nas tako biti.

 

Kad sam video da je Princ spomenuo (ili ko vec) da nema Mr. Crowley pomislio sam sranje,ali svirao je tu stvar :rockdevil:

Inace,ziv je i mrda se,nema (toliko) problema sa glasom,itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...