Jump to content

2012.06.27-30. *Ušće, Beograd* BELGRADE CALLING 2012


Huszar

Recommended Posts

jako je iritantna zemska

a i ima kao, jednu pesmu? od cega ce ona da pravi koncert uopste?

it's not about the money, we don't need your money i besni crnac koji djuska u pozadini pomnozeno dovoljnim brojem da popuni sat i po vremena (ili koliko god da) nastupa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

JAROSLAV... ja ga gledam,al' izbegavam te novije spotove. Samo '80s,'90s, VH1 100 Hard rock songs, When (Metallica,KiSS,Star Wars) ruled the world, neku zescu top listu, awesome tematski vikend... btw ovo je mozda malo neobicno pitanje,al ajde - da li neko zna gde bih morao da se pozicioniram da "vrebam" slasha za potpis? prosle godine nisam uspeo,pa rekoh ove godine da probam,sta me kosta.

Edited by OverlordMixy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad se vidi ko je headliner. :D

Onaj ko svira poslednji, po starom dobrom običaju.

 

Glasam da oni koji ne bi da gledaju Ozija odu na pristojnu razdaljinu od bine, neka matori egocentrik shvati koliko ne treba publici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je vec bolja varijanta, verovatno ni Paradise-u nije odgovarao onaj kasni termin. A i mi se necemo smarati do kasno u noc. Sve mi se cini, kao sto Laza rece, da Ozzy nece svirati duze od sat i po.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova satnica se dinamicki menja iz sata u sat ! :zuba:

 

zato sam ja uzeo dan odmora u petak i jebeš firmu gde to ne može

Moze, ali neplaceno ! Zato moram da molim ljude da me puste 10 minuta ranije (iako cu doci na posao sat vremena ranije). Jebem ti Srbiju :violent:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam im mail u vezi svega toga, veoma brz odgovor:

 

"Dragi Nebojsa,

 

 

Stvarno nije do nas, kao ni sve sa Black Sabbath, nadamo se da razumete.

Ozzy je zbog premora u Majnhajmu, sad u ponedeljak svim festivalima zatrazio da koncerti pocinju sto ranije, tako da smo bili prinudjeni da njega pomerimo za termin ranije, a da na kraj programa prebacimo jedini bend koji je hteo da svira posle njega.

Zaista se ne radi o nasoj zelji vec o postovanju zahteva menadzementa ikone metala.

Nadamo se da cete se odlicno provesti na festivalu."

 

Eto, to sto stoji na sajtu...to je zvanicna satnica !

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kapiram sam dal sve svi kenjate zato sto nemate drugu zanimaciju u zivotu, il ste stvarno tolko pekmezasti i pickasti, koncert jebeni, znoj, vrucina, ostanje do kasno uvece, kome ne odgovora zasto ide uopste.

 

U tome i jeste fora.

Imam gomilu drugih zanimacija,

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...