Jump to content

2012.06.27-30. *Ušće, Beograd* BELGRADE CALLING 2012


Huszar

Recommended Posts

Za mene je ipak Ozzy bio bend veceri, bas onako kako sam i ocekivao - ni manje ni vise.

The Cult jesu pokazali kako se svira rock i kako se prasi pod konac i za sve pare, ali je istovremeno i Astbury pokazao da nije u formi, glas mu je ozbiljno stekao. Kad ga je basista pokrivao na pratecim vokalima na refrenima, sve je jos i bilo ok, ali kad se ovaj nije ubacivao, pjesme poput "She Sells Sanctuary" i jos neke su zvucale nedoreceno, barem meni. Mnogo je bolje pjevao prosle godine u Areni.

Nije ti smešno da zameraš njemu sitnicama u glasu, a čovek koji peva preko matrice sa svojim glasom ti je bend večeri?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm vidim da nisam zazalio sto sam vratio kartu , jedino bih zbog Ozija isao , ali sat vremena je malo , em sam pola tih pesama cuo u originalu u Sofiji . Ali ok da sam iz BG isao bih naravno .

 

Moze neko set listu ozija da da ? Bio Mr.Crowley? Ima neko neki dobar snimak koncerta-Ozzyja ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobila sam i ja narukvicu :) delili su na ulazu odmah nakon čekiranja karata

bilo je fino juče, svaki bend je sjajno zvučao, jedino mi se čini da su paradise lost bili malo utišani

zakk smorio sa solažom xD

i organizatori, naravno, upropastiše mi satyricon. izgleda da su prve 2 pesme odsvirali u prazno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej set lista Ozzyja je bash medena bila , nisu izdali Kosovo na Vidovdan , svaka im cast , eto zao mi je sto nisam cuo Mr.Crowley , himnu nad himnama , i najbolji solo u istoriji muzike !

Bice prilike , nadam se na nekom njihovom celom koncertu !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, ne ide to meni, obicno ono sto mi se ne svidi na prva dva-tri slusanja, nikada mi se ne svidi.

Sto bih terala sebe da slusam muziku koja mi ne odgovara, kad mogu da slusam onu koja mi odgovara? :D

Nema tu slusanja na silu, samo uzivanje u muzici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...