Jump to content

Pallbearer


azal

Recommended Posts

  • 1 year later...

 

Pallbearer

 

Tomorrow the insanity begins; we start tracking for our second full length album at Type Foundry Studios in Portland, OR with Billy Anderson at the controls! Also, we're kicking things off tonight in the heaviest way possible, we're playing at Rotture with The Body and Lord Dying. Doors at 9!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Tako nešto tvrdi i ova recenzija s ovog pouzdanog sajta, navadila me opasno na album i pre slušanja http://lastrit.es/reviews/7362/pallbearer-foundations-of-burden

 

U svakom slučaju mi je zanimljivo da je bend koji je uncool po svim parametrima (osim po labelu) doživi takav hajp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^sustina :D

 

super je album, stvarno nemam primedbe. dosta promisljenije i bolje od prvog. ima bas lepih momenta i par bas ubitacnih riffova.

 

ali kad god slusam Pallbearer u fazonu sam, brate, bolje da pustim Warning/40 Watt Sun.

 

To je realno da spika, ta patnja, samo sto Patrick Walker ima 50 puta upecatljiviji i bolniji glas od ovog lika. Pevac iz Pallbearera je adekvatan, ali manje vise zvuci kao neki ozzy bez harizme.

 

ali to je taj fazon danas, nisu kul bendovi koji imaju dobre pevace, pa cim neko pokusa da zapeva i nije uzasno los, kao ovaj iz Pallbearera ilil MIke iz Yoba, odmah su kraljevi.

 

to sto Rob Lowe, Patrick Walker, Rain Irving, onaj mali iz Below i jos mnogi nekul likovi postoje ne zanima pitchforkovce mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo sam čekao da neko ubaci Ghost :haha: Ghost je majka od benda koji jeste dosta popularnosti dobio na gimmick... ali na kraju krajeva šta to mene boli kurac kad sedim u svojoj zapizdini i slušam album?

 

Isto i za Pallbearer, sve to stoji što si rekao, naročito za ove epic doom vokaliste, ali nisu oni ljudi krivi što su se probili a Warning nije, slušajmo album zbog onoga što jeste sam po sebi a dobar je jebiga.

 

In related news dobili 8.6 na Pitchforku :haha:http://pitchfork.com/reviews/albums/19570-pallbearer-foundations-of-burden/

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi pljulju taj Pitchfork ali ga proveravaju svaki dan. Ja ne znam da li Pallbearer ima neke velike koristi od njihove promocije, verovatno sviraju za 300-400 ljudi gde god idu solo, a kad pogledam lastfm imaju odaziv koliko i Leprous ili tako neki manji bend.

 

Pitchfork je dao neku 8.5 ocenu i za Atlantean Kodex koji su definicija nekog totalno neprivlačnog metala, još su iz nekog sela u Nemačkoj. Tužno je što sa tom trendi hipsterskom promocijom ne dobijaš nikakav ulaz u dalje nego te ta publika samo drži na nekoj obskurnoj razini, valjda tako i biraju koje će bendove da hajpuju.

 

Ćelavi odlično objasnio problematiku na 21:45:

 

 

Odličan je intervju ceo.

Edited by Лука
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...