Jump to content

mixtape 2011


KRANG

Recommended Posts

veća je kuja taj što će da pljuje po tejpu iako mu se sviđa, a najveća kuja je baja kome će ovo sranje da bude odvratno, a ipak će da bude u fazonu "sve mi dobro samo lošu si pesmu od jamie xx odabarao, ona treća bolja"...

 

inače, krang odavno izgubio legitimitet.

pre je bar kvazi-metal trolovao, a sad samo indi hejtuje. BUUU!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super mi je Krangov tejp,ovde sam najmanje stvari znao,mozda sveukupno 5-6 izvodjaca,ostalo je bila totalna nepoznanica.Nekako je na prvu,skroz lak i prijatan za slusanje.Vrtece se ovo jos ,a i moram cekirati ostatak stvari nekih ljudi sa tejpa ( Kavinsky,Lana Del Rey,Gotye,Raphael Saadiq) ...Onda sam presao na Nikolin (trenje) tejp i glava me zabolila od tog prelaza.40 Watt Wun,Wolves i Ulcerate nikako ne prijaju u tom momentu,bas me neka teskoba uhvatila. :) Kasnije se stvari popravljaju,Foo Fighters i Thrice su me preporodili. Generalno,ok mi je tejp,ali samo da je drugaciji raspored pesama,vise mi odgovara da slusam lakse stvari,pa da ide postepeno ka zajebanijim.

 

Suicide Pony je stavio bas lepe pesme.Sve sam znao od ranije,osim Tours i Exxasens (njima moram poslusati album ili sta vec imaju).Super sto si stavio oOoOO.

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Premalo mikstejpova.

 

Krangov dobar za kola, al' nikad ono ne bih slušao gajbi. Kod Danka (defunctusa) sam očekivao više metala, super je tejp. :) Pony, ima par dobrih stvari, ali mi generalno nije legao tejp. Markomanija je ove godine dobra, al' sam sve čuo ranije pa mi nije bilo preterano zanimljivo. Lazarove crnce tek treba da poslušam, kao i Talvijev bućkuriš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

au talvi prijatelju, pa ovo nije mixtejp, ovo je jebeni folder pun mp-trojki koji kao da su sastvljali 5 razlicitih ljudi haha

 

WHO ARE YOU?

 

ball - sranje kao i uvek.. s obzirom da nisam cuo 3 metal abuma ove godine, prijalo mi je..

markomanija do jaja.

i defunctus i pony imaju dosta stvari koje su mi kul.

 

azal -

kakav je taj shabazz places album? koji je to kurac, ima neki witch house vajb?

 

nek okaci jos neko, nabijem vas na kurac

Share this post


Link to post
Share on other sites

ubacio sam jednu pesmu u flacu da bi i trenje mogao nesto da slusa, zato je veci. Talvijev ima 224MB pa ti nije smetalo :P ako hoces, bacicu ti tracklist na PM da ne skidas za dzabe, mada jutros sam tvoj mix slusao, i Nichosal Jaara ili M83 sam hteo da stavim i ja, ali sam odustao jer je i ovako preveliki mix.

 

inace, sad sam video da ne sortira pesme lepo, tako da jedan blok pesama prebaci na kraj kad se folder prevuce u winamp. bilo bi kul samo da prevucete pesme na pocetak, da ih slusate redom, posto je ono malo metala sto ima na kraju, i to vam se verovatno nece svideti.

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas u folderu tekstualni fajl spoiler, tu su ti imena pesama. a i autotag ti odradi posao korektno za 99% pesama.

 

 

i jos jednom da ponovim, sortirajte lepo to, trebaju dva pokreta misom bukvalno, tj. prvu pesmu prebaciti na pocetak i blok pesama od 5-9 uglaviti gde im je mesto. za bolji ugodjaj, a i da vam ne iskoci neka krlja odmah nakon ambienta.

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...